• 0
 
  • Wyświetleń: 3036
  • Dodano: 2019-11-26 / 11:00
  • Komentarzy: 3
  • Artykuł sponsorowany

Black Friday w Opolu. Solaris Center i CH Karolinka wydłużają godziny otwarcia

 
 
Black Friday w Opolu. Solaris Center i CH Karolinka wydłużają godziny otwarcia
Zbliża się dzień najlepszych zakupowych okazji w roku - Black Friday, czyli ostatni piątek listopada. Opolskie galerie handlowe zapowiadają wyjątkowe promocje, które potrwają aż dwa dni! Solaris Center i CH Karolinka zapraszają na Black Weekend - 29 i 30 listopada. W piątek oba centra będą otwarte dłużej - do 22:00.


Czym jest Black Friday? W skrócie - to najlepszy dzień na zakupy. W większości sklepów na klientów czekają specjalne krótkoterminowe promocje. Akcja przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie ostatni piątek listopada to dzień po Święcie Dziękczynienia. Ten okres uznaje się za symboliczny początek bożonarodzeniowych zakupów.

Opolskie galerie handlowe w tym roku podbijają stawkę! Solaris Center i CH Karolinka ogłosiły Black Weekend - wyjątkowe promocje będą obowiązywać również w sobotę 30 listopada. W tych dniach klienci otrzymają darmowy magazyn z kuponami rabatowymi obowiązującymi w sklepach obu centrów. Dodatkowo, aby każdy mógł z nich skorzystać, w piątek Solaris Center i CH Karolinka wydłużają godziny otwarcia do 22:00.

Black Weekend potrwa od 29-30 listopada. Do tego czasu wysokość rabatów objęta jest tajemnicą.

Artykuł sponsorowany

reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia