• 0
0
 
  • Autor: Seeb
  • Wyświetleń: 3847
  • Dodano: 2012-11-22 / 12:09
  • Komentarzy: 0

Planujesz ślub? Nie może Cię tam zabraknąć!

 
 
Planujesz ślub? Nie może Cię tam zabraknąć!

(fot: archiwum organizatora)

W najbliższą niedzielę, 25 listopada 2012 w godzinach od 10.00 do 17.00 po raz dziesiąty narzeczeni będą mieli okazję uczestniczyć w Opolskich Targach Ślubnych, które odbywają się corocznie w opolskim Okrąglaku przy ul. Oleskiej 70.

Targi Ślubne organizowane są przede wszystkim z myślą o przyszłych małżonkach, ale na pewno zainteresują również inne osoby, które mają w planach organizację dużych uroczystości rodzinnych. Swoją obecność na targach zapowiedziało około 100 firm ślubno-weselnych. Będą zarówno salony z modą ślubną, przedstawiciele firm fotograficznych, videofilmowcy, dekoratorzy, zespoły weselne. Swoje oferty zaprezentują również restauracje i hotele. Tradycyjnie przy wejściu zaprezentują się nietypowe limuzyny ślubne. Od stylowych samochodów retro po nowoczesne przedłużane limuzyny.

Targi są okazją do upolowania atrakcyjnego rabatu. Promocje oferowane przez wystawców w znacznym stopniu pozwolą na obniżenie kosztów uroczystości weselnej. Każda z Par otrzyma kilka opolskich wydawnictw ślubnych w którym znajduje się jeszcze większa baza usługodawców. Targi ślubne pomogą wam w wyborze sali, fotografa, kamerzysty, zespołu, dekoracji, samochodu i wielu innych szczegółów, które dopełnią Wasz ślub. I co najważniejsze pozwalają znacznie zaoszczędzić czas i paliwo ponieważ wszyscy będą w jednym miejscu. Na targach będzie można również wygrać talon na zakup sukni ślubnej.

Serdecznie Zapraszamy! Bilety w cenie 10 zł dostępne w dniu imprezy przy wejściu.
Więcej informacji na stronie organizatora www.targislubne.pl.


..:: artykuł sponsorowany ::..reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.