- Autor: Mat
- Wyświetleń: 10761
- Dodano: 2013-12-12 / 20:04
- Komentarzy: 107
Anna Pabiś zachęca studentki do badań onkologicznych
Świeżo upieczona II Wicemiss Polski została twarzą kampanii edukacyjnej zachęcającej studentki Uniwersytetu Opolskiego do profilaktycznych badań onkologicznych. Pabiś w materiale promującym akcję przyznaje, że sama borykała się z problemem nowotworu podczas studiów.
- Opiewany przez poetów, uwieczniany przez malarzy, piękny gruczoł piersiowy kobiet nie zawsze jest zdrowy. Dlatego zapraszamy wszystkie panie studentki, aby skorzystały z darmowych badań w Opolskim Centrum Onkologii – mówi dr Aleksander Sachanbiński, ordynator oddziału chirurgii w Opolskim Centrum Onkologii. - Rak wcześnie wykryty jest w pełni wyleczalny – podkreśla Sachanbiński.
W promocję badań profilaktycznych wśród studentek Uniwersytetu Opolskiego włączyła się Anna Pabiś, aktualna II Wicemiss Polski. - Rak atakuje skrycie i nieoczekiwanie. Mnie zaatakował, kiedy byłam na piątym roku. Był strach, był wysiłek, ale udało się. Nie przerwałam studiów, obroniłam pracę magisterską – wspomina Ania. - Kiedy jest się na studiach człowiek myśli, że może żyć wiecznie, ale to tylko złudzenie młodości. Można jednak starać się by żyć długo. Wystarczy się badać dziewczyny i to regularnie – zachęca Pabiś.
Zobacz materiał działu promocji UO, zachęcający studentki do badań profilaktycznych:
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
MaNiEk1987: Napisał postów [232], status [maniak]
:D