• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4437
  • Dodano: 2019-11-20 / 13:34
  • Komentarzy: 1

Wypadek pod Namysłowem. 3 osoby w szpitalu

 
 
Wypadek pod Namysłowem. 3 osoby w szpitalu
 <i>(Fot. PSP Opole)</i>

(Fot. PSP Opole)

20 listopada 2019 roku o godzinie 7:10 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Niwki (gmina Namysłów). Z treści zgłoszenia wynikało, że w wyniku wypadku poszkodowanych zostało pięć osób.


Dyżurny natychmiast zadysponował do zdarzenia dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze z JRG KP PSP w Namysłowie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ligocie Książęcej. Do zdarzenia udały się również dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz Policja.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że w przydrożnym rowie po zderzeniu z drzewem na boku znajduje się samochód osobowy Citroen Berlingo, którym podróżowało pięć osób. W chwili przybycia zastępów na miejsce zdarzenia wszystkie osoby podróżujące pojazdem znajdowały się poza nim, w wyniku zdarzenia doznały licznych ran oraz stłuczeń - informuje st. kpt. Brach Piotr dowódca Jednostki Ratowniczo-Gasniczej w Namysłowie.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym. Trzy osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala celem dalszej hospitalizacji, zaś dwie po przebadaniu pozostały na miejscu zdarzenia.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-11-20 15:12:44 [178.217.118.*] id:1585111  
carl21: Napisał postów [292], status [maniak] Reputacja
Za szybko za szybko a mówili nie pędź tak szybko... No chyba że uciekali przed milicją z powodu akcji SMOG

Nick:
Treść: