• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 4764
    • Dodano: 2013-03-06 / 15:30
    • Komentarzy: 26

    Tegoroczny festiwal potrwa 3 dni - wszystkie obejrzymy w TVP

    Tegoroczny festiwal potrwa 3 dni - wszystkie obejrzymy w TVP

    Opolski ratusz porozumiał się z zarządem TVP i w tym roku telewizja pokaże na żywo 3 dni festiwalu.(Fot: archiwum)

    Od 14 do 16 czerwca potrwa 50. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Tym samym impreza wraca do formuły sprzed trzech lat, kiedy wszystkie festiwalowe dni transmitowała na żywo TVP1. Opolski ratusz będzie współorganizatorem wszystkich koncertów, w tym także finałowej, jubileuszowej gali zaplanowanej na niedzielę. Koszty po stronie ratusza mają wynieść co najmniej 1,7 miliona złotych.

    Zobacz takze Zełenski odesłał Order Orła Białego. Odpowiedź na decyzję prezydenta Nawrockiego

    - We wtorek zapadła decyzja zarządu Telewizji Polskiej, że festiwal odbędzie się w dniach od 14 do 16 czerwca. Będą 3 dni festiwalu, a my będziemy ich współorganizatorami. Pierwsze 2 dni będą wyglądały podobnie jak w ostatnich latach, czyli odbędą się koncerty Debiutów i Premier, Superjedynek oraz Kabareton. Na trzeci dzień zaplanowana jest wielka gala z okazji 50-lecia ze wspaniałymi gwiazdami. Nie mogę na razie powiedzieć, jakie to gwiazdy. Takie informacje ujawnione zostaną na specjalnej konferencji prasowej z telewizją – mówi Krzysztof Kawałko, wiceprezydent Opola.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Opolski ratusz w środę ujawnił też kwotę, jaka w tym roku zostanie przeznaczona na organizację Festiwalu. - Kwota wyjściowa to 1,7 miliona złotych. W tej chwili trudno jednak stwierdzić, czy będzie to ostateczna suma. Możliwy wzrost kosztów dotyczy spraw programowych i oferty festiwalowej. Wkrótce te kwestie wyjaśnią się ostatecznie – wyjaśnia Kawałko. - Nie mówimy na pewno o kolejnym milionie złotych – dodaje.

    Najbardziej spektakularnym dniem 50. KFPP ma być niedziela. - Będzie to wielka, finałowa gala, której program jest jeszcze tajemnicą, ale po tym co już wiem mogę śmiało powiedzieć, że to oferta godna jubileuszu – ocenia Krzysztof Kawałko. - Tego dnia zobaczymy na scenie opolskiego amfiteatru naprawdę znaczące gwiazdy polskiej sceny muzycznej – podsumowuje wiceprezydent.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2013-03-07 11:05:19 [81.210.95.*] id:1010573  
    karuzela: Napisała postów [186], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    wspaniałe gwiazdy? a to mamy takie w Polsce? pewnie znowu będzie Maryla Rodowicz, Kombii, Perfect. czyli nihil novi :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2013-03-07 11:07:57 [77.223.234.*] id:1010576  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Gdzie jest Kuźwa MANDARYNA...podobno nagrywa z Riuchanną nową płytę hehe;)
    2013-03-07 11:10:16 [178.36.228.*] id:1010579  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    "Mandarynka", podobno pływa po odrze w Opolu..;PP
    2013-03-07 11:59:42 [31.174.78.*] id:1010596  
    seba22: Napisał postów [218], status [wyjadacz] Reputacja
    Jeszcze bedzie ta no.. no szybko jak ona miala aha vondrackova z tym no szybko jak on mial aha ..wodeckim,a na deser formacja niezywych kotletow
    2013-03-06 17:52:20 [31.175.138.*] id:1010294  
    seba22: Napisał postów [218], status [wyjadacz] Reputacja
    PO co na taka kiszke i szajs dawaja tyle kasy przeciez ten festiwal to totalne dno i na to prawie nikt nie chodzi prawie 2mln zl na takie gówno a moze by tak dac na dzieci nie dozywione ta kase by szczawiu nie musialy jesc rosnacego przy torach

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2013-03-06 17:54:18 [83.27.113.*] id:1010295  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    trzeba chronic szczaw i te zabki których nie widac
    2013-03-06 17:57:25 [31.175.138.*] id:1010297  
    seba22: Napisał postów [218], status [wyjadacz] Reputacja
    POtrzeba sadzic szczaw na kazdym podworku gdyz POpaprany stefan ma recepte na glod dzieci, a zembaczynski zamist na sadzonki dac kase daaje na festiwal zenady
    2013-03-06 18:02:02 [31.175.138.*] id:1010301  
    seba22: Napisał postów [218], status [wyjadacz] Reputacja
    Gwiazdy festiwalu zenady Majka jezowska,wilki,maryla rodowicz,jarzebina,ryszard rynkowski,krzysztof krawczyk,shaza,
    2013-03-06 18:03:27 [83.27.113.*] id:1010304  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    to są gwiazdy ale po 100 zł za występ...a co z resztą?
    2013-03-06 18:11:33 [31.175.138.*] id:1010313  
    seba22: Napisał postów [218], status [wyjadacz] Reputacja
    Prowadzacym impreze bedzie 18 letni uprawiajacy prostytucje z facetami chlopak
    2013-03-06 18:19:36 [83.7.230.*] id:1010321  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Zlikwidują festiwal, to będzie płacz i lament że nic się tu już nie dzieje w tym smutnym jak... mieście
    2013-03-06 19:11:32 [77.253.66.*] id:1010350  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    "dawaja"--miało być:"dają"...naucz sie pisać TUMANIE!
    [-1]
    2013-03-06 22:00:06 [31.175.70.*] id:1010433  
    seba22: Napisał postów [218], status [wyjadacz] Reputacja
    ANTYPIS-ty juz lepiej idz szukaj szczawiu swojemu koledze z parti POpaprancu zyciowy,a jak masz ze sobą jakis problem to wc i raczka i bujaj sie frajerze
    [-1]
    2013-03-06 21:45:55 [213.238.108.*] id:1010427  
    piotr.pracaa: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    kiedy będą bilety?

    Nick:
    Treść:
    2013-03-06 17:50:23 [31.175.138.*] id:1010293  
    seba22: Napisał postów [218], status [wyjadacz] Reputacja
    PO

    Nick:
    Treść:
    2013-03-06 17:47:04 [83.13.133.*] id:1010292  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    1.7 mln. wyłożą :) a ile zarobią ??? :\

    Nick:
    Treść:
    2013-03-06 17:41:10 [83.144.83.*] id:1010291  
    Hubert: Napisał postów [79], status [rozkręcił się] Reputacja
    Napewno odwiedzę FESTIWA:!!!!!

    Nick:
    Treść:
    2013-03-06 16:53:23 [83.27.113.*] id:1010276  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    kawałko... kawałko... kto to jest? kabareton w opolu nie wychodzi gdyż nie ma sie z czego śmiać w opolu...z łapówek??? to już było

    Nick:
    Treść:
    2013-03-06 16:43:08 [77.223.234.*] id:1010269  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Jak to jest...Opłaca się na 3 dni Muzycznej ekstazy wydawać taką kasę...;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2013-03-06 16:44:40 [194.29.180.*] id:1010270  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Ekstazy?...toż to szmira jakaś;)
    2013-03-06 16:45:26 [77.223.234.*] id:1010271  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    hehe...Nie lubisz Majki Jeżowskiej może też będzie;)
    2013-03-06 16:48:06 [77.223.234.*] id:1010272  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    1,7 miliona złotych to by beyonce mogli ściągnąć na koncert;)
    2013-03-06 16:49:13 [194.29.180.*] id:1010273  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Tyle siana wywalić na nic w zasadzie...a ja znowu zawieszenie muszę naprawiać...urwa...drogi by za to wyremontowali! :/
    2013-03-06 16:50:10 [83.27.113.*] id:1010274  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    i dwa wekendy i ten rudy dzieciorób też mógłby zaśpiewać
    2013-03-06 16:51:28 [83.27.113.*] id:1010275  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    1.7 mln... to 500 metrów drogi :):) choć w każdym innym kraju to 5 km
    2013-03-06 16:16:09 [78.52.186.*] id:1010254  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Tyle pieniędzy wydają, a ile zarobią?

    Nick:
    Treść: