• 14
  • Wyświetleń: 5491
  • Dodano: 2019-10-10 / 11:50
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Rusza Wielka Wyprzedaż mebli z ekspozycji w Centrum Meblowym Lissy w Błachowie k/Dobrodzienia!

 
 
Rusza Wielka Wyprzedaż mebli z ekspozycji w Centrum Meblowym Lissy w Błachowie k/Dobrodzienia!
Już od 11 października w Centrum Meblowym Lissy w Błachowie k/Dobrodzienia ul. Opolska 40a rusza Wielka Wyprzedaż mebli z eskpozycji.

Praktycznie od ręki dostać będzie można meble do jadalni, salonu, kuchni, sypialni, gabinetu i pokoju bilardowego. Większość mebli można zobaczyć także w zakładce OUTLET na www.lissy.pl/outlet.

Jesienią wprowadzane są nowe kolekcje, a dla klientów pojawia się szansa kupienia mebli z ekspozycji w bardzo atrakcyjnych cenach. W Centrum Meblowym Lissy przygotowano z tej okazji wyjątkowe rabaty. Eleganckie, solidne i nie wymagające montażu: stoły, krzesła, narożniki, sofy, fotele, komody, witryny, szafki rtv, łóżka, szafy, biblioteki, biurka, półki, barki, kuchnie będzie można zakupić z rabatami sięgającymi 75%! Przykładowo drewnianą komodę zakupicie już za 290 zł. Dodatkowo możecie upolować piękne dekoracje do domu. Meble wykonano z wysokiej jakości naturalnych materiałów, które są nie tylko piękne, ale również niepowtarzalne. Narożniki i sofy są komfortowe, a skóry i tkaniny jakie w nich zastosowano, gwarantują użytkowanie przez długie lata. Nie tylko jakość mebli, lecz również nowatorskie rozwiązania mogą zaciekawić kupujących. Mamy na myśli takie rozwiązania jak barki obrotowe, znajdujące się w witrynie. Z jednej strony lustro i półki pozwalające na wyeksponowanie pięknych kieliszków, a z drugiej, na co dzień niewidocznej strony pojemne półki na kolekcję trunków.

Niewątpliwą gratką będą profesjonalne stoły bilardowe do domu i hit tegorocznego lata - stoły bilardowe do ogrodu. Znajduje się tu największa w Polsce wystawa stołów bilardowych, w dodatku udomowionych - można je bowiem zamienić w stoły jadalniane lub konferencyjne albo stoły do ping-ponga. Na miejscu znajdziecie także szeroki wybór akcesoriów do gry od kijów, bil, trójkątów po akcesoria dodatkowe takie jak stojaki na kije, barki obrotowe, lampy, tarcze do darta itd.

Wzrok odwiedzających z pewnością przykują także aranżacje z wykorzystaniem nowych kolekcji mebli. Gotowe projekty mogą być inspiracją do urządzenia własnego mieszkania. Nasze Centrum Meblowe to nie muzeum, więc każdego mebla można dotknąć, sprawdzić funkcje. Np. można samodzielnie rozłożyć stół i upewnić się czy najlepiej sprawdzi się dla nas rozkładanie na prowadnicach synchronicznych czy na tzw. motylka. Można, a nawet należy, sprawdzić komfort siedzenia na krzesłach, miękkość nowego wypoczynku czy mechanizmy otwierania szafek i szuflad. Na miejscu wybierzecie kolor, rodzaj uchwytów, oświetlenia.

Spieszcie się, bo taniej już nie będzie! Promocja trwa od 11 do 27 października!

Zapraszamy do Centrum Meblowego Lissy w Błachowie koło Dobrodzienia, ul. Opolska 40a oraz na lissy.pl zakładka Outlet.
Telefon: 34 35 75 292
E-mail: info@lissy.pl

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.