Znajdź wiadomość

Miesięcznik "Perspektywy" ogłosił coroczny ranking polskich szkół. W czołówce nie zabrakło placówek z Opola.

Autor: Majlan Kliknięć: 2817 Komentarzy: 1

Pierwsza w Opolu hala przeznaczona tylko do gry w piłkę nożna została dziś otwarta przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego. W godzinach lekcyjnych służyć będzie uczniom ZSTiO, a popołudniami swe treningi odbywać na niej będą adepci piłkarskiej szkółki Football Academy oraz wszyscy chętni, którzy wynajmą halę.

Autor: Majlan Kliknięć: 2960 Komentarzy: 9

W Izbie Rzemieślniczej w Opolu debatowano dziś na temat szeroko rozumianego kształcenia zawodowego oraz potrzebie zmian w edukacji uczniów szkół zawodowych i techników. W debacie wzięli udział dyrektorzy placówek oświatowych, organizacji pracodawców, uczelni wyższych, cechów rzemieślniczych oraz przedsiębiorcy.

Autor: Majlan Kliknięć: 1407 Komentarzy: 12

Marcin Mikoś – uczeń Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego w Opolu – zajął trzecie miejsce w 38. Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Lepsi od niego byli tylko Kornel Urbaś z Bydgoszczy oraz Konrad Wojtysiak z Lublina.

Autor: Majlan Kliknięć: 3170 Komentarzy: 7

Trzej uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Gzowskiego w Opolu są w trakcie patentowania rozwiązania, jakie wymyślili. Chodzi o uzupełnianie gazem szlachetnych przestrzeni międzyszybowych w oknach. Gaz jest w nowych oknach, jednak po kilku latach ulatnia się, a okna tracą swoje właściwości.

Autor: Greg Kliknięć: 6303 Komentarzy: 17

U pań obowiązkowo czerwona bielizna i podwiązka. Panowie są mniej przesądni, ale na wszelki wypadek od balu studniówkowego aż do matury nie będą ścinać włosów. Tegoroczni maturzyści rozpoczęli odliczanie 100 dni do egzaminu dojrzałości.

Autor: Greg Kliknięć: 12357 Komentarzy: 169

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego w Opolu zdobył trzecie miejsce w konkursie, w którym brało udział prawie 400 szkół z całej Polski. To nie pierwszy sukces szkoły w dziedzinie honorowego krwiodawstwa.

Autor: Greg Kliknięć: 3403 Komentarzy: 37

Chmura tagów