• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 6546
    • Dodano: 2012-10-11 / 12:42
    • Komentarzy: 22

    Zatrzymano dwóch mężczyzn, podejrzanych o napad na kantor. Trzeci nadal poszukiwany

    Zatrzymano dwóch mężczyzn, podejrzanych o napad na kantor. Trzeci nadal poszukiwany

    (Fot. archiwum)

    Zatrzymano dwóch mężczyzn, podejrzanych o napad na kantor. Trzeci nadal poszukiwany

    Policjanci wciąż poszukują trzeciego sprawcę rozboju - Marcina Żukowskiego.

    Zatrzymano dwóch mężczyzn, podejrzanych o napad na kantor. Trzeci nadal poszukiwany

    (Fot. KPP Strzelce Opolskie)

    19 i 23-latek zostali zatrzymani przez policjantów ze Strzelec Opolskich. Obaj trafili na trzy miesiące do aresztu. Funkcjonariusze wciąż poszukują Marcina Żukowskiego, który miał brać udział w napadzie na kantor w Strzelcach Opolskich.

    Przypomnijmy, do napadu doszło 3 października tego roku około godziny 15:20 w Strzelcach Opolskich. Jeden ze sprawców po wejściu do kantoru, wypchnął drzwi do pomieszczenia kasowego i grożąc, zażądał od kasjerki wydania pieniędzy. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, z kantoru zrabowano prawie 140 tysięcy złotych.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Policjanci pracujący nad tą sprawą wytypowali trzech mężczyzn, podejrzewanych o ten czyn. Ich ustalenia pozwoliły na zatrzymanie w miniony poniedziałek dwóch podejrzewanych o udział w napadzie na kantor. Zatrzymani to 19 i 23-latkowie. Obaj są mieszkańcami powiatu strzeleckiego. Oboje usłyszeli zarzut rozboju, za co mężczyznom grozi do 12 lat więzienia.

    Policjanci nadal poszukują Marcina Żukowskiego.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Zatrzymano dwóch mężczyzn, podejrzanych o napad na kantor. Trzeci nadal poszukiwany
    Zatrzymano dwóch mężczyzn, podejrzanych o napad na kantor. Trzeci nadal poszukiwany

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-10-12 11:57:34 [93.181.149.*] id:925626  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    A gdzie podział się mój post do Grega w sprawie Płci? :(

    Nick:
    Treść:
    2012-10-11 13:57:51 [89.204.139.*] id:925069  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    A co z pieniędzmi???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-10-11 17:25:31 [46.76.31.*] id:925148  
    VIP: Napisał postów [1790], status [Szycha] Reputacja
    Łatwo przyszło,łatwo poszło. ;)
    [1]
    2012-10-12 11:55:16 [93.181.149.*] id:925622  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Zainwestowali w pewną lokate- w złoto u Plichtów ;)
    2012-10-11 20:32:54 [93.181.160.*] id:925230  
    Supermen: Napisał postów [4997], status [VIP] Reputacja
    typowe typy którym robić się nie chce.

    Nick:
    Treść:
    2012-10-11 16:42:56 [89.74.180.*] id:925134  
    Rademenes75: Napisał postów [526], status [starszy pismak] Reputacja
    To jakieś leszczynki

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-10-11 17:50:21 [90.156.124.*] id:925158  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    koniczynki ;)
    2012-10-11 14:13:12 [83.26.51.*] id:925070  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Prawdziwi "młodzi wilcy" DO ROBOTY NIEROBY JEDNE!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-10-11 17:42:49 [90.156.124.*] id:925154  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a ten jeden mi nie wygląda na takiego gangstera ;D
    2012-10-11 13:23:20 [92.25.56.*] id:925067  
    Quetzalcoatl: Napisał postów [360], status [pismak] Reputacja
    Uspic,jak chorego psa.Usuwac jednostki ,ktore nie pasuja do systemu.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-10-11 17:18:03 [93.181.149.*] id:925146  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    ponoć w starozytnej Sparcie takich strącano ze skały ......chociaż zastanawiam się, czy juz wtedy istniały kantory....
    2012-10-11 13:27:21 [213.146.44.*] id:925068  
    martinos: Napisał postów [560], status [pismak] Reputacja
    Ku....a Łapy upierd.......ć!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-10-11 17:14:24 [93.181.149.*] id:925145  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Po same łokcie oooooooooo ;)
    2012-10-11 17:12:43 [93.181.149.*] id:925143  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    "Obaj są mieszkańcami powiatu strzeleckiego. Oboje usłyszeli zarzut rozboju".......................

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-10-11 17:13:15 [93.181.149.*] id:925144  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Zdecyduj się w końcu Gregu ;)
    2012-10-11 17:08:12 [77.254.28.*] id:925139  
    czubaka: Napisał postów [1307], status [stały bywalec] Reputacja
    hi hi hi ale psikóś

    Nick:
    Treść:
    2012-10-11 16:38:41 [83.30.250.*] id:925132  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    Trzeci,juz dawno za granicą,mogą sobie szukać.

    Nick:
    Treść:
    2012-10-11 15:12:23 [77.223.234.*] id:925095  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    On tak szybko nie wróci wziął Urlop na żądanie...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-10-11 15:19:26 [78.149.21.*] id:925100  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Witaj Demoooo :) a ten urlop to bezpłatny?
    2012-10-11 15:20:47 [77.223.234.*] id:925101  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    witam wypoczęta wróciła:) Urlop płatny z góry...teraz spełnia marzenia:D
    2012-10-11 15:27:46 [78.149.21.*] id:925104  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    jasne, ze wypoczeta i zrelaksowana :) Wypas po pachy i pogoda w sam raz. Każdemu należy sie urlop wiec chłopak odpoczywa ;)
    2012-10-11 14:36:39 [178.37.152.*] id:925077  
    taxi: Napisał postów [123], status [wyjadacz] Reputacja
    No ładnie, a przed chwilką najprawdopodobniej był napad na jubilera, ul. Ozimska na przeciw Opolanina.

    Nick:
    Treść: