• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 9186
    • Dodano: 2013-04-07 / 11:10
    • Komentarzy: 69

    Adam Deja - kolejny Opolanin w piłkarskiej Ekstraklasie

    Adam Deja - kolejny Opolanin w piłkarskiej Ekstraklasie

    Adam Deja, 20 - letni Opolanin przebojem wdarł się do pierwszej jedenastki Podbeskidzia Bielsko - Biała.(Fot: K.Dzierżawa/tspodbeskidzie.pl)

    Adam Deja - kolejny Opolanin w piłkarskiej Ekstraklasie

    Adam Deja występuje na pozycji pomocnika. Jeszcze jesienią bronił barw II ligowego MKS - u Kluczbork.

    W stolicy regionu wszyscy doskonale znają jego starszego brata Sebastiana grającego w Odrze Opole. On, podobnie jak brat gra na pozycji pomocnika. W wieku 20 lat przebojem wdarł się właśnie do pierwszej jedenastki Podbeskidzia Bielsko – Biała i ma całkiem spore szanse aby w niej zagościć na dobre. Pewne jest jedno – piłkarska kariera Adama Deji, który jeszcze nie dawno biegał po boiskach II ligii rozwija się bardzo dynamicznie.

    Zobacz takze Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie

    Futbolową karierę Adam rozpoczynał w zespole Stobrawa Wachowice, skąd szybko trafił do OKS Olesno. Pierwszy sezon spędził w Oleśnie jeszcze w zespole juniorskim, by w kolejnym dostać się do zespołu seniorów, a następnie na wypożyczenie do drużyny Górnika Zabrze występującej w Młodej Ekstraklasie. Rok później „młodszy Deja” jak mówią o nim w opolskim środowisku piłkarskim, piłkę kopał już w barwach II ligowego MKS – u Kluczbork. W sezonie 2011/12 zaliczył w barwach MKS 26 spotkań z czego 16 rozpoczynał w pierwszej jedenastce i strzelił wówczas 1 bramkę (w rozgrywkach pucharowych).

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    Rundę jesienną trwającego sezonu Deja spędził jeszcze w Kluczborku, ale w przerwie zimowej został wypożyczony do zespołu Ekstraklasy – TS Podbeskidzia Bielsko – Biała. - Piłkarz ten będzie u nas do końca sezonu, ale zastrzegliśmy sobie prawo pierwokupu - oznajmia Wojciech Borecki, prezes bielskiego klubu. Sam piłkarz, niezwykle skromny, sprawę zmiany klubu i gry na najwyższym ligowym poziomie w kraju komentuje krótko – Bardzo się cieszę, że wzbudziłem zainteresowanie klubu z Ekstraklasy. Postaram się jak najlepiej wykorzystać daną mi szansę.

    Adam Deja dotychczas w barwach Podbeskidzie wystąpił w 4 meczach i był obecny na placu gry przez 158 minut. Na jego umiejętności trener śląskiej ekipy postawił m.in. w meczach z Koroną Kielce czy Ruchem Chorzów, w którym to spotkaniu Deja grał w wyjściowej jedenastce. - Tak naprawdę dopiero go obserwuję, ale zrobił niezłe wrażenie i szybko dostał szansę na grę połowy meczu z Koroną Kielce. Ma dobre warunki fizyczne i dobry strzał – mówi Czesław Michniewicz, trener Podbeskidzia w rozmowie z naszym reporterem. - Musi jednak na treningach solidnie pracować aby dostać kolejne takie szanse, bo konkurencja na tej pozycji jest w drużynie duża. Jak będzie pracował i pokaże, że warto na niego stawiać, to ma szanse grać – zaznacza Michniewicz.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Adam Deja - kolejny Opolanin w piłkarskiej Ekstraklasie

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2013-04-07 11:55:33 [93.181.160.*] id:1027021  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Za ile go kupili ??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-04-08 11:06:37 [46.113.167.*] id:1027583  
    MILIK: Napisał postów [234], status [maniak] Reputacja
    Za dwie pary korkotrampków i dwa wina.
    2013-04-08 11:55:48 [212.244.41.*] id:1027610  
    opolanin240: Napisał postów [1137], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    nie rozczulaj się - nawet na nowe zboże, by obsiać hektar by ci nie starczyło...
    2013-04-07 11:53:40 [77.254.17.*] id:1027018  
    Kitowiec: Napisał postów [1136], status [stały bywalec] Reputacja
    Jak wszyscy z Opola znają jego brata? Ja nie znam, bo nie interesuje się Gównem Opole

