- Autor: Greg
- Wyświetleń: 12725
- Dodano: 2013-04-03 / 18:54
- Komentarzy: 41
Po wypadku samochód wpadł na posesję
Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną wypadku na skrzyżowaniu ulicy Częstochowskiej z Górną. Volkswagen polo staranował ogrodzenie posesji i zatrzymał się na jej terenie, kilkanaście metrów od drogi.
Do wypadku doszło około godziny 17.
- Kierowca volkswagena polo, wyjeżdżając z ulicy Górnej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy volkswagena foxa w wyniku czego doszło do zderzenia - informuje dyżurny Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Opolu.
Po zderzeniu polo staranowało ogrodzenie posesji i zatrzymało się na jej terenie. Jak informuje policja jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Bolek_MM: Napisała postów [12], status [nowy]
....nie on pierwszy tam wyleciał i jak znam życie nie ostatni.....