• 0
0
  • Autor:
  • Wyświetleń: 32295
  • Dodano: 2006-10-26 / 15:04
  • Komentarzy: 1433

Okradał szpitalne automaty

 
 
Okradał szpitalne automaty

Włamywacz

Policjanci zatrzymali złodzieja, który włamywał się do szpitalnych automatów na obuwie ochronne. Mieszkaniec Zabrza swoją działalność rozpoczął rok temu, a zakończył 22 października tego roku, kiedy to wpadł na gorącym uczynku. 41-letniemu Janowi W. grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

krok po kroku ...
Wszystko zaczęło się w 2005 roku, wtedy to Jan W. włamał się do dwóch szpitalnych automatów w Wieluniu. Kolejnych dwóch włamań tego samego roku dokonał z kolei w Zabrzu.
Jan W. wpadł w ręce policjantów 22 października tego roku kiedy to włamywał się do automatu na obuwie ochronne w szpitalu Rejonowym w Oleśnie. Był to jego czwarty i ostatni włam do szpitalnego automatu. Tego dnia wczesnym rankiem zatrzymali go w bezpośrednim pościgu olescy policjanci.
Cały przebieg tej kradzieży zarejestrowany został przez zamontowaną tam wcześniej policyjną kamerę. Natychmiast zadziałał czujnik, który po otwarciu automatu przesłał sygnał do dyżurnego oleskiej policji. Już po niespełna trzech minutach policjanci pojawili się na miejscu i zatrzymali złodzieja

Za każdym razem łupem złodzieja padał bilon o nominałach 1-2 złote, o warto�ci około 500 złotych. W trakcie zatrzymania Jan W. miał przy sobie nie tylko pieniądze (prawie 600 złotych), które zwinął z automatu, ale również 20 cm łom, dzięki któremu dokonał kradzieży. W trakcie dalszych czynności mężczyźnie udowodniono siedem tego rodzaju kradzieży z włamaniem.


www.opolska.policja.gov.pl
reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2006-11-14 02:21:00 [217.173.202.*] id:170  
polak: potrafi

Nick:
Treść: