• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 3782
    • Dodano: 2012-11-13 / 13:33
    • Komentarzy: 99

    Miejska Biblioteka Publiczna w trójce "Ulubieńców Polski"

    Miejska Biblioteka Publiczna w trójce "Ulubieńców Polski"

    Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zajmuje 3 miejsce w prestiżowym konkursie "Ulubieniec Polski".(Fot: materiały konkursowe)

    Konkurs „Ulubieniec Polski” organizowany jest od 1995 roku przez redakcję miesięcznika „Architektura – murator”. Jego celem jest promocja najlepszych osiągnięć w dziedzinie architektury w Polsce oraz wzrost społecznego zainteresowania jej rolą, poprzez nagradzanie najlepszych obiektów. W tegorocznej edycji plebiscytu Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zajmuje wysokie, trzecie miejsce.

    Zobacz takze Tata nie tylko od święta. Tak zaczyna się jedna z najważniejszych ról w życiu

    Bieżąca, VII edycja konkursu skupia się na polskiej architekturze XXI wieku. Patronem honorowym plebiscytu jest Prezydent RP Bronisław Komorowski. Do konkursu mogą być zgłaszane wszystkie realizacje oddane do użytku w latach 2000-2012. Nagrodzone zostaną w czterech kategoriach: użyteczność publiczna, budynki mieszkalne wielorodzinne, domy jednorodzinne oraz przestrzeń publiczna. Jednej z dwunastu najlepszych realizacji, wyłonionych w II etapie głosowania jury, przyznane zostanie Grand Prix, Nagroda Prezydenta RP dla Najlepszego Obiektu Architektury XXI wieku w Polsce (lata 2000-2012).

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii

    Do konkursu zgłoszono ponad tysiąc budynków. Ulubieńca Polski, czyli cieszącą się największą sympatią realizację XXI wieku wybierają w plebiscycie internauci. Właśnie w tym głosowaniu Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zajmuje wysokie, trzecie miejsce. - Jest nam bardzo miło, że internauci doceniają uroki naszej pięknej biblioteki. Gorąco zachęcamy też do głosowania wszystkich Opolan. Plebiscyt jeszcze trwa – mówi Alina Pawlicka – Mamczura, rzecznik opolskiego ratusza.

