Znajdź wiadomość

czwartek, 20 marca 2017

W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego w Opolu od września kształci się 27 przyszłych techników weterynarii. - To pierwsza taka klasa w stolicy województwa - przyznaje z dumą dyrekcja.

Autor: Majlan Kliknięć: 9930 Komentarzy: 6

czwartek, 11 stycznia 2017

Miesięcznik "Perspektywy" ogłosił coroczny ranking polskich szkół. W czołówce nie zabrakło placówek z Opola.

Autor: Majlan Kliknięć: 2863 Komentarzy: 1

czwartek, 02 września 2016

Pierwsza w Opolu hala przeznaczona tylko do gry w piłkę nożna została dziś otwarta przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego. W godzinach lekcyjnych służyć będzie uczniom ZSTiO, a popołudniami swe treningi odbywać na niej będą adepci piłkarskiej szkółki Football Academy oraz wszyscy chętni, którzy wynajmą halę.

Autor: Majlan Kliknięć: 3059 Komentarzy: 9

czwartek, 27 kwietnia 2016

W Izbie Rzemieślniczej w Opolu debatowano dziś na temat szeroko rozumianego kształcenia zawodowego oraz potrzebie zmian w edukacji uczniów szkół zawodowych i techników. W debacie wzięli udział dyrektorzy placówek oświatowych, organizacji pracodawców, uczelni wyższych, cechów rzemieślniczych oraz przedsiębiorcy.

Autor: Majlan Kliknięć: 1430 Komentarzy: 12

czwartek, 02 kwietnia 2016

Marcin Mikoś – uczeń Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego w Opolu – zajął trzecie miejsce w 38. Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Lepsi od niego byli tylko Kornel Urbaś z Bydgoszczy oraz Konrad Wojtysiak z Lublina.

Autor: Majlan Kliknięć: 3206 Komentarzy: 7

czwartek, 09 grudnia 2014

Trzej uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Gzowskiego w Opolu są w trakcie patentowania rozwiązania, jakie wymyślili. Chodzi o uzupełnianie gazem szlachetnych przestrzeni międzyszybowych w oknach. Gaz jest w nowych oknach, jednak po kilku latach ulatnia się, a okna tracą swoje właściwości.

Autor: Greg Kliknięć: 6320 Komentarzy: 17

czwartek, 05 stycznia 2013

U pań obowiązkowo czerwona bielizna i podwiązka. Panowie są mniej przesądni, ale na wszelki wypadek od balu studniówkowego aż do matury nie będą ścinać włosów. Tegoroczni maturzyści rozpoczęli odliczanie 100 dni do egzaminu dojrzałości.

Autor: Greg Kliknięć: 12381 Komentarzy: 169

czwartek, 23 września 2011

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego w Opolu zdobył trzecie miejsce w konkursie, w którym brało udział prawie 400 szkół z całej Polski. To nie pierwszy sukces szkoły w dziedzinie honorowego krwiodawstwa.

Autor: Greg Kliknięć: 3406 Komentarzy: 37