Znajdź wiadomość

Samochód został poważnie uszkodzony, ale jego kierowcy nic się nie stało. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem.

Autor: Greg Kliknięć: 11440 Komentarzy: 17

Około 6 rano kierowca samochodu osobowego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do rowu. Zdarzenie zakończyło się mandatem.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 10078 Komentarzy: 16

Około godziny 18:30 na drodze krajowej numer 45 pomiędzy Opolem a Krapkowicami w biegnący nad drogą taśmociąg uderzyła beczka przewożona przez samochód ciężarowy. Obecnie droga jest zablokowana, policja kieruje ruch objazdami.

Autor: Majlan Kliknięć: 20622 Komentarzy: 10

Około godziny 15:30 na ulicy Kościelnej w miejscowości Ostrożnica samochód osobowy zjechał z drogi i dachował.

Autor: Majlan Kliknięć: 6069 Komentarzy: 13

Rodziny motocyklisty i jego pasażerki, którzy 21 listopada zginęli w wypadku na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Ozimskiej poszukują świadków zdarzenia. Wypadek miał miejsce tuż po godzinie 15.

Autor: Majlan Kliknięć: 25017 Komentarzy: 37

W sobotnie popołudnie w Wierzbiu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć poniósł 29-latek.

Autor: Majlan Kliknięć: 12103 Komentarzy: 33

Około godziny 18 w Graczach doszło dziś do kolizji, po której jej sprawca uciekł porzucając swój pojazd.

Autor: Majlan Kliknięć: 5473 Komentarzy: 12

Tuż przed godziną 16 na ulicy Plebiscytowej w Opolu doszło do groźnie wyglądającego dachowania. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Autor: Majlan Kliknięć: 13941 Komentarzy: 34

Kwadrans przed godziną 17 na drodze krajowej nr 94 pomiędzy Karczowem a Skarbiszowem doszło dziś do dachowania samochodu osobowego. Do szpitala trafiły 4 osoby.

Autor: Majlan Kliknięć: 15001 Komentarzy: 18

Kierowca audi próbował uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które wybiegło z lasu na jezdnię. Samochód uderzył w przydrożne barierki.

Autor: Greg Kliknięć: 8040 Komentarzy: 71

Ładunek drewna wysypał się z naczepy w pobliżu Lubszy w powiecie brzeskim. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Autor: Greg Kliknięć: 13030 Komentarzy: 28

Około godziny 13 na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej z drogą krajową nr 94 w Brzegu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Autor: Majlan Kliknięć: 5076 Komentarzy: 36

Tuż przed godz. 9 na ul. Katowickiej w Opolu doszło do kolizji samochodu osobowego z pojazdem straży miejskiej.

Autor: Majlan Kliknięć: 5110 Komentarzy: 15

Do potrącenia rowerzysty w Niemodlinie doszło dziś w okolicach godziny 10:45. O zdarzeniu poinformowali nas jego naoczni świadkowie.

Autor: Mery Kliknięć: 3531 Komentarzy: 4

Do wypadku doszło po godzinie 14:30 na skrzyżowaniu ulic Spychalskiego i Niemodlińskiej. Samochód osobowy zderzył się z innym autem oraz motorowerem. Przyczyną wypadku jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. O zdarzeniu poinformował nas Czytelnik Jacek, który przesłał nam zdjęcia na nasz adres: news@24opole.pl

Autor: Mery Kliknięć: 8533 Komentarzy: 91

Auto zostało poważnie uszkodzone, ale nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Autor: Greg Kliknięć: 7490 Komentarzy: 14

Przed godz. 20 na wysokości CH Turawa Park doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikt nie został ranny.

Autor: Majlan Kliknięć: 8513 Komentarzy: 49

Volkswagenem jechały cztery osoby. Auto wypadło z drogi i dachowało, ale nikomu nic się nie stało.

Autor: Greg Kliknięć: 5653 Komentarzy: 30

Ciężarówka wioząca buraki przewróciła się na bok, a ładunek wysypał się na drogę blokując przejazd. Kierowca trafił do szpitala, ale po badaniach został wypisany.

Autor: Greg Kliknięć: 8838 Komentarzy: 138

Zima i związane z nimi trudne warunki drogowe oraz szybko zapadający zmrok wymagają od kierowców wzmożonej uwagi i koncentracji. Ogromne znaczenie ma również zdolność przewidywania  zachowań pieszych oraz innych kierujących. Z tym wśród opolskich kierowców bywa różnie o czym dotkliwie, na własnej skórze, przekonał się 22-latek z Brzegu. Nagranie dokumentujące jego potrącenie ma zadziałać prewencyjnie.

Autor: Mat Kliknięć: 9556 Komentarzy: 49

Prawdopodobnie sąd ustali, jaki był dokładny przebieg zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na winę kierowcy samochodu, który nieprawidłowo zawracał.

Autor: Greg Kliknięć: 9872 Komentarzy: 9

Przez dwie godziny obwodnica Opola była nieprzejezdna po tym, jak drogę zablokowała ciężarówka. Jej kierowca zasnął podczas jazdy.

Autor: Greg Kliknięć: 7489 Komentarzy: 132

Najpierw bus zjechał do rowu i przewrócił się na bok, dwie godziny później w rowie wylądował kierowca ciężarówki. W obu zdarzeniach nikomu nic się nie stało. Pierwsze z nich było spowodowane nieuwagą kierowcy, drugie prawdopodobnie spowodował kierowca samochodu osobowego, który podczas wyprzedzania zajechał drogę kierowcy ciężarówki.

Autor: Greg Kliknięć: 6152 Komentarzy: 10

O dużym szczęściu może mówić kierująca citroena, która zjechała z drogi i uderzyła w betonowy murek przy "Niedźwiedniku". Kobiecie nic się nie stało.

Autor: Greg Kliknięć: 9007 Komentarzy: 54

Chmura tagów