    Głosowanie trwa do 19 listopada. „Ulubieńca Polski” internauci wybierają na stronie www.architektura.muratorplus.pl.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-11-13 14:06:54 [77.223.234.*] id:944745  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Błyszczy jak psu....nosek;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2012-11-13 21:56:42 [77.254.9.*] id:945068  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Ładnie błyszczy...;)
    2012-11-15 00:28:22 [82.113.121.*] id:945891  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    słitaśnie błyszczy... plisika plissss
    2012-11-15 00:29:03 [82.113.121.*] id:945892  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    plusika* ;)
    2012-11-15 00:31:13 [91.235.19.*] id:945893  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ..PLUS..
    2012-11-15 00:37:25 [82.113.121.*] id:945896  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    hallo ziemia do pavia... przejdzie teraz?
    2012-11-15 00:39:35 [82.113.121.*] id:945898  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    zapomniałem OT, ale to chyba nie problem... PAV- dziękuję tobie ze moje posty tak starannie dobierasz ;) chcesz mój numer telefonu? jeżeli tak to stef ci poda, ale pamiętaj!!! ja zawsze na gorze ;)
    2012-11-15 00:42:51 [91.235.19.*] id:945901  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...@ Stefka nie problem znaleźć w sieci...a dla PAVia to pikuś...nie martw się @ciacia GN8!!!...
    2012-11-13 21:23:21 [89.204.139.*] id:945039  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    O.T. Bawię się Windowsem 8 - jestem coraz bliższy strzepania sobie gruchy...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [61]
    2012-11-13 21:24:37 [77.223.234.*] id:945042  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    nie zachlap kafelek...;)
    2012-11-13 21:25:48 [78.51.67.*] id:945043  
    Mr.WaR: Napisał postów [-4294962238], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    windows 8 jak windows phone 7.5... żałosne jest jedno i drugie
    2012-11-13 21:34:20 [89.204.139.*] id:945049  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    oj... zapomniałem cudzysłowu! to jest cytat z tomiku poezji mojego bliskiego przyjaciela ;)
    2012-11-13 22:05:34 [89.204.139.*] id:945076  
    [moderacja]: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2012-11-13 22:09:31 [81.210.93.*] id:945080  
    dzika stokrotka: Napisała postów [1839], status [Szycha] Reputacja
    ale wy się kochacie chłopaki, jakie to miłe
    2012-11-13 22:17:50 [89.204.139.*] id:945090  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    kochaliśmy się... nie lubi mnie już- twierdzi że mu odbyt "rozjechałem"
    2012-11-13 22:23:10 [81.210.93.*] id:945096  
    [moderacja]: Napisała postów [1839], status [Szycha] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]
    2012-11-13 22:29:41 [89.204.139.*] id:945106  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    i znowu mi się zniknęło... :( chyba się powieszę...
    2012-11-13 22:31:08 [81.210.93.*] id:945109  
    dzika stokrotka: Napisała postów [1839], status [Szycha] Reputacja
    to pewnie za te firanki
    2012-11-13 22:32:55 [89.204.139.*] id:945110  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    niepittol- lalka mnie spałowała?
    2012-11-13 22:39:51 [91.235.19.*] id:945117  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...telefony bzw. GG gotują się od wymiany wiadomości!!!... zaraz się zacznie tzw."gazowanie Trolli" przez @ModaGównego & "zlizujące bitą śmietanę z kolan" wierne i poddane...
    2012-11-13 22:42:34 [91.235.19.*] id:945121  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...Czy tutaj jest jakiś potomek Franka Dolasa???...
    2012-11-13 22:44:17 [89.204.139.*] id:945123  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    a co Kto (fto) mnie woła? ;)
    2012-11-13 22:56:32 [89.204.139.*] id:945134  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    mógłby mi ktoś w tym oto poście parę minusów jeszcze "trzepnąć"- 2012-11-13 22:05:34 [89.204.139.*] [moderacja]: Napisał postów [5339], status [VIP] [moderacja] [-6] założyliśmy sie z dzikim gańsipampkiem o to kto więcej zbierze i widzę, że przegrywam.... pomóżcie proszę drodzy moderatorzy... z gury dziękuje...
    [3]
    2012-11-13 23:00:33 [194.29.180.*] id:945135  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Ja jedynie chusteczkę mogę podać na łez otarcie;)
    2012-11-13 23:01:27 [77.254.9.*] id:945136  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Do "góry" z "gury", a może z górki na pazurki..;p
    2012-11-13 23:02:21 [89.204.139.*] id:945137  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    z góry dziękuję- tak miało być- przepraszam dostojną "lożę" moderatorów...pomóżcie Proszę!
    2012-11-13 23:02:37 [77.254.9.*] id:945138  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Ja mogę dwie chusteczki podać..:)
    2012-11-13 23:05:02 [92.25.14.*] id:945140  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ciacia nie sciemniaj. Chciales nap. my z Guru dziekujemy ;D
    2012-11-13 23:05:08 [89.204.139.*] id:945141  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    daj proszę..., a i przepraszam za błąd, zapomniałem o tych dwóch fakultetach.... ;) pozdrawiam i dziękuję ;) kati- jesteś boska!
    2012-11-13 23:06:37 [89.204.139.*] id:945142  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    ola- nie ściemniaj, walnij mi z grubej rury! chcę ten pojedynek wygrać ;)
    2012-11-13 23:07:09 [92.25.14.*] id:945143  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Sorry juz dalam Ci +
    2012-11-13 23:07:35 [77.254.9.*] id:945144  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ciacia, nie czepiam się twoich osiągnięć, tylko "przejęzyczeń", więc zostaw moje cztery fakultety w spokoju..:D:P
    2012-11-13 23:08:39 [77.254.9.*] id:945146  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    strzeliłam celnie, dla ciebie ciacia..:)))
    2012-11-13 23:09:31 [89.204.139.*] id:945148  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    nie lubię już ciebie Ola... katiiii? a te Twoje cztery fakultety to jędrne chociaż są?
    2012-11-13 23:11:37 [77.254.9.*] id:945149  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Podała bym Ci wymiary, ale nie mogę publicznie,,;d;p
    2012-11-13 23:11:43 [92.25.14.*] id:945150  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ciacia nie uzalaj sie na moderacje ;)
    2012-11-13 23:11:58 [77.254.9.*] id:945151  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Przecież masz moje zdjęcia..;dddddd
    2012-11-13 23:13:06 [91.235.19.*] id:945152  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    012-11-13 22:56:32 [89.204.139.*] ciacia: .... pomóżcie proszę drodzy moderatorzy... z gury dziękuje... ///////////////////....dobrze że "z gury " nie napisoł żejś ze mołsz tsziy fackultejty! :D:D:D:D
