• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 10240
    • Dodano: 2013-04-03 / 10:01
    • Komentarzy: 30

    Pięciu mężczyzn odpowie za posiadanie i handel narkotykami

    Pięciu mężczyzn odpowie za posiadanie i handel narkotykami

    (Fot. KMP Opole)

    Zarzuty paserstwa, posiadania oraz udzielania narkotyków postawiono 5 mężczyznom, zatrzymanym przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Jeden z zatrzymanych trafił już do aresztu.

    Zobacz takze Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy Oświęcimskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

    Do pierwszego zatrzymania doszło w ostatni poniedziałek marca. Funkcjonariusze zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu opolskiego, który miał przy sobie niewielką ilość marihuany oraz 20-latka, podejrzewanego o udzielanie narkotyków.

    Dwa dni później policjanci w zawiązku z tą sprawą zatrzymali kolejnego 20-latka. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli prawie 80 porcji marihuany o wadze ponad 50 gramów. Zabezpieczono też telefon komórkowy, skradziony wcześniej 10-letniemu chłopcu. Tego samego dnia został zatrzymany następny 20-latek, przy którym policjanci ujawnili prawie 8 gramów marihuany. Również w związku z tą sprawą zatrzymano 23-latka, przy którym ujawniono prawie 3 gramy narkotyku oraz nie należące do niego prawo jazdy i dowód osobisty. Wszyscy zatrzymani w związku z tą sprawą są mieszkańcami powiatu opolskiego.

    Zobacz takze Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich

    Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym mężczyznom zarzutów posiadania lub udzielania narkotyków. 20-latek, u którego zabezpieczono ich największą ilość usłyszał zarzuty posiadania i udzielania innym osobom znacznej ilości narkotyków, a także zarzut paserstwa.

    - W jego przypadku sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Mężczyzna musi liczyć się z karą do 10 lat pozbawienia wolności - informuje podinsp. Jarosław Dryszcz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Pozostałym podejrzanym grożą kary do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawę prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Niemodlinie.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Pięciu mężczyzn odpowie za posiadanie i handel narkotykami
    Pięciu mężczyzn odpowie za posiadanie i handel narkotykami
    Pięciu mężczyzn odpowie za posiadanie i handel narkotykami

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2013-04-05 01:49:30 [109.76.208.*] id:1025770  
    Lukasz_Opole: Napisał postów [273], status [maniak] Reputacja
    Czy Polska jest wg. Was krajem demokratycznym?

    Nick:
    Treść:
    2013-04-05 01:43:23 [109.76.208.*] id:1025769  
    Lukasz_Opole: Napisał postów [273], status [maniak] Reputacja
    Chłopaki dorobić chcieli przez okres ferii :D

    Nick:
    Treść:
    2013-04-04 20:43:12 [46.169.235.*] id:1025606  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    mam depresje

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-04 20:46:50 [83.4.30.*] id:1025611  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Ja też. Witaj w klubie.
    2013-04-03 19:39:50 [83.26.142.*] id:1025101  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Poszedł głuchy telefon typu kapo i tak dotarli do dilerków, którzy jak znalazł moim zdaniem nadają się do kopania rowów i odśnieżania ulic :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-04 12:05:20 [178.36.231.*] id:1025380  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No to fachem, się chłopaki nie nacieszyli....
    2013-04-04 09:57:45 [89.77.14.*] id:1025341  
    STAR34: Napisał postów [183], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    jeżeli masz stały dochód i jesteś wypłacalny to wtedy zajęcie mienia nie st zasadne. Takie rzeczy robi się (powinno) dla ludzi którzy potem mogą nie spłacać grzywny którą dostaną. Najlepiej wtedy napisać skargę

    Nick:
    Treść:
    2013-04-03 10:34:59 [93.181.160.*] id:1024862  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Z tego wynika że w domu nie można już trzymać pieniędzy, bo zrobią nalot i je wezmą.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2013-04-03 11:52:19 [89.74.190.*] id:1024881  
    ALFredo: Napisał postów [1644], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    wyrzuć lepiej też tv przez okno, bo pewnie nielegalnie oglądasz. polska to kraj nakazów i zakazów
    2013-04-03 16:30:17 [77.223.234.*] id:1025000  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Wpadną i wykasują ci obraz z kamerek...zostawią tylko seksowne emerytki;)
    2013-04-03 17:01:12 [90.156.124.*] id:1025012  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hehe z braku laku to jescze by mu sie i to spodobać by mogło ;D
    2013-04-04 09:04:36 [37.24.149.*] id:1025325  
    Beno1: Napisał postów [845], status [stały bywalec] Reputacja
    Masz okazje wyczyscic swoje konto,
    2013-04-03 16:16:15 [83.22.124.*] id:1024993  
    mysia12313: Napisała postów [3], status [żółtodziób] Reputacja
    paserstwa mu nie przypisujcie bo to nie on wielkie g... wiecie

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2013-04-03 16:25:47 [83.22.124.*] id:1024997  
    mysia12313: Napisała postów [3], status [żółtodziób] Reputacja
    niech znajda tego głównego sprzedawce który śmieje się im w twarz każdy do okola wie o kogo chodzi tylko niestety wszyscy milczą a ten pan grzeje swoja dupcie na reja w niemo....
    2013-04-03 19:14:49 [83.27.73.*] id:1025082  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Oni już mają swój sukces pod media.
    2013-04-03 23:03:48 [83.4.227.*] id:1025248  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    na reja???
    2013-04-03 18:02:59 [84.190.204.*] id:1025058  
    mike: Napisał postów [1360], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    kasa zarekwirowana jako brudne pieniadze,bo pewnie zielem przeciagly,no i karty tez smierdza

    Nick:
    Treść:
    2013-04-03 10:42:33 [83.30.52.*] id:1024867  
    pojarmen: Napisał postów [321], status [rozkręcił się] Reputacja
    do wiezienia do wiezienia!!!!.....itp polska chory kraj prohibicji narkotkowej tylko kto za ich pobyt w wiezieniu zapłaci ? my hahahah dla jasnosci 50 g marichuany kosztuje 1200 zł cena za 8 lat kicia a teraz chca wprowadzic złodziejom limit 1000 zł wg mnie to powinna byc legalizacja narkotyków miekich a złodziejom za 100 zł rece powinno sie ucinac i tyle w temacie sadzic palic zalegalizowac

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-04-03 11:44:37 [83.4.227.*] id:1024878  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    czytałeś ze zrozumieniem??? do puszki poszedł ten który na Was zarabia ćpuńki
    2013-04-03 16:52:13 [213.17.151.*] id:1025008  
    Piratus: Napisał postów [404], status [pismak] Reputacja
    te drań teraz to zabłysnąłeś inteligencją, po pierwsze sprawdz sobie co znaczy ćpuńek, a po drugie idąc twoim inteligentnym tokiem myślenia to nie dość, że jesteś ignorant to i zapewne alkoholik
    2013-04-03 15:56:39 [89.79.90.*] id:1024979  
    Rademenes75: Napisał postów [526], status [starszy pismak] Reputacja
    Gieciki mu się zachciało rozprowadzać.

    Nick:
    Treść:
    2013-04-03 14:51:35 [83.4.245.*] id:1024950  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    I to cała piatka zwolennikami Platformy Obywatelskiej,juz teraz widać co to za organizacjia przestępcza.!!!wszystkich znam doskonale .

    Nick:
    Treść:
    2013-04-03 12:56:10 [83.4.227.*] id:1024896  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    a on tylko zawiajał w te sreberka.... te mongolskie ziółka

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-04-03 13:31:36 [77.253.71.*] id:1024905  
    WoDawca: Napisała postów [53], status [rozkręcił się] Reputacja
    Nie mongolskie tylko jedi. ;p
    2013-04-03 13:19:55 [212.244.41.*] id:1024902  
    opolanin240: Napisał postów [1137], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    dlaczego tylko 5-ciu mężczyznom, skoro w to było zamieszanych 6 i jedna dziewczyna?

    Nick:
    Treść:
    2013-04-03 12:50:53 [178.36.230.*] id:1024892  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    za te sreberka się należało.... jakiś standard trzeba wkońcu zachowywać a nie w sreberka

    Nick:
    Treść:
    2013-04-03 12:48:07 [195.114.179.*] id:1024890  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    yeeaa!!gangserka jak się patrzy..a patologia zabija dzieci i jucha im za to robią..w tv następna sprawa uduszonego dziecka..ale oczywiście ci z art powyżej są grożniejsi i najlepiej im po 25lat przybic..żenada

    Nick:
    Treść:
    2013-04-03 11:50:13 [89.74.190.*] id:1024879  
    ALFredo: Napisał postów [1644], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Wizienia przepełnione a te ... zamykają młodych za posiadanie tego co kilkadziesiąt kilometrów dalej można kupić w aptece :P Powinni również pozamykać apteki, bo można się zaopatrzyć w dobre ćpanie a mając receptę w jeszcze lepsze :))

    Nick:
    Treść:
    2013-04-03 11:42:57 [89.76.169.*] id:1024877  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    kupa szmalu - 160 zł :D

    Nick:
    Treść:
    2013-04-03 10:37:35 [46.112.246.*] id:1024866  
    hercules202: Napisał postów [466], status [pismak] Reputacja
    jeden drugiego sprzedawawal. cyrk na kołkach. same konfitury

    Nick:
    Treść: