• 0
0
  • Autor: Greg
  • Wyświetleń: 2541
  • Dodano: 2012-09-29 / 13:02
  • Komentarzy: 41

Wygraj wejściówki na weekendowe imprezy

 
 
Wygraj wejściówki na weekendowe imprezy

(Fot. archiwum)

Ostatni weekend września zbliża się Wielkimi krokami. Sprawdź, gdzie się bawić!

Piątek w Big Benie tradycyjnie oznacza Friday Night - imprezę, podczas której potańczysz w rytmie najlepszych przebojów minionych lat. Tanecznie będzie także na parkiecie Drake Clubie podczas imprezy Sweet Malibu Girls. Podziemia Aqarium opanuje DJ eMCe, który zaprasza na Disco Heaven.

Nie ma co się oszukiwać - wszyscy czekają na sobotni wieczór!Warto wtedy zajrzeć do Aqarium na cykliczną imprezę pod hasłem 3 Ty To Q-Mash. Na imprezowy wieczór z Johnnym & Jackiem zaprasza Drake Club. Z kolei w Big Benie cotygodniowy przegląd największych tanecznych hitów minionych lat i dziesięcioleci. A na parkietach Musiołówki "Hit za hitem" będą dla Was grać DJ One Brother & DJ Filo. Do Metro Clubu zaprasza Tomas Arison.

Azteka zaprasza na imprezę, która podsumuje 11 lat działalności lokalu. Gościnnie zagrają DJ Noiserr oraz DJ Miter. Z kolei w Ferre w sobotni wieczór będzie gościć Chwytak i DJ Wiktor.

Aby wziąć udział w losowaniu biletów, należy wysłać SMS pod nr 72624 o podanej poniżej treści. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT. Treść wiadomości powinna wyglądać następująco: DP spacja BILETY spacja "kod konkursowy" spacja IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie, rozlosujemy darmowe zaproszenia do wybranego miejsca.


PIĄTEK:
Big Ben - Podwójne zaproszenia otrzymują:

WIOLETA NIECKO


SOBOTA:


Aqarium - Podwójne zaproszenia otrzymują:

JOANNA KAMINSKA

Azteka - Podwójne zaproszenia otrzymują:

AGATA MIECZNIK
ADRIANA FOLKMAN- CYRYS
Kinga Klimek
MARCIN PORADA
MARTA SZUSTER

Big Ben - Podwójne zaproszenia otrzymują:

MAGDALENA PLAWGO
ALEKSANDRA KWAKA
Magda Szulgacz
KAROLINA SZYJA
ANNA KUBAS

Ferre - Podwójne zaproszenia otrzymują:

Karolina Alagierska
NATALIA MAZUREK
Denis Czichon
Krzysiek Blacha
Gabriela Biela

U Papy Musioła - Pojedyncze zaproszenia otrzymują:

Marek Knop
MALGORZATA BOROWIK
natalia laczmanska
MAGDALENA ZGADZAJNa zgłoszenia dotyczące piątkowych imprez czekamy do piątku 28.09 do godziny 12. Wyniki konkursu ukażą się w tym artykule tego samego dnia przed godziną 14:00. Na wasze SMS-y dotyczące sobotnich imprez czekamy do soboty 29.09 do godziny 12:00. Wyniki konkursu ukażą się w tym artykule tego samego dnia przed godziną 14:00.

Każda osoba biorąca udział w konkursie, wysyłając sms-a, jednocześnie zgadza się na publikację swoich danych na stronie 24opole.pl. Osoby, które wygrały wejściówki, mogą odebrać je przy wejściu do lokalu, okazując dokument ze zdjęciem. Każda osoba, biorąca udział w konkursie, musi spełniać wszelkie warunki wstępu, określone w regulaminie klubu - np. wiek czy określony styl ubioru.

reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".