    2012-11-13 23:13:08 [83.27.57.*] id:945153  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Witam "everybody" ;) Kasiu nie podawaj, jak dla mnie jest ok. ^^
    2012-11-13 23:13:14 [77.254.9.*] id:945154  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Właśnie Ola, jak to jest, dostał plusy na prośbę i jeszcze narzeka..:)
    2012-11-13 23:13:39 [92.25.14.*] id:945155  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    A Ciacia to taki foto-maniak?
    2012-11-13 23:14:21 [89.204.139.*] id:945156  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    ale kolejnym razem wygram... wiem gdzie popełniłem błąd... nie obraziłem ani jednego "usera" nielubianego przez grona naszych zajepistych moderatorów.... w kolejnej rundzie wygram... hub- połowa wygranej należy do Ciebie... jak Tobie pojadę to wygram na 100% ;) t
    2012-11-13 23:14:39 [194.29.180.*] id:945157  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Ale o plusy nie prosił;)
    2012-11-13 23:14:48 [77.254.9.*] id:945158  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Juljanie Witaj, dziękuję Ci bardzo, gdzieś ty bywał, jak żeś tutaj nie przebywał??
    2012-11-13 23:15:29 [83.27.57.*] id:945159  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Musiałem odpocząć ;)
    2012-11-13 23:17:03 [89.204.139.*] id:945160  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    ja Was wszystkich kocham... nawet fotek nie potrzebuję... ;) kot bawiąc się z myszkami nie patrzy na wygląd- liczy się zabawa...
    2012-11-13 23:17:16 [77.254.9.*] id:945161  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Juljanie, przechodzę na gg...:)
    2012-11-13 23:18:07 [77.254.9.*] id:945162  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ciacie, dobra zabawa, to połowa sukcesu..:)
    2012-11-13 23:20:01 [77.254.9.*] id:945164  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    sorry ciacia*
    2012-11-13 23:20:23 [89.204.139.*] id:945165  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    Ręce na kołderce kati...
    2012-11-13 23:21:42 [77.254.9.*] id:945166  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    zawsze trzymam ręce na kołderce, albo pod kołderką, pod warunkiem, ze mąż leży obok mnie..;p;p;p
    2012-11-13 23:26:16 [89.204.139.*] id:945168  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    idź już na gg... ciekawe, że ja nie wiem jak Ty kati wyglądasz.... dlaczego nie zadałem sobie tego trudu? sam nie wiem... pozdro ;) haha
    2012-11-13 23:31:28 [77.254.9.*] id:945172  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ciacia, Ja już tam jestem, a co do mojego wygladu masz pecha,ale przecież masz zdjęcia, hahahaaa
    2012-11-13 23:34:21 [91.235.19.*] id:945175  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...masz branie @ciacia...forumowe nimfomanki w ataku!!! ..."gdzie ci mężczyźni?!"....:D:D:D
    2012-11-13 23:38:32 [89.204.139.*] id:945180  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    hub- czytaj ze zrozumieniem... wpis niki gdzieś tam miał sens... pierwszy dzień kwietnia!!!!
    2012-11-13 23:40:03 [89.204.139.*] id:945181  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    hub- ja zawsze powtarzam, że sikorką nie jestem...
    2012-11-13 23:41:08 [91.235.19.*] id:945182  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...tłusta atmosfera się robi powoli...nie dla mnie takie "Popcornowe Towarzystwo" ...
    2012-11-13 23:43:18 [89.204.139.*] id:945185  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    staraj się być "delikatny"- on/ona tylko na to czeka, kto wie, może lalce powietrze uszło? ;)
    2012-11-13 23:45:16 [89.204.139.*] id:945186  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    i pamiętaj!- nie obrażaj mojej kobiety stefani :D
    2012-11-14 00:19:11 [89.204.139.*] id:945195  
    [moderacja]: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2012-11-14 00:20:52 [89.204.139.*] id:945196  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    za dużo poszło ;)
    2012-11-14 00:22:56 [91.235.19.*] id:945197  
    [moderacja]: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2012-11-14 00:28:59 [89.204.139.*] id:945198  
    ciacia: Napisał postów [9111], status [VIP] Reputacja
    spadam leżeć... w przyszłym tygodniu zrobimy "fajer"- moja "lista SchTEFANA jest już prawie gotowa... branoc...
    2012-11-14 00:30:56 [91.235.19.*] id:945199  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...joł tysz !...Gn8 ..dbnoc...
    2012-11-14 02:12:20 [217.173.202.*] id:945205  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    ciekawe trolle czemu juz nikt z wami nie chce gadac?
    2012-11-14 10:58:53 [31.175.184.*] id:945236  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Jakby nikt z nimi nie chciał gadać, to bo tyło idealnie. Sęk w tym, że komuś się chce. Ja mówię, że trzeba to moderować i spokój. Bo robią z forum wiejską spelunę...
    2012-11-14 11:06:43 [92.25.14.*] id:945238  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Stefan uwazaj bo wyladujesz w Sadzie ;p
    2012-11-14 11:07:54 [89.204.139.*] id:945239  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Też cię lubię :*
    2012-11-14 11:30:07 [92.25.14.*] id:945244  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Witaj Julian. Ja poprosze jedną kostke do kawy :)
    2012-11-14 11:59:23 [83.7.60.*] id:945248  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Cześć Olu, ale to chyba nie tu ;)) Kostki Ci nie dam, bo ona jest dla teściowej jako bombonierka ;) Dam miodu troszkę.
    2012-11-13 19:46:03 [83.22.105.*] id:944979  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Mam swój wkład w budowę tej biblioteki ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-11-13 19:48:14 [93.181.160.*] id:944981  
    Supermen: Napisał postów [4997], status [VIP] Reputacja
    to się cieszę ile wyskrobałeś kasy??
    2012-11-13 19:49:12 [83.22.105.*] id:944984  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Wspomogłem swoją ciężką praca fizyczna za marne pieniądze ;)
    2012-11-13 19:50:24 [93.181.160.*] id:944987  
    Supermen: Napisał postów [4997], status [VIP] Reputacja
    czyli kiepski interes
    2012-11-13 19:51:38 [77.223.234.*] id:944988  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Lux trzeba było przynajmniej parę książek podj...i na allegro;)
    2012-11-13 19:52:16 [83.22.105.*] id:944990  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    demot... ja uczciwy obywatel jestem ;)
    2012-11-13 19:53:38 [77.223.234.*] id:944992  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    wiem wiem...żartowałem, Oni pewnie za całość nie złą sumkę zgarnęli tylko pracownikom tak cienko...
    2012-11-13 19:51:49 [178.252.19.*] id:944989  
    inosak: Napisał postów [33], status [rozkręca się] Reputacja
    Usuńcie "www" z linku, bo nie działa.

    Nick:
    Treść:
    2012-11-13 16:18:55 [93.181.160.*] id:944851  
    Supermen: Napisał postów [4997], status [VIP] Reputacja
    Tak unikam takie miejsca szerokim łukiem:P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2012-11-13 16:19:51 [77.223.234.*] id:944853  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ja wiem ty lubisz książki z obrazkami...a najlepsze tam gdzie są nagie modelki;)
    2012-11-13 16:22:21 [90.156.124.*] id:944854  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Demote bądz złośliwy ;p a filmy? ;)
    2012-11-13 16:23:23 [93.181.160.*] id:944857  
    Supermen: Napisał postów [4997], status [VIP] Reputacja
    no widzisz jak się rozumiemy więcej oglądania niż czytania:P
    2012-11-13 16:24:16 [77.223.234.*] id:944860  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a filmy to hobby...rolik tyle widział że recenzentem może zostać i opinie wystawiać o fikołkach:D
    2012-11-13 16:25:52 [90.156.124.*] id:944861  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    reklama piękna, Rolnik czekaj może jakiś angaż dostaniesz ;)
    2012-11-13 16:27:15 [77.223.234.*] id:944863  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Steven Spielberg też od czegoś zaczynał...a teraz:D
    2012-11-13 16:27:42 [93.181.160.*] id:944865  
    Supermen: Napisał postów [4997], status [VIP] Reputacja
    Tak bo Demon nigdy się nie przyzna ile godzin przesiaduje na oglądanie filmów niskobudżetowych.
    2012-11-13 16:28:56 [77.223.234.*] id:944867  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ja lubię wysoko Budżetowe;P
    2012-11-13 18:17:45 [93.181.160.*] id:944918  
    Supermen: Napisał postów [4997], status [VIP] Reputacja
    tak wiem:P
    2012-11-13 14:18:25 [83.15.155.*] id:944752  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Cóż... Cieszyć się należy, bo to u nas, ale dla mnie to architektoniczny potworek. Nie mniej jednak to kwestia gustu...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-11-13 15:57:15 [90.156.124.*] id:944816  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Stefan, właśnie...kwestia gustu, mi sie podoba ;)
    2012-11-13 14:14:55 [83.30.227.*] id:944750  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    publiczna * poprawcie

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-11-13 14:54:55 [93.181.149.*] id:944778  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Trzeba przyznać, że Greg szybciej reaguje ;)
    2012-11-13 14:55:34 [93.181.149.*] id:944779  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    " publiczka" dalej wisi...
    2012-11-13 14:05:44 [83.27.155.*] id:944744  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Mój faworyt:P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-11-13 14:20:38 [83.27.155.*] id:944756  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Wszystko pięknie tylko strona na której rzekomo można głosować jest już nieczynna :/
    2012-11-13 14:33:10 [83.30.227.*] id:944765  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    http://architektura*muratorplus*pl/zycie-w-architekturze/2012/plebiscyt-na-ulubi enca-polski-2000-2012_77147.html
    2012-11-13 14:37:13 [83.30.227.*] id:944767  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    wrocławski dworzec też jest spoko
    2012-11-13 14:53:13 [83.27.155.*] id:944776  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Dzięki Nika :)
    2012-11-13 14:14:14 [83.30.227.*] id:944747  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    ładna jest

    Nick:
    Treść: