Zobacz takze
Deskorolki, street art i koncert Włodiego. Dziś Plac Kopernika przejmie kultura uliczna
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".






































































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
luki0404: Napisał postów [24], status [nowy]
Jestem z okolicy. Cała szopka po to,by do władzy doszli Ci ,co im w życiu nie wyszło . Nie popieram Pana Burmistrza Niemodlina bo faktycznie jest beznadziejny,a urząd Niemodlin już w wejściu pachnie jeszcze "komuną". Pytanie tylko czy następcy poradzą sobie ? Bo nie sztuka mieć sto złotych na coś co kosztuje czterysta złotych,i to dostać . Publiczne środki które pochodzą z naszych podatków powinny być mądrze gospodarowane , a nie służyć do zbijania własnych zysków . Druga sprawa : Jeśli obecny burmstrz wygrał wybory, to dlaczego teraz ci sami wyborcy go odwołują ? Pozdrowienia dla kliki która od kilku lat próbuje się w Niemodlinie do tej władzy dostać, między innymi Jacka Walasa ! A mieszkańcy Niemodlina sami sobie są winni że obwodnicy do tej pory nie wybudowano . Ilu z nich było chętnych sprzedać swoje działki pod budowę ???