• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 16960
    • Dodano: 2013-10-12 / 09:40
    • Komentarzy: 129

    Autobus uderzył w drzewo, 6 osób trafiło do szpitala

    Autobus uderzył w drzewo, 6 osób trafiło do szpitala
    Autobus uderzył w drzewo, 6 osób trafiło do szpitala

    (Fot. Jarek Cavour)

    Autobus uderzył w drzewo, 6 osób trafiło do szpitala

    (Fot. Enay)

    51-letnia kobieta kierująca autobusem oraz pięcioro pasażerów z obrażeniami przewieziono do szpitala. To efekt wypadku autobusu relacji Opole-Ozimek, do którego doszło w sobotę około 8 w Kotorzu Małym.

    - Jak wstępnie ustalili policjanci, pracujący na miejscu zdarzenia kobieta kierująca autobusem chcąc uniknąć zderzenia z nieustalonym samochodem osobowym gwałtownie zahamowała, wpadła w poślizg na śliskiej nawierzchni, zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo - informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    Kobieta kierująca autobusem oraz pięcioro pasażerów zostało przewieziono do szpitala. Autobus należy do prywatnej firmy przewozowej. Okoliczności wypadku bada policja.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Autobus uderzył w drzewo, 6 osób trafiło do szpitala
    Autobus uderzył w drzewo, 6 osób trafiło do szpitala
    Autobus uderzył w drzewo, 6 osób trafiło do szpitala
    Autobus uderzył w drzewo, 6 osób trafiło do szpitala
    Autobus uderzył w drzewo, 6 osób trafiło do szpitala

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2013-10-14 22:10:48 [83.5.165.*] id:1127036  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    generalnie to " zdrowy" autobus wbiłby się tak w drzewo???

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 10:23:56 [83.22.1.*] id:1125909  
    coor: Napisał postów [104], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    kobieta za kierownicą.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2013-10-12 12:30:44 [178.37.153.*] id:1125950  
    muabua: Napisała postów [130], status [wyjadacz] Reputacja
    O tak, bo męzczyźni to nie powoduja wypadków... Słabo się robi, jak sie czyta takie opinie.
    2013-10-12 19:27:51 [95.40.212.*] id:1126115  
    Maniek34: Napisał postów [764], status [stały bywalec] Reputacja
    @coor: , bardzo twórcza opinia jakby nic niewnosząca do tematu. No chyba tylko tyle że płeć piękna za kierownicą, ale zdarzenia powodują tak faceci jak i kobiety i nadal wiele to nie wnosi :)
    2013-10-12 20:18:18 [83.5.194.*] id:1126151  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,zadziwia mnie indolencja userów,poprawnych politycznie.popierających parytety oraz inne nielogiczne innowacje..wpis komentujący rzeczywistość,krótki i tyle Bravo..
    2013-10-12 21:11:16 [89.73.176.*] id:1126188  
    an1a: Napisała postów [533], status [starszy pismak] Reputacja
    a mnie zadziwia twoja głupota no i co w związku z tym?
    2013-10-14 22:09:14 [83.29.98.*] id:1127034  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,udowodnij Swą tezę,hmm,zapomniałem-jesteś kobietą będzie kłopocik..
    2013-10-14 10:37:48 [91.208.106.*] id:1126648  
    seba1993: Napisał postów [852], status [rozpisany/na] Reputacja
    conajmiej smiesznie to wyglada

    Nick:
    Treść:
    2013-10-13 14:47:33 [89.168.67.*] id:1126333  
    evilness: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    cos czuje ze kierowca z samochodem "widmo" byl pod wplywem, nikt normalny by nie uciekal, widzac co sie stalo i staralby sie udzielic pomocy

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 21:24:06 [93.181.160.*] id:1126201  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    http://www.alegrzana*pl/Milosci_nie_ma,5172,grzana.html

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2013-10-12 21:37:43 [83.4.26.*] id:1126206  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    http://www.alegrzana*pl/Kobiecy_patent,6655,grzana.html A tu masz kobiecy patent na jazdę autem :)
    2013-10-13 00:59:44 [83.30.223.*] id:1126282  
    [moderacja]: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    [moderacja]
    [-3]
    2013-10-13 01:02:56 [46.215.14.*] id:1126283  
    [moderacja]: Napisał postów [1138], status [ ! Starszy Troll ! ]
    [moderacja]
    [-3]
    2013-10-13 01:04:57 [91.18.0.*] id:1126286  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    chaszczu... ktoś nas non-stop obserwuje... :/
    2013-10-13 01:08:42 [46.215.14.*] id:1126287  
    [moderacja]: Napisał postów [1138], status [ ! Starszy Troll ! ]
    [moderacja]
    2013-10-12 23:10:03 [46.204.243.*] id:1126239  
    sib: Napisał postów [1836], status [Szycha] Reputacja
    Szybkiego powrotu do zdrowia.

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 22:47:28 [178.252.27.*] id:1126231  
    damaropole: Napisał postów [470], status [starszy pismak] Reputacja
    No tak, LUZ...

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 22:20:44 [91.18.0.*] id:1126220  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Ludzi oczywiście szkoda... ale może w końcu ten kopcący, stary złom pójdzie tam gdzie jego miejsce...

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 21:40:43 [89.79.90.*] id:1126208  
    Rademenes75: Napisał postów [526], status [starszy pismak] Reputacja
    Widziałem,jak go dzisiaj laweta wiozła hehhee....tak źle nie wyglądał na żywo ja na zdjęciach

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 20:37:07 [46.204.143.*] id:1126163  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Gratulacje dla pracodawcy pewnie mało płaci i żaden szanujący się kierowca w sensie facet nie był zainteresowany inaczej mówiąc na bezrybiu i rak ryba stąd kobieta za kółkiem.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2013-10-12 20:51:59 [83.5.163.*] id:1126173  
    BULWIN: Napisała postów [101], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    bzdurny komentarz i nic nie wnoszący
    2013-10-12 21:00:43 [46.215.14.*] id:1126181  
    chaszczu: Napisał postów [1138], status [ ! Starszy Troll ! ]
    nie chcieli go przyjąć do pracy, stąd ten koment... ;) ps. tesz bym buraka nie przyjął jako kierowce, do sprzątania autek owszem...
    2013-10-12 21:14:29 [77.253.244.*] id:1126192  
    M.A.N: Napisała postów [1505], status [Szycha] Reputacja
    Nie wiesz chyba co piszesz tomuniu, nie jedna kobieta jeździ lepiej od Ciebie, o ile ty w ogóle masz prawko...;/ każda szanująca się firma transportowa zainteresowana jest zatrudnieniem kobiet, wyjedź kiedyś poza granicę swojej wioski i zauważ ile kobiet jeździ ciężarówkami, czy autobusami...
    2013-10-12 21:15:21 [178.180.239.*] id:1126193  
    [moderacja]: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]
    2013-10-12 21:18:30 [83.4.26.*] id:1126195  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    chaszczu: sprzątać autka tez trzeba umieć :)
    2013-10-12 21:21:50 [46.215.14.*] id:1126199  
    chaszczu: Napisał postów [1138], status [ ! Starszy Troll ! ]
    nie fiem czy do mnie ten malutki pije... ale jak co to mam kolejnego nicka ;D frajer yesz fajnie brzmi...
    2013-10-12 21:22:55 [46.215.14.*] id:1126200  
    chaszczu: Napisał postów [1138], status [ ! Starszy Troll ! ]
    tesz* pojepana klawa...
    2013-10-12 13:51:50 [83.30.223.*] id:1125980  
    [moderacja]: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    [moderacja]
    [-9]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2013-10-12 14:55:31 [87.205.83.*] id:1126034  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Ładnie to opisałeś, tylko szkoda, że nie po ''cichu'' :D
    2013-10-12 14:58:34 [5.60.211.*] id:1126037  
    [moderacja]: Napisał postów [1138], status [ ! Starszy Troll ! ]
    [moderacja]
    [-9]
    2013-10-12 15:01:56 [87.205.83.*] id:1126039  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ...takie samo dobro, jak i Panowie z tym , że na kobiety zawsze liczyć możecie, a z Panami bywa różnie :D
    2013-10-12 17:42:26 [83.30.223.*] id:1126083  
    [moderacja]: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    [moderacja]
    [-9]
    2013-10-12 17:53:30 [83.30.223.*] id:1126085  
    [moderacja]: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    [moderacja]
    [-9]
    2013-10-12 18:00:45 [83.10.59.*] id:1126087  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    a mężczyźni zdzierać zelówki piechotą ........
    [1]
    2013-10-12 21:19:46 [46.215.14.*] id:1126196  
    chaszczu: Napisał postów [1138], status [ ! Starszy Troll ! ]
    JAS ma racjem!!! KONNO NA OKLEP!!! :D
    2013-10-12 21:16:01 [83.4.26.*] id:1126194  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    OT, propos kobiet za kierownicą. Dziś na parkingu przed szpitalem miałem okazje podziwiać panią w trakcie próby zaparkowania, zahaczyła inny samochód po czym jakby nigdy nic przestawiła auto 10metrow dalej ;)

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 13:29:39 [89.76.166.*] id:1125972  
    harry: Napisał postów [2392], status [Szycha] Reputacja
    Na szczęście wszyscy żyją. A komentarze typu "kobieta za kółkiem" i podobne są nie na miejscu. Kobiety czasami są lepszymi kierowcami od facetów.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2013-10-12 13:31:10 [178.37.22.*] id:1125973  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    racja.... ja lubie jak kobieta powozi ;)
    2013-10-12 14:59:29 [87.205.83.*] id:1126038  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ...hahaha...nie tylko na koniu i powozem :D
    2013-10-12 20:20:31 [83.5.194.*] id:1126152  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Tia,czasem...przyszłym...kiedyś,chociaż są wyjątki,ale zgodnie z porzekadłem potwierdzającym regułę..
    2013-10-12 19:52:59 [84.151.239.*] id:1126137  
    slowiczek: Napisał postów [379], status [pismak] Reputacja
    kolejny kierowca LUZU skasował auto!!

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 10:40:41 [178.37.210.*] id:1125920  
    cygnus.x: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    Większość wini kobietę . Kobieta za kółkiem dobrze że faceci nie powodują wypadków jesteście po prostu żałośni !!!
    [2]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
    2013-10-12 10:42:58 [217.153.196.*] id:1125921  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a ja jej nie winie...zrobiła co uważała za słuszne...przypuszczam że Facet też by tak postąpił.
    2013-10-12 10:45:25 [185.11.109.*] id:1125923  
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    ze skutkiem takim ze on wyszedłby cało a reszta pasazerów w szpitalu;]
    2013-10-12 11:30:00 [83.5.200.*] id:1125935  
    paweł79: Napisał postów [268], status [maniak] Reputacja
    Dlatego teraz widzicie czemu kiedyś instruktor szkolenia powiedział,ze jak coś wyjeżdża to trzeba walić dużym autem,zrobiła się z tego wielka afera,teraz na tym przykładzie widać czemu instruktor o tym mówił.Jeżeli to prawda,że coś wymusiło,zajechało i jedynym ratunkiem,aby nie doprowadzić do kolizji z innym pojazdem była ucieczka w bok,to kobieta zjechała na pobocze i jest sześć osób rannych,a sprawca pojechał i ma w poważaniu życie i zdrowie innych,kobieta jako kierowca będzie miała sprawę sądową,zatrzymane prawo jazdy,może nawet proces cywilny.Słuchajcie doświadczonych instruktorów!
    2013-10-12 12:32:29 [178.37.153.*] id:1125954  
    muabua: Napisała postów [130], status [wyjadacz] Reputacja
    Żałośni, zakompleksieni, niewykształceni... Niestety, buractwo rządzi.
    2013-10-12 12:34:23 [178.37.22.*] id:1125956  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ja mam tylko kompleks wielkiego wacka....
    2013-10-12 12:34:57 [178.37.22.*] id:1125957  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    żartowałem.... hahaha ;)
    2013-10-12 12:35:39 [217.153.196.*] id:1125958  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    dobra dobra...heheh;)
    2013-10-12 12:36:01 [178.37.153.*] id:1125959  
    muabua: Napisała postów [130], status [wyjadacz] Reputacja
    Hahahaha-własnie o tym pisałam. Współczuję
    2013-10-12 12:42:25 [178.37.22.*] id:1125960  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    bo jeszcze kompleks małych jajek
    2013-10-12 12:43:07 [178.37.22.*] id:1125962  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    żartowałem...... hahaha ;) a muabua to z Malii logistycy przywieźli? ;)
    2013-10-12 15:59:07 [178.37.153.*] id:1126069  
    muabua: Napisała postów [130], status [wyjadacz] Reputacja
    haha skąd to przypuszczenie? Bo nie bawią mnie żarty o przerosnietych wackach? Przecież wiadomo, że tylko ci z małymi maja takie kompleksy, że sobie dodaja co nieco i głosno o tym krzyczą...
    2013-10-12 11:35:49 [94.254.193.*] id:1125937  
    jan3591: Napisał postów [11], status [nowy] Reputacja
    Powiem Wam, że jeden z kierowców wyprzedza dużym autobusem marki Setra po 4 osobówki każdego ranka, autobusy jeżdżą przepełnione, stać musi nieraz po 10-15 ludzi, autobusy wyglądają na niesprawne a szczególnie małe mercedesy z lat 70/80-tych. Nie wspomnę już o wyścigach z pksem kto pierwszy weźmie z przystanku ludzi co powoduje zagrożenie dla bezpieczeństwa przejazdu. Jednym słowem skandal

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-10-12 15:03:24 [89.73.184.*] id:1126041  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    te Mercedesy to roczniki 91 wiec nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia..ta kobieta krótko tam jeździła i nie była przyzwyczajona do tego wspaniałego sprzetu
    2013-10-12 13:56:21 [83.22.79.*] id:1125983  
    duga: Napisał postów [1489], status [Szycha] Reputacja
    wiadomo baba.... zartuje - ja tu w innej sprawie: macie tez problemy z otwieraniem zdjęć na 24opo?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [35]
    2013-10-12 13:58:36 [83.30.223.*] id:1125985  
    jaśśmietanka: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    MACIE
    2013-10-12 13:59:05 [217.153.196.*] id:1125986  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    nie a na jakiej przeglądarce lecisz? ja na chromie bez problemu:)
    2013-10-12 13:59:53 [83.22.79.*] id:1125987  
    duga: Napisał postów [1489], status [Szycha] Reputacja
    no ja na chromie i na operze i na macu i na win7... :/
    2013-10-12 14:03:56 [178.37.22.*] id:1125989  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ty tam leć ale po gillette.... w poniedziałek sprawdze
    2013-10-12 14:05:12 [217.153.196.*] id:1125990  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    daj spokój zima idzie...nie ma co golić;)
    2013-10-12 14:06:00 [178.37.22.*] id:1125991  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a kalesony to od czego są? ;)
    2013-10-12 14:09:22 [217.153.196.*] id:1125992  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    nie noszę kalejsraków:)
    2013-10-12 14:10:36 [178.37.22.*] id:1125993  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    w naszej bandzie rajtuzy jeszcze dozwolone są ;)
    2013-10-12 14:11:48 [217.153.196.*] id:1125994  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ale męskie rajtuzy;)
    2013-10-12 14:12:58 [178.37.22.*] id:1125996  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    męskie też ;)
    2013-10-12 14:19:41 [90.156.124.*] id:1126000  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    jak nie kalesony, to wełniane majtochy ;)
    2013-10-12 14:21:00 [217.153.196.*] id:1126001  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    hahajek tylko nie pisz że leginsy też przymierzałeś?.:)
    2013-10-12 14:21:56 [90.156.124.*] id:1126003  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    byle nie za bardzo obcisłe, zeby nie uwierało ;)
    2013-10-12 14:25:29 [178.37.22.*] id:1126005  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    jak nie jak tak.... cały wachlarz nylonów ;)
    2013-10-12 14:26:40 [178.37.22.*] id:1126007  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a ty święty? ok, rozumiem.... aniuska czyta ;P
    2013-10-12 14:27:54 [217.153.196.*] id:1126009  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    to już lekki fetysz...damskie ciuchy;)
    2013-10-12 14:29:27 [90.156.124.*] id:1126011  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Demo nie lubi takich zabaw ;p
    2013-10-12 14:31:06 [178.37.22.*] id:1126012  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Taaa, nie lubi... A Skad wiesz?
    2013-10-12 14:31:42 [217.153.196.*] id:1126013  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    na zimę kupie sobie czapkę uszatkę:)
    2013-10-12 14:32:27 [90.156.124.*] id:1126014  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    mam szklaną kulę ;)
    2013-10-12 14:33:46 [178.37.22.*] id:1126015  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    I co ona Ci tam jeszcze pokazuje fajnego?
    2013-10-12 14:34:42 [90.156.124.*] id:1126016  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    dużo za dużo, że czasami spać nie mogę ;D
    2013-10-12 14:34:45 [217.153.196.*] id:1126017  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    przyszłość;)
    2013-10-12 14:36:28 [178.37.22.*] id:1126018  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ale konkrety, przykłady.... ;)
    2013-10-12 14:37:03 [217.153.196.*] id:1126019  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a co chcesz wiedzieć czy z Wyrocznią na lodach byłem?;)
    2013-10-12 14:37:11 [90.156.124.*] id:1126020  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Demo help! co ja tam widzę? ;p
    2013-10-12 14:38:09 [217.153.196.*] id:1126021  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    hahahjek chce wiedzieć czy mu jeszcze wacek urośnie...aniuśka zajrzyj...na kule rzecz jasna;)
    2013-10-12 14:38:39 [178.37.22.*] id:1126022  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    jak spac nie możesz to nie szklana kula tylko monitor to jest.... a ona na lody z toba nie pójdzie.... mam nadzieje ;)
    2013-10-12 14:39:38 [178.37.22.*] id:1126023  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    chcesz ją wystraszyć..... twoja sprawa. lepiej to przemyśl... ;)
    2013-10-12 14:41:09 [90.156.124.*] id:1126024  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    sprawdzam patrzę i nic nie widzę...hahahajek chyba zostaniesz przy tym, przy czym jesteś, poprawy nie widze ;)
    2013-10-12 14:43:52 [178.37.22.*] id:1126025  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    niemożliwe.... zmień kanał bo pewnie demciowi ogladasz ;) ale ja ostrzegam.... ;)
    2013-10-12 14:47:00 [217.153.196.*] id:1126026  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    pojawił się napis alle gro i jakiś dział...pompki do...;)
    2013-10-12 14:48:45 [90.156.124.*] id:1126028  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    niedowiarek...wróżka prawde ci powie... - a za poradę dwie stówki na konto się należą ;D
    2013-10-12 14:50:13 [178.37.22.*] id:1126029  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    hahaha... ja juz mam swoją osobistą wróżke.... także dziękuje, nie potrzebuję wróżb z chińskiej kuli ;)
    2013-10-12 14:51:40 [178.37.22.*] id:1126031  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    naciągacze..... ;)
    2013-10-12 10:25:09 [46.215.78.*] id:1125911  
    chaszczu: Napisał postów [1138], status [ ! Starszy Troll ! ]
    BABY na traktory!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2013-10-12 10:26:03 [213.238.123.*] id:1125912  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Trolle do gnoju !!!
    2013-10-12 10:27:18 [46.215.78.*] id:1125913  
    chaszczu: Napisał postów [1138], status [ ! Starszy Troll ! ]
    ;*
    2013-10-12 10:28:59 [178.216.104.*] id:1125915  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Traktory ??? !!! Jedynie urządzenie dla baby to chomąto !!! :P
    2013-10-12 10:39:19 [90.156.124.*] id:1125919  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Noo wiesz co???? Tego bym sie po Tobie nie spodziewała...:(
    2013-10-12 10:44:03 [185.11.109.*] id:1125922  
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    kolego Homonto;]
    2013-10-12 10:48:25 [178.216.104.*] id:1125926  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Sis, akurat uwierzyłaś :P Kolego homonto to z "Chłopków...", poprawnie napisałem bo zaraz by się ktoś przypierdzielił... :P
    2013-10-12 10:53:42 [185.11.109.*] id:1125927  
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    może i tak być:)
    2013-10-12 11:01:55 [83.22.107.*] id:1125931  
    obersztinker: Napisał postów [25], status [nowy] Reputacja
    Ja pitole! Same trolle.
    2013-10-12 11:22:03 [37.128.6.*] id:1125934  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Dlaczego kobiety żyją dłużej?Bóg im rekompensuje czas stracony na parkowanie.
    2013-10-12 14:21:17 [90.156.124.*] id:1126002  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    się czepiacie znajomy grabarz oświaczył, że na cmentarz PKS-em przyjezdżaja same wdowy do swoich mężów - morał? wiadomo kto kogo szybciej wykańcza ;)
    2013-10-12 14:19:14 [178.252.22.*] id:1125999  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    najbardziej niepokojące jest to, że ten pirat drogowy jest na wolności ... i może znowu robić komuś krzywdę

