- Autor: Greg
- Wyświetleń: 2917
- Dodano: 2014-02-26 / 09:50
- Komentarzy: 16
33-latek okradł staruszkę, odpowie za rozbój
(Fot. KPP Kędzierzyn-Koźle)
Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 33-letniego mężczyznę, podejrzanego o rozbój na 82-letniej kobiecie. Policjanci ustalili, że to nie jedyne przestępstwo, którego miał się dopuścić zatrzymany. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
Do rozboju doszło 24 stycznia tego roku w jednym z bloków mieszkalnych na terenie Kędzierzyna-Koźla. Na klatkę schodową za parą starszych osób wszedł młody mężczyzna. Napastnik zaczął szarpać kobietę, wyrwał jej portfel i uciekł.
- Podejrzewanego o rozbój mężczyznę udało się zatrzymać w minioną środę. 33-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju - informuje sierż. sztab. Magdalena Kowalska z policji w Kędzierzynie-Koźlu. Prokurator wobec zatrzymanego zastosował policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju.
Funkcjonariusze podejrzewają, że 33-latek pod koniec listopada ubiegłego roku dopuścił się podobnego przestępstwa. Wówczas sprawca ukradł 80-latce portfel, w którym znajdowało się 300 złotych oraz dokumenty.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
krisss: Napisał postów [2133], status [Szycha]
Zamknąć, a wcześniej odrąbać dłoń.