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2013-04-07 11:55:41 [83.4.184.*] id:1027023  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    ja znam gracka ,posła patryka.... ale jego brata??? pierwsze słysze
    2013-04-07 14:24:29 [178.37.155.*] id:1027162  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    brawo drań to jestes KTOŚ jak znasz te ważne postacie opolskiej sceny 24Opole
    2013-04-08 11:07:30 [46.113.167.*] id:1027585  
    MILIK: Napisał postów [234], status [maniak] Reputacja
    Ja też nie znam, i raczej nie mam zamiaru znać tych miernot.
    2013-04-08 11:18:12 [89.79.89.*] id:1027591  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    goowno to jesz na śniadanie obiad podwieczorek i kolację śmieciu :)
    2013-04-07 13:50:40 [93.181.160.*] id:1027112  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Kiedy tu będzie Casting na moderatora ??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [53]
    2013-04-07 13:54:09 [5.174.51.*] id:1027116  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Rolnikos- ale po co Ci to? Ja tego nie mam i nie potrzebuje. Jak się załapie to szybko mi to zabiorą za dawanie minusów obu stronom konfliktów.
    2013-04-07 13:55:25 [93.181.160.*] id:1027118  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    żeby minusować błaznów z tego forum :D
    2013-04-07 13:56:24 [194.29.180.*] id:1027120  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Rolik, najpierw zapytaj, czy siebie samego można minusować;p
    2013-04-07 13:57:35 [5.174.51.*] id:1027123  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    A można samego siebie minusowac?
    2013-04-07 13:57:54 [92.29.122.*] id:1027124  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Mozna ;) Witaj Anio
    2013-04-07 13:58:29 [194.29.180.*] id:1027129  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Hejka Olu:) No to Rolik, może Ci się uda;)
    2013-04-07 13:58:40 [65.49.14.*] id:1027130  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    hehehehe...."Od Spamera Do Modera"...chyba wydam książkę...hehe:D:D:D
    2013-04-07 13:59:03 [194.29.180.*] id:1027131  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Takie samobiczowanie się;)
    2013-04-07 13:59:37 [194.29.180.*] id:1027132  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Chętnie poczytam;pppp
    2013-04-07 13:59:49 [92.29.122.*] id:1027133  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Demo sporo miejsca bedziesz musiał poswiecic ubekowi ;)
    2013-04-07 14:00:16 [93.181.160.*] id:1027134  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    ale tu lipa nic o naborze :P nudne to forum nic poza artykułami tu nie ma
    2013-04-07 14:00:54 [65.49.14.*] id:1027135  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    rolik żeby chociaż EMOTKI były co nie?
    2013-04-07 14:01:01 [194.29.180.*] id:1027136  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Widzę Rolik, że bardzo lubisz się tu nudzić;p
    2013-04-07 14:01:24 [65.49.14.*] id:1027137  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    tylko wtedy 24OpKids musiałoby się w nazwie zmienić;P
    2013-04-07 14:02:21 [5.174.51.*] id:1027138  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Rolnikos- zapytajmy lepiej kto ma szansę zostać modem. Wtedy może uzyskasz jakąś ciekawą odpowiedź
    2013-04-07 14:03:13 [92.29.122.*] id:1027139  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    A kto ma dac mu ta odpowiedz?
    2013-04-07 14:03:38 [194.29.180.*] id:1027140  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Co Wy z tym modem macie? Da się bez tego żyć;)
    2013-04-07 14:04:04 [93.181.160.*] id:1027141  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    tu stara gwardia trzyma swe miejsca więc szans tu raczej nie ma nikt nowy więc podziękuję
    2013-04-07 14:04:19 [93.181.160.*] id:1027143  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    wolę zostać trollem
    2013-04-07 14:04:52 [194.29.180.*] id:1027144  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Zostać? myślałam, że jesteś;p
    2013-04-07 14:05:24 [91.193.208.*] id:1027146  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    niektórzy mają wyjątkowe parcie; apel do władz najwyższych - dajcie potrzebującym;D
    2013-04-07 14:05:41 [93.181.160.*] id:1027147  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    polecam http://asot*crossmediaventures*com/area1/default.asp
    2013-04-07 14:06:06 [65.49.14.*] id:1027148  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    kupcie sobie 60 kart zeszyt w kratkę albo linie 2 długopisy...i wpisujcie a potem dawajcie minusy i moderujcie i zaspokoicie swoję rządze;)
    2013-04-07 14:06:42 [83.4.184.*] id:1027149  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    jakis sprzeczne komunikaty podajesz rolnikos... najpierw prosisz o prawa a później wolisz zostac trolem...
    2013-04-07 14:06:46 [92.29.122.*] id:1027150  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Demoooo dobre ;)
    2013-04-07 14:07:21 [93.181.160.*] id:1027151  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    ja tylko pytałem nie prosiłem
    2013-04-07 14:07:48 [83.4.184.*] id:1027152  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    lepiej niech kupia kartki ... żółta i czerwona jak w piłece
    2013-04-07 14:09:09 [65.49.14.*] id:1027153  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    rolik ty już masz swoją funkcję i status"Starszy Fikołkowy" i z tego powodu powinna cię duma roznosić:)
    2013-04-07 14:12:27 [5.174.51.*] id:1027154  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Piękny offtop mhrr. Wszystkie zainteresowane osoby poznały swoje miejsce w tej społeczności teraz tylko trzeba to zaakceptować i się z tym pogodzić.
