• PANEL ADMINISTRACYJNY v3
  • Niezalogowany

Regulamin Konta Użytkownika

1. Definicje

1.1. PORTAL: serwis internetowy 24opole.pl oraz serwisy pokrewne prowadzone bądź zarządzane w ramach działania 24opole.pl
1.2. UŻYTKOWNIK: osoba fizyczna, bot, skrypt nie będący częścią portalu 24opole.pl
1.3. WPIS: każdy materiał, tekst, zdjęcie, komentarz, ogłoszenie, dane firmy w bazie firm oraz wszelkie inne dane pochodzące od użytkownika

2. Ograniczenia

2.1. Niezależnie od posiadania konta każdy wpis jest skanowany przez bota moderującego, co może spowodować ukrycie wpisu naruszającego regulamin, zapisanie informacji o częstym naruszaniu regulaminu lub nawet czasowe odcięcie działania forum lub innych części portalu dla stałych źródeł niechcianych wpisów.
2.2. Jeżeli bot błędnie przepuści lub zablokuje jakiś wpis, decyzja może być ręcznie zmieniona przez moderatora. Akceptujesz to, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum oraz innych działów mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wpisu w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.

3. Zobowiązania

3.1. Zobowiązujesz się nie dokonywać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, zawierających groźby, oszczerczych, nienawistnych oraz innych sprzecznych z prawem wpisów.
3.2. Złamanie tej zasady niezależnie od tego czy posiadasz konto i jesteś zalogowany, czy starasz się być maksymalnie anonimowy, może być przyczyną usunięcia komentarzy, natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników, bądź w najcięższych przypadkach gdy łamane jest prawo może być podstawą poinformowania odpowiednich służb. Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Wymienione działania będą służyły utrzymaniu płynności funcjonowania, porządku i komfortu korzystania z forum oraz innych działów portalu.

4. Ograniczona odpowiedzialność portalu

4.1. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich niezgodych z regulaminem materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe nieprzerwane czytanie wszystkich wpisów. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu na forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
4.2. Zgadzasz się, że niektóre wpisy będą moderowane z opóźnieniem, już po ich opublikowaniu.

5. Polityka prywatności

5.1. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych.
5.2. Wszelkie dane osobowe użytkownika, w tym adres e-mail, pełny numer IP itp, nie będą publikowane, za wyjątkiem danych wpisanych przez użytkownika w celu ich opublikowania.
5.3. Wszelkie dane zgromadzone przez portal będą jednak przekazane na wyraźne żądanie uprawnionych służb.
5.4. Dokonując wpisu na portalu, uprawniasz jednocześnie portal do publikowania ich w internecie oraz w innej formie z zastrzeżeniem punktu 5.b.
5.5. Portal jest uprawniony do użycia zapisanych w bazie kontaktów do użytkownika, w tym telefon, sms, e-mail, do kontaktu w celach informacyjnych, reklamacyjnych oraz marketingowych.

6. Korzyści

6.1. Możliwość komentowania pod artykułami
6.2. Dostęp do edycji ogłoszeń oraz ich wyłączania
6.3. Możliwość promowania ogłoszeń oraz dostęp do panelu zarządzenie ogłoszeniami
6.4. Posiadając konto masz stały dostęp do danych swojej firmy w bazie firm portalu. Umożliwia to aktualizowanie danych oraz promowanie firmy w internecie za pomocą łatwych do wyszukiwania słów kluczowych.
6.5. Uzyskujesz możliwość bycia informowanym w pierwszej kolejności o nowościach w portalu na podany przy rejestracji adres e-mail.
6.6. Konto jest obowiązkowe dla osób korzystających z paneli reklamy, galerii i rozrywki.
Akceptacja warunków regulaminu
 
Akceptuję regulamin portalu 24opole.pl
Nie akceptuję regulaminu portalu 24opole.pl