• 0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 2942
  • Dodano: 2019-11-05 / 18:40
  • Komentarzy: 0

Wkrótce III Festiwal Kuchni Regionalnej i Tradycyjnej "Opolski Bifyj"

 
 
Wkrótce III Festiwal Kuchni Regionalnej i Tradycyjnej "Opolski Bifyj"

(Fot. Archiwum)

 <i>(Fot. OROT)</i>

(Fot. OROT)

Jedna z większych imprez kulinarnych na Opolszczyźnie rozpocznie się 13.11.2019 r. i potrwa do 21.11.2019 r. Podczas festiwalu, organizowanego przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną, będzie można skosztować wszelakich dań kuchni regionalnej i tradycyjnej, a także wziąć udział w wielu wydarzeniach towarzyszących.

W trakcie III Festiwalu Kuchni Regionalnej i Tradycyjnej "Opolski Bifyj", dzięki wykorzystanym produktom tradycyjnym i regionalnym zostanie przygotowane jedyne i niepowtarzalne menu, które zaprezentują Szefowie Kuchni (restauracji, które stały się partnerem przedsięwzięcia) podczas uroczystej kolacji inaugurującej w Zamku w Mosznej (13 listopada).

Restauracje, które są partnerami wydarzenia to: Zamek w Mosznej, Restauracja "Zamkowy Młyn" w Krapkowicach, Restauracja "Nad Stawem" w Bogacicy, Restauracja "Na Wyspie" w Niemodlinie a także indywidualnie Szef Kuchni z Restauracji w Hotelu Bajka w Grodźcu.

W ramach festiwalu będą miały miejsce wydarzenia towarzyszące, takie jak: warsztaty zdobienia pierników, zwiedzanie lokalnej winnicy, browaru, piekarni, warsztaty kulinarne, zielarskie a także malowania drewna oraz bombek choinkowych opolskim wzorem kwiatowym, jak również wystawa i prelekcja dotycząca starej Porcelany Tułowickiej.

Koszt wejściówki to 99 zł za osobę. Sprzedaż biletów od 6 listopada - informacje w Zamku Moszna pod nr tel.: 77 552 07 77. Więcej szczegółów i zapisy również pod nr tel. 77 / 44 12 521. Liczba miejsc jest ograniczona.
Patronat 24opole
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia