• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 7374
    • Dodano: 2013-04-27 / 11:00
    • Komentarzy: 117

    Nowa stacja wypożyczalni rowerów w Opolu. Wkrótce kolejne trzy.

    Nowa stacja wypożyczalni rowerów w Opolu. Wkrótce kolejne trzy.

    11. terminal miejskiej wypożyczalni rowerów został uruchomiony przy CH Karolinka.

    Nowa stacja wypożyczalni rowerów w Opolu. Wkrótce kolejne trzy.

    (Fot: Dżacheć)

    Otwarcia tego terminalu nikt nie zapowiadał, a miasto Opole nie dołożyło do niego złotówki. Centrum Handlowe „Karolinka” przy ul. Wrocławskiej postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i zakupiło własny terminal wypożyczalni rowerów. Co ważne, będzie on włączony do sieci dotychczasowych 10 terminali. W połowie maja przy ulicach Opola mają pojawić się 3 kolejne stacje sfinansowane przez ratusz.

    Zobacz takze Opolskie Orły odebrały wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, sporcie i kulturze

    - Stacja, która ruszyła w sobotę od północy to typowa stacja sponsorska, a więc w całości sfinansowana przez prywatną firmę. Koszt terminalu z 10 rowerami to 56 tysięcy złotych – wyjaśnia Małgorzata Udała, rzecznik prasowy firmy Next Bike, która jest administratorem sieci wypożyczalni w Opolu. - Terminal przy CH Karolinka jest jedenastym w Opolu i oczywiście został włączony do istniejącego systemu – dodaje Udała.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Z takiego obrotu sprawy zadowoleni są nie tylko cykliści w Opolu (z miejskiej wypożyczalni w pierwszym sezonie skorzystano 34 tysiące razy), ale też władze stolicy regionu. - Cieszymy się, że prywatne firmy dostrzegają konieczność inwestowania w taką infrastrukturę. Wypożyczalnia w Opolu się sprawdza i liczę, że do Karolinki wkrótce dołączą też inne firmy – mówi Arkadiusz Wiśniewski, wiceprezydent Opola. - Wraz w uruchomieniem terminalu musimy stosunkowo szybko i sprawnie zająć się tematem ścieżki rowerowej przy ul. Wrocławskiej – podkreśla.

    Wygląda więc na to, że mieszkańcy stolicy województwa i odwiedzający ją turyści w 2013 roku będą mieli do dyspozycji 140 miejskich rowerów na 14 terminalach. Ratusz deklaruje bowiem, że w połowie maja pojawią się w Opolu 3 kolejne terminale na 10 rowerów każdy. Wybrane lokalizacje terminali to plac przy dworcu głównym PKP, Plac Teatralny oraz okolice poczty przy ul. Spychalskiego.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Nowa stacja wypożyczalni rowerów w Opolu. Wkrótce kolejne trzy.

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2013-04-27 11:53:28 [91.193.208.*] id:1037263  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    koszyki muszą być jak największe, żeby klient kupił jak najwięcej;) ergo rowery spod Karolinki powinny być z przyczepkami;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-28 20:00:06 [31.61.129.*] id:1038141  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Wybacz, nie doczytałem :)
    2013-04-27 17:50:11 [83.26.51.*] id:1037474  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Kiepsko to widzę... Na zakupu do "Karolinki" nikt chyba nie jedzie po bagietkę, włoszczyznę, jajka i butelkę wody mineralnej (a koszyczek więcej nie zmieści i nie dźwignie). Ciężko lodówką, pralkę, czy telewizor tym przewieźć. Pożyjemy zobaczymy.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-04-28 19:31:26 [37.108.189.*] id:1038129  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Też o tym pomyślałam, jakieś wózki obok powinny tam postawić do wypożyczenia, bo przecież zwiedzać nikt tam nie pojedzie, albo?
    2013-04-28 19:35:33 [37.108.189.*] id:1038131  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    *powinni
    2013-04-27 18:47:46 [194.29.180.*] id:1037509  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    OT: czyliwiesz*pl/movie/11450 jak ja się cieszę, że gimnazja nie istniały za moich czasów. materiał do nauki był ten sam co teraz, a dzisiejsza młodzież twierdzi, że jest tego za dużo. normalnie płakać się chce :/

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [26]
    2013-04-27 21:03:15 [93.181.160.*] id:1037588  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    w gimnazjum uczą śmieci 20% tego jest potrzebne w życiu a reszta te 80% to mydlenie głowy pierdołami
    2013-04-27 21:41:03 [194.29.180.*] id:1037610  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    nie tylko w gimnazjach uczą rzeczy nie przydatnych, ale to nie zmienia faktu, żę podstawy trzeba znać, a ich nie znajomość jest szczytem debilizmu. żeby mając lat 16 nie wiedzieć ile jest dni w roku, albo nie umieć wymieć wszystkich kontynentów?? to jest ignorancja i olewatorstwo,
    2013-04-27 21:42:21 [93.181.160.*] id:1037613  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    geografia mnie nie interesowała nigdy więc ci ich nie wymienię
    2013-04-27 21:44:08 [194.29.180.*] id:1037617  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    i właśnie o tym mówię. a chociaż wiesz jakie miasto jest stolicą polski, a jakie stolicą naszego województwa i jakie są największe rzeki w polsce?
    2013-04-27 21:45:28 [194.29.180.*] id:1037620  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    tylko nie korzystaj z googla i wiki
    2013-04-27 21:46:10 [93.181.160.*] id:1037622  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    wiem ale co masz na myśli największe rzeki bo według mnie są tylko dwie
    2013-04-27 21:49:21 [194.29.180.*] id:1037623  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    co mam na myśli? to, że dzisiejsza młodzież nie zna podstaw, które powinni znać i pamiętać. nie chodzi mi znajomość fizyki kwantowej czy szczegółów chemii oranicznej lub nieorganicznej.... wisła, odra, warta, to największe rzeki
    2013-04-27 21:50:51 [194.29.180.*] id:1037624  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    za chwilę będą takie czasy, że przez lenistwo i chorobę "mamtowdupie" dzieci będą myślały jak w średniowieczu
    2013-04-27 21:51:36 [93.181.160.*] id:1037625  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    mnie wiedza o kontynentach czy rzekach w życiu nie jest potrzebna
    2013-04-27 21:52:37 [93.181.160.*] id:1037627  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    a jak czegoś nie wiem to mam internet i encyklopedie wszystkiego w życiu nie jesteś w stanie zapamiętać
    2013-04-27 21:53:09 [194.29.180.*] id:1037628  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    oj mylisz się, że nie będzie ci potrzebna. jadąc na głupie wczasy warto wiedzieć gdzie się jedzie,
    2013-04-27 21:54:18 [93.181.160.*] id:1037629  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    to bierzesz mape i jedziesz żaden problem
    2013-04-27 21:54:34 [194.29.180.*] id:1037630  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    sorki Rolnik, ale dla mnie w tam bądź razie jesteś debil. nie zawsze masz dostęp do internetu, a pamiętaj tu wszystkiego się nie dowiesz,a w szczególności czy dana informacja jest prawdziwa
    2013-04-27 21:55:20 [83.27.112.*] id:1037632  
    aness1983: Napisała postów [1743], status [Szycha] Reputacja
    Roland to co ma wiedzieć to wie i mu starczy :P
    2013-04-27 21:55:37 [194.29.180.*] id:1037633  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    Rolnik, ale żeby wziąć mapę trzeba znać jej podstawy z lekcji geografii i wiedzieć gdzie się chce jechać
    2013-04-27 21:56:26 [194.29.180.*] id:1037634  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    jak konia walić do końca życia to każdy idiota wie
    2013-04-27 21:56:39 [93.181.160.*] id:1037635  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    co gdzie chcesz jechać to jedziesz na wakcje i nie wiesz gdzie ??? toś dowalił a debilem jesteś ty zmień leki albo się napij
    2013-04-27 22:00:17 [92.227.22.*] id:1037637  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    znaczek, Rolnik z nawigacją do rzeki wjedzie bo tam pokazywało drogę ;)
    2013-04-27 22:01:14 [194.29.180.*] id:1037638  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    Rolik nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie. nie masz o co się denerwować, taka prawda, Twoje pokolenie jest pokoleniem ignorantów
    2013-04-27 22:01:22 [93.181.160.*] id:1037639  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    ja nie używam nawigacji bo po co mapa na cpn jest tańsza a poza tym masz znaki drogowe na których wszystko ładnie pisze gdzie i jak skręcić