    2013-04-07 14:13:42 [93.181.160.*] id:1027155  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    czyli status Vip i czas na nowy nick :D
    2013-04-07 14:16:07 [91.18.26.*] id:1027156  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Roland na początek weź przykład ze Stirlitz-a... najpierw jakieś sprawozdania, wykresy... a nie cięgle narzekanie...
    2013-04-07 14:17:40 [93.181.160.*] id:1027157  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    nie to nie pytać więcej nie będę :D wieczorem seria kopiuj wklej ban na 24h i byle do piątku :D
    2013-04-07 14:46:28 [83.22.237.*] id:1027165  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Ja bym zasadził JEDNEGO banana, ale dożywotnio. Poprawiłoby się na forum. I banan każdemu, który będzie robić za proxy
    2013-04-07 14:49:20 [93.181.160.*] id:1027166  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    czyli mnie banana ??
    2013-04-07 14:51:41 [65.49.14.*] id:1027167  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ta...w tyłek;)
    2013-04-07 15:00:27 [93.181.160.*] id:1027168  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    a ciebie w dupa
    2013-04-07 15:11:31 [37.247.242.*] id:1027170  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Tobie rolik nie, on tylko w dupcie lalek potrafi ;)
    [-3]
    2013-04-07 15:12:32 [93.181.160.*] id:1027171  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    ty masz na prawdę braki że lalkami się jeszcze bawisz :P
    2013-04-07 15:13:34 [37.247.242.*] id:1027172  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    a, no mam :D
    2013-04-07 15:32:16 [93.181.149.*] id:1027174  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    W piatek, światek /w niedziele też/ moderacja czuwa...miej sie na bacznosci ciacia ;)
    2013-04-07 15:35:49 [93.181.149.*] id:1027176  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    a swoja drogą też mam pare lalek na zbyciu, odstąpie i policze niedrogo...może nawet jaki mały gratis zrobie, kto chetny??? Zgłaszać sie ale tylko naprawde potrzebujący- ilosć ograniczona; kto pierwszy ten lepszy...;)
    2013-04-07 15:36:48 [37.247.242.*] id:1027177  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    @sis :D ja pierwszy, w potrzebie jestem ;)
    2013-04-07 15:38:29 [93.181.149.*] id:1027178  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    eeeeeeeeeeee jaja sobie robisz jak zawsze hehehe...
    2013-04-07 15:39:11 [93.181.149.*] id:1027179  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    wspieram tylko naprawde potrzebujacych.........
    2013-04-07 15:40:04 [37.247.242.*] id:1027181  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    piszę poważnie, ale jak stefan poprosi to mu kilka odstąpię gratis, żeby mu sperma oczu nie wyjepała :D
    2013-04-07 15:41:44 [37.247.242.*] id:1027183  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    no dobra, jak już się upierasz... stefan był pierwszy, rezygnuję ;)
    2013-04-07 22:56:03 [83.22.168.*] id:1027473  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Rolnik - chcesz być moderatorem, a nawet adminem? Postaw własne forum. Ja sobie dłubię teraz przy PHPBB3. Zajęło mi to pół godziny. Na takim forum będziesz bogiem. :] ....aaaa i są emotki :D
    2013-04-07 23:07:32 [91.193.208.*] id:1027475  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    http://praca*wp*pl/gid,15425099,gpage,2,img,15425214,title,Moderator-dyskusji-na -formach-internetowych,galeria.html
    2013-04-07 23:08:28 [91.193.208.*] id:1027476  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    choć oni tam piszą o `formach` internetowych;)
    2013-04-07 23:16:17 [83.22.168.*] id:1027477  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Kiedyś były ogłoszenia na stanowisko "osoby podtrzymującej dyskusję na forum internetowym" :]
    2013-04-07 23:18:29 [91.193.208.*] id:1027478  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    muszę się zorientować w stawkach i generalnie w szczegółach;)
    2013-04-07 23:25:19 [93.181.160.*] id:1027482  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    ja chciałem tu być modem ale to nie realny więc poszczycę się statusem vipa :D
    2013-04-08 00:05:36 [194.29.180.*] id:1027496  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Stefan, z tymi emotkami masz mistrza :)
    2013-04-07 19:13:19 [178.37.34.*] id:1027329  
    Durden007: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    Powinniście napisać z małej litery "opolanin". Pozdrawiam

    Nick:
    Treść:
    2013-04-07 13:14:03 [178.37.157.*] id:1027089  
    piotr88us: Napisał postów [101], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    gdzie byście go wydzieli w przyszłości? Real czy Barcelona ?

    Nick:
    Treść:
    2013-04-07 12:27:46 [91.193.208.*] id:1027052  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    nic tak nie ożywia niedzielnego poranka, jak spontaniczny zieeew na widok kolejnego artu z cyklu `jak oni kopią`;)

    Nick:
    Treść:
    2013-04-07 11:16:02 [83.4.184.*] id:1026999  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    tylko ze podbeskidzie długo już nie bedzie grało w ekstraklasie

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-04-07 11:24:56 [178.37.155.*] id:1027007  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    bo zastąpi je Oderka Opole buuhaha
    2013-04-07 11:44:22 [83.4.184.*] id:1027013  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    dobre..:)
    2013-04-07 11:17:34 [65.49.14.*] id:1027001  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Brawo...Życzymy dalszych Sukcesów

    Nick:
    Treść: