Zobacz takze
Deskorolki, street art i koncert Włodiego. Dziś Plac Kopernika przejmie kultura uliczna
Zobacz takze
Fundacja DOM od 35 lat wspiera rodziny. Dziś zaprasza na festyn w centrum Opola
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".









































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
mlo88: Napisała postów [1], status [żółtodziób]
żal że "katolicy" aż takim jadem plują :( to był wypadek i nie ma znaczenia jakiej narodowości był kierowca stała się tragedia dla rodziny osób które zginęły jak i dla rodziny kierowcy. Jeśli nie byliście w turcji to nie wypowiadajcie się na temat tego czy powinni jeździć samochodami czy na wielbłądach bo gdybyście choć raz byli tam i zobaczyli jakie mają autostrady i drogi i jaka jest kultura jazdy to by nie jednemu się głupio tu zrobiło. Przepisy mają takie same jak u nas są więc nie wiem skąd macie informacje że tam są inne przepisy drogowe, ja osobiście widziałam jak polacy jeżdżą w turcji, w bułgarii, serbii, jak stwarzają niebezpieczne sytuacje. Głupotę napisał ktoś wyżej że jeśli w turcji dojdzie do wypadku to specjalnie najeżdża się na poszkodowanego bo za śmierć płaci się mniejsze odszkodowanie, jesteście zacofani i macie się za najlepszy naród a jesteście niestety marnym pyłem i większość polakow przynosi wstyd !! mieszkam w holandii i przykro jest patrzyć jak polacy się szmacą upodlają łajdaczą poniżają, jakimi są złodziejami i pijakami nie mówiąc już o brawurze, stańcie przed lustrem i oceńcie sami siebie a dopiero później innych