    2013-04-27 22:02:28 [194.29.180.*] id:1037641  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    to mało jeździsz po kraju i europie, skoro uważasz że na znakach jest wszystko napisane.
    2013-04-27 22:04:18 [93.181.160.*] id:1037642  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    no koment, ja nie potrzebuję mieć namalowaną żółtą linie na drodze z punktu A do B żeby gdzieś dojechać,
    2013-04-27 22:05:12 [194.29.180.*] id:1037643  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Ehhh...znaki...
    2013-04-27 22:06:13 [194.29.180.*] id:1037644  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Moge stwierdzić, że czasami wprowadzają w błąd, a czasami w ogóle ich nie ma tam gdzie być powinny.
    2013-04-28 04:29:38 [37.109.118.*] id:1037791  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    znaczekop: Napisała postów [2314], status [Szycha] jak konia walić do końca życia to każdy idiota wie ///// rozjepał mnie ten post :D :D :D
    2013-04-28 06:38:21 [194.29.180.*] id:1037796  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    ciacia: cieszę się, że poprawiłam Ci humor o 4-30 nad ranem :D
    2013-04-27 22:33:55 [93.181.160.*] id:1037651  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Fotki stara szwalnia striptiz, striptizem bym tego nie nazwał pokazały tylko cycki.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [18]
    2013-04-27 22:35:38 [77.223.238.*] id:1037652  
    ObywatelOPOLE: Napisał postów [856], status [pismak] Reputacja
    .....monitor komputera już biały u @Spermenna@ :D :D :D
    [-3]
    2013-04-27 22:39:53 [93.181.160.*] id:1037654  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    to że ty masz pipke zamiast wacka to nie moja wina
    [-3]
    2013-04-27 22:45:09 [83.7.121.*] id:1037655  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    miszcz cientej riposty... rolnikos
    2013-04-27 22:46:52 [87.204.110.*] id:1037657  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...@rolnik ,-3 cycki miała ???...
    2013-04-27 22:47:43 [93.181.160.*] id:1037659  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    i ja nie wiem za co minusy jakie pytanie tak odpowiedź czego się spodziewaliście ??
    2013-04-27 22:49:06 [83.7.121.*] id:1037660  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    za jajco.... znasz film z takim tekstem???
    2013-04-27 22:51:02 [93.181.160.*] id:1037663  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    nie reflektuje takich filmów
    2013-04-27 22:52:02 [77.223.238.*] id:1037664  
    ObywatelOPOLE: Napisał postów [856], status [pismak] Reputacja
    ......@Tłusta zza winka strzela :D :D :D LEJE NA CIEBIE!!!
    2013-04-27 22:52:20 [83.7.121.*] id:1037665  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    nie musisz.....to Tylko mówi o Tobie...
    2013-04-27 22:52:28 [77.223.238.*] id:1037666  
    ObywatelOPOLE: Napisał postów [856], status [pismak] Reputacja
    *winkla
    2013-04-27 22:55:09 [83.7.121.*] id:1037667  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Obywatel... nie mów tak o niej... to taka wybitna jednostka, tyle zrobiła dla portalu... udziela się , jest nieomylna i wrecz wszystkowiedząca...mederuje zgodnie z regułami i własnym sumieniem a Ty tak o niej tłusta... to niewybaczalne
    2013-04-27 23:03:23 [87.204.110.*] id:1037673  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...@Stefan posprząta....
    2013-04-27 23:04:43 [83.7.121.*] id:1037674  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    ale tu nie ma nic do sprzatania..
    2013-04-27 23:06:37 [87.204.110.*] id:1037675  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...ale i tak posprząta! ...:D:D:D
    2013-04-27 23:08:37 [87.204.110.*] id:1037677  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...chociażby dla otrzymania pisemnej lub ustnej pochwały....
    2013-04-27 23:08:41 [83.7.121.*] id:1037678  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    jedni krowy doja inni sprataja...tylko jak później spojrzec w lusterko
    2013-04-27 23:09:48 [83.7.121.*] id:1037679  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    tutaj to chyba 30 sekundowa pochwała wzrokowa na skejpie
    2013-04-27 23:11:26 [87.204.110.*] id:1037681  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...nie wnikam...aby nie było ,że "zazdroszczę" ! ...:D:D:D
    2013-04-27 22:10:49 [46.77.129.*] id:1037646  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    W Dąbrowej Niemodlinskiej podpalenie pustostanu po tabryce

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2013-04-27 22:49:08 [87.204.110.*] id:1037661  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ... po czym ?...
    2013-04-27 22:50:06 [83.7.121.*] id:1037662  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    gdzie tam była tabryca????
    2013-04-27 22:56:12 [46.77.129.*] id:1037668  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Może magazyny... Ale juz doszczętnie spłonęły. Byłem popytalem i mieszkaniec powiedział,że około 10 lat stało i ktoś to podpalił.
    2013-04-27 22:57:18 [83.7.121.*] id:1037669  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    na sokolnickiej??? po magazynach styropianu???
    2013-04-27 22:58:20 [46.77.129.*] id:1037670  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Dokładnie te, juz ich nie ma spłonęły...
    2013-04-27 23:02:38 [83.7.121.*] id:1037672  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    kurcze... Robert jeszcze nie zdażył zapłacic sekretarce za angaz a juz poszło z dymem... nie wiedziałem
    2013-04-27 14:29:05 [109.243.77.*] id:1037360  
    pawelxp: Napisał postów [1716], status [Szycha] Reputacja
    Kurka juz nie można na tym forum napisać goebels czy szwaab----a przeca ich tak wielu-----moderacja się włacza jak pisze o potomkach tych skuuurw!eli

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [27]
    2013-04-27 14:29:47 [109.243.77.*] id:1037361  
    pawelxp: Napisał postów [1716], status [Szycha] Reputacja
    A tyle tego goowna na opolszcxzyxnie ;(
    2013-04-27 14:44:01 [78.34.22.*] id:1037365  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    pawelxp,możesz byc spokojny,tobie nie dorówna nikt
    2013-04-27 14:44:57 [194.29.180.*] id:1037366  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    A moderacja wygrzewa się na słonku...;)
    2013-04-27 14:50:25 [37.109.113.*] id:1037369  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    z tym goownem masz rację @pawelxp, zjechało się tego trochę z kresów... sorry za to tych normalnych...
    2013-04-27 14:50:38 [91.193.208.*] id:1037370  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    pawelxp, nienawiść jest pociągająca itd, ale to tak jak z papierosami - w końcu cię zabije. I prędzej ciebie, niż tych, których nienawidzisz.
    2013-04-27 17:01:41 [37.30.136.*] id:1037440  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Odwaga do wyrażania swoich poglądów publicznie choćby nie były zbyt popularne to cenna rzecz ale obawiam się, że i tak Cię zlinczują tutaj niestety.
    2013-04-27 17:03:04 [91.193.208.*] id:1037441  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    ale tu nie chodzi o odwagę, zauważyłeś?
    2013-04-27 17:04:52 [37.30.136.*] id:1037442  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Owszem chodzi o odwagę może z niewielka domieszką prowokacji ale najlepiej spytac autora.
    2013-04-27 17:04:55 [194.29.180.*] id:1037443  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    tomuniu, polecam poczytanie regulaminu.
    2013-04-27 17:06:55 [91.193.208.*] id:1037444  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a wiesz, że średnio mnie to interesuje?
    2013-04-27 17:08:04 [91.193.208.*] id:1037446  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    choć dalej odwagi tu nie widzę żadnej
    2013-04-27 17:08:38 [37.30.136.*] id:1037447  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Anio nie bądź taka pryncypialna gdzie tu miejsce na pluralizm i swobodę do wolnej wypowiedzi.
    2013-04-27 17:09:53 [194.29.180.*] id:1037449  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    hmmm...na forum obowiązuje regulamin, jeśli chcesz swobody, to musisz zmienić forum. Proste.
    2013-04-27 17:09:55 [91.193.208.*] id:1037450  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    czyli bardzo mało rozumiesz
    2013-04-27 17:12:12 [91.193.208.*] id:1037453  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    choć nawiasem mówiąc, cenzura to ostatnia rzecz, o sympatię do której, można by mnie podejrzewać
    2013-04-27 17:13:20 [194.29.180.*] id:1037454  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Cóż za samokrytyka...czy też samoocena ;)
    2013-04-27 17:14:33 [91.193.208.*] id:1037456  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    luźne spostrzeżenie
    2013-04-27 17:14:50 [194.29.180.*] id:1037457  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    A Ty co, Rademenes? ;)
    2013-04-27 17:15:13 [91.193.208.*] id:1037458  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    bo na pewno nie samokrytyka;)
    2013-04-27 17:18:49 [37.30.136.*] id:1037459  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Uwazam, ze taka wypowiedź może być odebrana obraźliwie przez niektórych zakładam jednak, że autor wyraził swoje zdanie w sposób najbardziej czytelny i wyrazisty w jego odczuciu może zwyczajnie nie lubi jakiejś grupy ludzi a nie potrafi bądź nie umie posługiwac się eufemizmami i użył potocznych słów choć prawdę mówiąc można to o wiele ładniej ubrać w słowa i też zaboli a przekaz powinien być zrozumiały.
    2013-04-27 17:21:36 [194.29.180.*] id:1037460  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    To teraz odpowiedz na proste pytanie, a cóż winni potomkowie tamtych ludzi? To powód by ich obrażano?
    2013-04-27 17:26:07 [37.30.136.*] id:1037461  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Jeśli ktoś działa pod wpływem impulsu a odczuwa głęboko skrywaną niechęć żeby nie powiedziec wrogość to takie wypowiedzi stają sie faktem i idą w świat a do tego anonimowośc jaką gwarantuje internet i masz odpowiedź na swoje pytanie.
    2013-04-27 17:27:45 [194.29.180.*] id:1037462  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Nie odpowiedziałeś. Ale rozumiem, że trudno na nie odpowiedzieć. A po wpływem impulsu to można kogoś w gębę trzasnąć, a nie próbować kilka razy post napisać...
    2013-04-27 17:34:11 [37.30.136.*] id:1037464  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Pewnie gdyby miał możliwość to chętnie by trzasnął i w gębę a może jedynie poklikać i dać wyślij. A jeszcze jedna rzecz mówisz, ze nie odpowiedziałem traktuje ich pewnie jako ucieleśnienie zła na tym swiecie a, ze są potomkami to muszą dzwigac brzemie swoich przodków.
    2013-04-27 17:36:56 [194.29.180.*] id:1037466  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Wcale nie muszą. Tylko tacy ludzie jak np.pawelxp, to brzemię im narzucają.
    2013-04-27 17:46:58 [37.30.136.*] id:1037472  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Można pewne tezy powtarzać, lansować do znudzenia aż ogół uzna je za obowiązujące ale z drugiej strony można założyć, że ludzie się zmieniają i ewoluują bo inaczej dalej siedzielibyśmy na drzewach także jest cień szansy, że autor zorientuje się, że świat poszedł naprzód czego jemu z całego serca życzę.
    2013-04-27 19:28:38 [78.34.21.*] id:1037526  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    tomuniu ,a czy ty jestes zobowiązany dzwigac brzemie twoich przodków
    2013-04-27 13:14:22 [65.49.14.*] id:1037315  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    To ile tych browców wlezie do tego koszyka sprawdzał ktoś?;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [17]
    2013-04-27 13:15:36 [178.37.8.*] id:1037318  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Browce, a gdzie włożyć resztę..??;p
    2013-04-27 13:16:12 [178.37.8.*] id:1037319  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Chociaż, koszyczki takie zasobne..;))
    2013-04-27 13:16:52 [65.49.14.*] id:1037320  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no właśnie a gdzie jeszcze flaszka;)
    2013-04-27 13:17:48 [178.37.8.*] id:1037321  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ...a do flaszki mineralna ;p
    2013-04-27 13:18:07 [65.49.14.*] id:1037322  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    na dobrą sprawę to i dziewoje można do koszyka wsadzić...:P
    2013-04-27 13:18:42 [178.37.8.*] id:1037324  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ..ewentualnie paluszki, lub krakersy żeby przegryźć ;p
    2013-04-27 13:20:11 [178.37.8.*] id:1037326  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Demo, jakby tak poskładał dziewoje, to na pewno dałoby radę,wcisnąć ją do koszyczka ;p;p
    2013-04-27 13:21:24 [65.49.14.*] id:1037327  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    tyłek w koszyk...i niech się trzyma ramy to się nie po....;)
    2013-04-27 13:22:20 [178.37.8.*] id:1037328  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ooooooooooo, to właśnie chciałam dodać..;p;p
    2013-04-27 13:24:31 [65.49.14.*] id:1037329  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    mam nadzieję że koszyk jest ubezpieczony;)
    2013-04-27 13:28:55 [178.37.8.*] id:1037330  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Ważne, żeby rama nie ucierpiała..;))
    2013-04-27 13:31:23 [65.49.14.*] id:1037331  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no właśnie bo później każą płacić i wyjdzie 2 razy drożej niż za taxi;)
    2013-04-27 13:33:16 [178.37.8.*] id:1037333  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Rower bez ramy, to jakoś tak nie wygląda, a poza tym, rama zawsze może się przydać..;)
    2013-04-27 17:51:29 [90.156.124.*] id:1037475  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    tak na moje oko 2 sześciopaki chyba ;)
    2013-04-27 18:29:39 [83.26.51.*] id:1037491  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Ania ma rację "dwa sześciopaki" sprawdzone ;))
    2013-04-27 18:34:11 [90.156.124.*] id:1037496  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    czyli dobrze oceniłam ;)
    2013-04-27 18:45:47 [83.26.51.*] id:1037507  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    trafiłaś w "dwunastkę" ;)
    2013-04-27 18:07:46 [83.29.236.*] id:1037484  
    wujo12: Napisał postów [962], status [stały bywalec] Reputacja
    ffajnie tylko ciekaw jestem co zrobil Zembaczynski w sprawie wstrzymania rozbudowy elektrowni, no co? nic, ogon pod siebie i sie zajmuje ratuszkiem ktory sie wali

    Nick:
    Treść:
    2013-04-27 16:46:22 [83.7.1.*] id:1037437  
    Kluza: Napisał postów [2649], status [Szycha] Reputacja
    OT: Szacun OSP Łosiów! Mieli dzisiaj pierwszy wyjazd :) wyjechali we 3 do pożaru drzewa przed chwilą :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-04-27 16:58:55 [91.193.208.*] id:1037439  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    misja `monitorowanie` niniejszym zakończona?;)
    2013-04-27 17:39:42 [194.29.180.*] id:1037468  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    heheh, Arture bravo, możesz się napić piwka z kolegami na przystanku PKS
    2013-04-27 15:53:29 [89.74.42.*] id:1037412  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    Pozytywna rzecz! :)

    Nick:
    Treść:
    2013-04-27 13:54:52 [78.34.22.*] id:1037345  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    wie może ktos ile kosztuje wypożyczenie takiego pojazdu i czy płaci sie na godziny czy może od przejechanych kilometrów,czy można na cały dzien wypożyczac?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2013-04-27 14:07:58 [194.29.180.*] id:1037351  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Poszukaj na stronie nextbike. Mają tam podane tabele opłat.
    2013-04-27 14:16:00 [78.34.22.*] id:1037354  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    dzieki anio74
    2013-04-27 14:27:34 [194.29.180.*] id:1037358  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Ależ proszę bardzo :)
    2013-04-27 13:57:26 [81.210.93.*] id:1037346  
    Coca1977: Napisał postów [391], status [pismak] Reputacja
    ROWER to zarąbista sprawa:))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-04-27 13:58:51 [194.29.180.*] id:1037347  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Rower tak, ale jazda na nim po Opolu to zupełnie inna bajka ;)
    2013-04-27 14:03:27 [65.49.14.*] id:1037349  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    A ty lowelku jedź!
    2013-04-27 13:08:20 [93.181.154.*] id:1037309  
    non: Napisał postów [451], status [starszy pismak] Reputacja
    Tak powinno być. Prywatna inicjatywa.. a nie państwowa! Da się! Brawo!

    Nick:
    Treść: