- Autor: Greg
- Wyświetleń: 11058
- Dodano: 2013-01-15 / 11:43
- Komentarzy: 108
Cztery samochody zderzyły się we mgle
Trudne warunki atmosferyczne przysporzyły kłopotów wielu kierowcom. Na obwodnicy do rowu wpadł najpierw jeden pojazd, a kilkanaście minut później - kolejny. Godzinę później w tym samym miejscu doszło do zderzenia czterech kolejnych pojazdów.
Pierwsze zdarzenie na odcinku obwodnicy w pobliżu Wrzosek miało miejsce około godziny 8. Dwa samochody wjechały do rowu, ale żaden z kierowców nie odniósł obrażeń. Kilkadziesiąt minut później doszło w tym samym miejscu do zderzenia czterech pojazdów. Kierowca pierwszego z nich prawdopodobnie zagapił się, po czym nagle zahamował.
Kierowcy jadący za nim nie zdążyli wyhamować i doszło do zderzenia czterech pojazdów. Na szczęście skończyło się tylko na niewielkich uszkodzeniach pojazdów.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
WójekDobraRada: Napisał postów [2042], status [zrobił/a karierę]
Taka mgła była że dużo nie brakło i przeleciałbym teściową...