• 0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1400
  • Dodano: 2020-01-23 / 12:30
  • Komentarzy: 0

Weekend rozwoju osobistego w Talentowni

 
 
Weekend rozwoju osobistego w Talentowni
Początek roku to czas noworocznych postanowień. Często motywacji do realizacji postanowień wystarcza tylko kilkanaście dni. A co z pozostałą częścią roku? Może tym razem warto sobie dać szansę, czas i przestrzeń do realizacji tego, co dla nas naprawdę ważne.


W dniach 24-26 stycznia odbędzie się w Opolu Festiwal Warsztatów. W Talentowni, czyli miejscu uwalniania talentów, możesz zrobić krok w stronę realizacji swoich marzeń, pragnień i celów. A może po prostu spróbować czegoś nowego bez specjalnych oczekiwań? W ramach wydarzenia będzie do wyboru cała paleta warsztatów praktycznych, rozwojowych, ruchowych i relaksacyjnych dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Łącznie 50 warsztatów do wyboru, 4 pomieszczenia warsztatowe i warsztatowcy z całej Polski,

Warunkiem udziału jest zapisanie się i opłacenie wybranych warsztatów. Wszystkie osoby chętne, aby wziąć udział w warsztatach mogą się zapisać pod linkiem: Zapisy na warsztaty.

Warsztaty rozpoczną się 24 stycznia o godzinie 17:00 w Talentownii ul. Barlickiego 13.
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".