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 14:15:47 [83.27.100.*] id:1125997  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    "z nieustalonym samochodem" -krótko mówiąc "samochód widmo".

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 14:03:11 [83.22.79.*] id:1125988  
    duga: Napisał postów [1489], status [Szycha] Reputacja
    @harry, cygnus i reszta - przestancie sie podlizywac babom na tym forum, przeciez wszyscy wiemy ze faceci sa lepsi za kolkiem :P

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 12:47:10 [89.74.181.*] id:1125963  
    passion58: Napisała postów [682], status [rozpisany/na] Reputacja
    Czemu wszyscy opluwają LUZ. Tam ludzie wyjeżdżają z podporządkowanych, nie patrząc kto ma pierwszeństwo (królowie szos). A najgorsi są rowerzyści (zwłaszcza po kielichu). Dla nich nie istnieją żadne przepisy!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-10-12 13:04:24 [217.153.196.*] id:1125965  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a co za różnica czy to Luz,plus czy sindbad...takie wypadki się zdarzają
    2013-10-12 12:51:01 [89.73.186.*] id:1125964  
    alf1982: Napisał postów [86], status [rozkręcił się] Reputacja
    heheh nikt nie wie ze autobus z firmy LUZ :) :) zdówka poszkodowanym życzę .... dobrze że nikt nie zginął

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 11:38:37 [84.39.168.*] id:1125938  
    Luc: Napisał postów [8], status [nowy] Reputacja
    znów niewinni ludzie w pewnym stopniu cierpią przez drzewo przy szosie... w rowie byłoby bespieczniej. dośćzsadzeniem nowych drzew przy szosach!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-10-12 12:42:54 [89.74.181.*] id:1125961  
    passion58: Napisała postów [682], status [rozpisany/na] Reputacja
    W rowie dachowałby, tam jest bardzo głęboki rów.
    2013-10-12 12:11:13 [80.53.196.*] id:1125943  
    eXeCute: Napisał postów [85], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    51-letnia? może już święty czas przesiąśc się na rower
    [-1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2013-10-12 12:24:23 [89.79.81.*] id:1125947  
    ruda33: Napisała postów [6642], status [VIP] Reputacja
    a ty ile masz lat ? 10 ?
    2013-10-12 12:31:29 [178.37.153.*] id:1125951  
    muabua: Napisała postów [130], status [wyjadacz] Reputacja
    A może w ogóle z domu nie wychodzić... baranku
    2013-10-12 12:33:37 [89.79.81.*] id:1125955  
    ruda33: Napisała postów [6642], status [VIP] Reputacja
    no w tym wieku to już do trumny się położyć na to wychodzi .
    2013-10-12 12:24:10 [178.37.22.*] id:1125946  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    OT: kto zd.pcył autoodświeżanie?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-10-12 12:29:01 [217.153.196.*] id:1125948  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    samo się popsuło:D
    2013-10-12 12:32:19 [178.37.22.*] id:1125953  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    taaa.... samo się popsuło :D
    2013-10-12 11:48:08 [89.76.167.*] id:1125940  
    cuore sportivo: Napisał postów [44], status [rozkręca się] Reputacja
    Masakra jakaś. Nie mówię już nic o tym, że kobieta kierowała... Ale kierowcy z Luzu, chyba za bardzo się luzują za kierownicą a niewinni (najczęściej) ludzie cierpią. Może ktoś by się za to wziął?

    Nick:
    Treść:
    2013-10-12 11:08:40 [178.252.17.*] id:1125933  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    dodali by że kobieta dopiero zaczęła pracę w tej firmie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-10-12 11:33:43 [188.102.130.*] id:1125936  
    Dawid77: Napisał postów [621], status [rozpisany/na] Reputacja
    Skąd wiesz? Bo w sumie w luzie nie widziałem kobiety żeby prowadziła busa.Dodam ze ostatnio jechałem 2 lata temu ;p
    2013-10-12 10:32:23 [31.0.254.*] id:1125917  
    bartez2: Napisał postów [316], status [maniak] Reputacja
    Prawda jest taka ze to nie chodzi o to ze kobieta prowadziła . Czy ktoś z was jechał kiedyś autobusem z firmy Luz ?? To są śmietniki na kołach , jak to przechodzi badania techniczne ??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2013-10-12 10:34:31 [213.238.123.*] id:1125918  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Luz - blus...
    2013-10-12 10:46:17 [37.128.6.*] id:1125924  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Nie jeździłem,ale wiem,że to porażka.
    2013-10-12 10:47:39 [90.156.124.*] id:1125925  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Porażka to wczoraj, w Charkowie......:(
    2013-10-12 10:58:28 [83.22.107.*] id:1125929  
    obersztinker: Napisał postów [25], status [nowy] Reputacja
    Ja jeżdzę i to często. Co ma śmietnik do badań technicznych? Bartez2 jest widzę z grupy zwolenników nie dopuszczania do ruchu pojazdów starszych niż 10 lat.
    2013-10-12 11:08:40 [37.128.6.*] id:1125932  
    DRIVER: Napisał postów [-4294958633], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Te mercedesy pochodzą z początku i połowy lat 90-tych.
    2013-10-12 10:13:17 [213.238.123.*] id:1125906  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Dobrze,że bez ofiar śmiertelnych,bo wygląda to poważnie.Uderzenie było silne.Szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanych.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-10-12 10:59:54 [83.22.107.*] id:1125930  
    obersztinker: Napisał postów [25], status [nowy] Reputacja
    O tak.
    2013-10-12 10:54:56 [217.197.76.*] id:1125928  
    opolaninn: Napisał postów [3122], status [Szycha] Reputacja
    kierowcy Luzu jeżdżą na luzie maja wszystko gdzieś..

    Nick:
    Treść: