• 0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2791
  • Dodano: 2020-02-09 / 20:40
  • Komentarzy: 0

Sprawdzona atrakcja na ferie? Park Trampolin Odskocznia w Opolu!

 
 
Sprawdzona atrakcja na ferie? Park Trampolin Odskocznia w Opolu!
 W piątki i soboty po godzinie 18.00 rusza tzw. <b>Fluo Party</b>

W piątki i soboty po godzinie 18.00 rusza tzw. Fluo Party

Park Trampolin Odskocznia w Opolu, to miejsce dobrze już znane mieszkańcom naszego regionu. Na powierzchni blisko 1200 metrów kwadratowych znajdziemy tu sporo atrakcji, dzięki którym zarówno starsze dzieci, młodzież, jak i dorośli nie będą się nudzić.


Odskocznia mieści się przy ulicy Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 60 (dawne Obrońców Stalingradu) w Opolu, w miejscu, gdzie kiedyś znajdował się tzw. "Rolnik". Przez całe ferie park jest otwarty codziennie od godziny 10.00 do 21.00. Bilety na godzinę lub dwie można kupić przy wejściu albo zarezerwować na stronie internetowej www.odskocznia.opole.pl/rezerwacja

W środku czeka na nas kilkadziesiąt trampolin - zarówno poziomych, jak i skośnych, wysokie trampoliny pół-olimpijskie i ścieżka, z której możemy wskoczyć do basenu z gąbkami. Jest też wieża do skoków na ogromną, dmuchaną poduchę, kosze do wsadów, slackline, ścianka wspinaczkowa, belka do walki gladiatorów nad basenem z gąbkami oraz strefa ninja. Dla tych, którzy wolą jednak poczekać w spokoju aż ich dzieci się wyskaczą, jest kawiarenka z wygodnymi fotelami, internetem oraz gorącymi napojami i przekąskami.

Dodatkowo w piątki i soboty po godzinie 18.00 rusza tzw. Fluo Party, czyli skakanie przy głośnej muzyce granej przez DJ-a, światłach dyskotekowych i lampach UV.

Co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą w Odskoczni?

- Każda osoba korzystająca z atrakcji musi mieć założone skarpetki antypoślizgowe (Mogą to być skarpetki z innego parku trampolin lub kupione w Odskoczni. Ich koszt to 5 zł)

- Na terenie parku obowiązuje strój sportowy, bez jakichkolwiek metalowych elementów

- Wejścia odbywają się o pełnych godzinach, ale konieczne jest przybycie przynajmniej 15 minut wcześniej

- Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica na korzystanie z atrakcji Parku Trampolin Odskocznia

- Na co dzień z atrakcji mogą korzystać osoby dorosłe, młodzież i dzieci od 8 roku życia (w niedziele w godzinach od 10.00 do 14.00 odbywa się Family Time, podczas którego zapraszamy także dzieci powyżej 5 lat)


ZOBACZCIE FILM Z ODSKOCZNI!
Więcej informacji na temat Parku Trampolin Odskocznia znajdziecie na stronie internetowej www.odskocznia.opole.pl

p.s. A z maluchami zapraszamy do znajdującej się po sąsiedzku Sali Zabaw Hoplandia.reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia