• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1070
  • Dodano: 2019-12-16 / 14:58
  • Komentarzy: 1

Berland Komprachcice pokonują wicelidera tabeli BSF Bochnia 4:2

 
 
Berland Komprachcice pokonują wicelidera tabeli BSF Bochnia 4:2
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

W niedzielę wieczorem zespół Berlandu Komprachcice rozegrał fantastyczne spotkanie na swoim boisku. Po zwycięstwie z wiceliderem tabeli już tylko jeden punkt dzieli komprachcickich futsalistów od miejsca na podium.


Drużyna Berlandu Komprachcice zwyciężyła po zaciętym meczu pokonując gości z BSF-u Bochnia 4:2. Podopieczni Dariusza Lubczyńskiego wczorajszym zwycięstwem zapewnili sobie piątą pozycję w tabeli, a już tylko jeden punkt dzieli komprachcickich futsalistów od miejsca na podium.

Po 11 kolejce 1 ligowych rozgrywek Berland Komprachcice może pochwalić się 7 zwycięstwami, co daje drużynie 21 punktów (22 mają KS AZS UMCS Lublin i GKS Tychy, na drugim miejscu podium plasuje się nadal BSF Bochnia i pierwsze miejsce niezmiennie należy do Futsal Team Brzeg).

Spotkanie było bardzo dynamiczne i momentami nerwowe, a pierwsza bramka padła dopiero w 16 minucie spotkania a jej strzelcem był Stefan Kornatowski. Goście szybko wyrównali, bo już minute później do bramki gospodarzy z powodzeniem strzelił grający z nr 8 Piotr Matras wyrównując wynik spotkania.

Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie BSF-u Bochnia w 20 minucie, na co 2 minuty później odpowiedział trafnym strzałem Mateusz Suchodolski. W 29 minucie wynik na 3:2 podwyższył Michał Bienias, a na 5 minut przed przed końcem spotkania strzelał Igor Babanskykh ustanawiając końcowy wynik meczu na 4:2.

Kolejne ligowe spotkanie Berland Komprachcice rozegra dopiero w niedzielę 12 stycznia 2020 roku, a przeciwnikiem będzie Heiro Rzeszów (Berland pokonał Heiro Rzeszów w 1 kolejce spotkań 4:1)


reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-12-16 15:27:08 [31.60.16.*] id:1586748  
masters666: Napisał postów [117], status [wyjadacz] Reputacja
i tak Brzeg jest lepszy.

Nick:
Treść: