- Autor: Greg
- Wyświetleń: 12301
- Dodano: 2012-12-24 / 16:05
- Komentarzy: 26
Samochód terenowy spadł z nasypu
(Fot. Pomoc Drogowa Opole)
Samochód terenowy zatrzymał się na trawniku kilka metrów poniżej drogi. Kierujący wyszedł z tego bez obrażeń, a do zdarzenia doszło około godziny 15 na skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej i Niemodlińskiej.
Kierowca prawdopodobnie wpadł w poślizg i zjechał z drogi, przejechał przez chodnik zatrzymując się na trawniku przy ulicy Wrocławskiej.
- Doszło do uszkodzenia miski olejowej i wycieku płynów, które zneutralizowaliśmy - informuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynowania Ratownictwem w Opolu.
Przód samochodu został uszkodzony, ale kierowcy nic się nie stało. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
DonPedro69: Napisał postów [11148], status [VIP]
co to za terenówka, jeżeli z nas