- Autor: Greg
- Wyświetleń: 10645
- Dodano: 2013-01-22 / 15:34
- Komentarzy: 63
Oszukała ubezpieczalnię, by płacić niższe składki
Mieszkanka Krapkowic kupiła używany samochód i przez kilka lat odnawiała polisę OC, podpisując się za poprzednią właścicielkę auta. W ten sposób korzystała z pełnej zniżki na ubezpieczenie OC. Oszustce grozi do 5 lat więzienia.
Mieszkanka Żywocic zgłosiła policjantom swoje podejrzenia co do oszustwa, którego prawdopodobnie padła ofiarą. Kobieta zeznała, że mimo sprzedaży samochodu i zgłoszenia tego faktu w firmie ubezpieczeniowej, przez kolejne lata otrzymywała z tej firmy informację o konieczności przedłużenia polisy OC.
Policjanci po zabezpieczeniu dokumentacji zawieranych umów ustalili, że na umowach zawartych po sprzedaży samochodu dalej widnieje podpis byłej właścicielki. W trakcie dalszych czynności kryminalni postawili zarzut oszustwa aktualnej właścicielce samochodu.
- Okazało się, że 32-letnia mieszkanka Krapkowic chcąc skorzystać z pełnej zniżki na ubezpieczenie OC byłej właścicielki, przed końcem upływu ubezpieczenia odnawiała ubezpieczenie u ajentów, fałszując dokument nie swoim podpisem - tłumaczy asp. Jarosław Waligóra z krapkowickiej policji.
Kobieta przyznała się do postawionego jej zarzutu oszustwa. Teraz odpowie przed sądem, który może ją skazać nawet na 5 lat pozbawienia wolności.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
olomann: Napisał postów [148], status [wyjadacz]
Ci co wcale nie płacą OC,to dorzywocie,a jak a co!!!