Na castingu do programu pojechały dwa zespoły z Ozimka - Gama i Beta. Ten drugi docenili jurorzy i zakwalifikowali do występu w półfinałowym odcinku.
Zobacz takze Opolskie Orły odebrały wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, sporcie i kulturze
- Dzisiaj mamy próby generalne przed jutrzejszym odcinkiem, który będzie transmitowany na żywo, więc nie ma tu miejsca na żadne pomyłki - mówi Karolina Kawalec, jedna z tancerek Bety.
Nowy układ, który dopracowują dziewczęta ma oczarować jury i publiczność. Tancerki gorąco proszą o wsparcie wszystkich Opolan. Rozwiesiły nawet plakaty w Ozimku z informacją, by głosować właśnie na nie.
- Można nam pomóc głosując za pomocą SMS w trakcie trwania piątkowego odcinka. Początek o godzinie 20:00 w telewizji Polsat - dodaje Karolina Kawalec.
A jest o co walczyć, bo główną nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych.
Zobacz występ Bety w "Got to dance. Tylko taniec."







Sprawiedliwy31: Napisał postów [45], status [nowy]
Do blondynki po prawej zakochalem sie w tobie chcialbym wylizac tobie plecy