Zobacz takze
Fundacja DOM od 35 lat wspiera rodziny. Dziś zaprasza na festyn w centrum Opola
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

















































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
ja76: Napisała postów [2], status [żółtodziób]
Trzeba być kompletnym debilem żeby tą akcję uznać za sukces, CBŚ i policja boi się bandytów to chodzi do kolekcjonerów których wszyscy znają, włącznie z miejscowa policją, a do wiadomości matołów którzy piszą te komentarze, ta niesamowita broń to egzemplarze kolekcjonerskie pozbawione wszelkich cech bojowych, wiercone, szlifowane i zaspawane na amen, nieruchome z certyfikatami legalności zniszczenia Bundes Kriminal Polizei oraz innymi, uprawniającymi do posiadania bez zezwolenia zgodnie z Polską Ustawa i Broni i Amunicji,które można kupić legalnie nawet w PL.Proszę wpiszcie w neta kałasznikow deko. I co?Głupio wam?Ale jest o czym pisać i wstawiać głupie komentarze. Jednak bardziej przerażające od ludzkiej głupoty jest to że sprawa będzie się toczyć kilka lat, będzie w to zaangażowanych masę ludzi, i środków, pójdzie na to kupa pieniędzy(biegli,adwokaci, badania, inwigilacja CBŚ) a mądry sędzia orzeknie uniewinnienie i zwrot przedmiotów właścicielowi, a ten zaskarży skarb państwa i wygra, i za to my-podatnicy zapłacimy z własnej kieszeni. I nikt go za to nawet nie przeprosi...