• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2919
  • Dodano: 2019-10-08 / 18:57
  • Komentarzy: 2

Niebezpiecznie na drogach, kolejna kolizja na Sosnkowskiego

 
 
Niebezpiecznie na drogach, kolejna kolizja na Sosnkowskiego

(Fot. Pav)

Dziś w Opolu doszło do kilku niebezpiecznych zdarzeń z udziałem samochodów osobowych na drogach. Na ulicy Sosnkowskiego doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.


Zaraz po tym, kiedy służby wyjeżdżały do kolizji z dachowaniem na ulicy Sosnkowskiego, kilkaset metrów wcześniej (na wysokości ulicy Wodociągowej) na tej samej nitce drogi doszło do zderzenia Opla i Seata.

Jak poinformowali nas uczestnicy zdarzenia, kierujący Oplem mężczyzna chciał wyjechać z ulicy Grota Roweckiego w lewo. Żeby wykonać ten manewr musiał najpierw przeciąć dwupasmową drogę, gdzie był korek do ronda. Upewniwszy się, że na pierwszym pasie został wpuszczony do ruchu, na drugim pasie w Opla wjechała kobieta kierująca Seatem.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, sprawca został ukarany mandatem karnym.

Kolejne ze zdarzeń miało miejsce przed 15:00 w miejscowości Zawada. Tam, jadący w kierunku Opola bus wyborczy KWW Mniejszość Niemiecka wypadł z drogi i wpadł do rowu. Tam również pasażerowie mogą mówić o dużym szczęściu ponieważ nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci apelują o rozwagę do kierowców - zmienna, jesienna pogoda nie sprzyja szybkiej jeździe.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-09 15:15:07 [89.67.13.*] id:1582987  
DonPedro69: Napisał postów [5480], status [VIP] Reputacja
Kolejny przykład jakich wiele na kanałach youtuba. Jak mnie puszcza, to weź się chłopie ogarnij, bo nie on jeden jest taki miły, a skąd jadący lewym ma wiedzieć co się święci? Aczkolwiek w takiej sytuacji - kiedy zbliżam się do skrzyżowania, a nie widzę prawej strony to zachowuję ekstremalnie wysoką czujność, żeby nie wbić się w takiego seata. Szkoda mi czasu i atłasu na wleczenie się po sądach i mechanikach, a nie daj Boże po szpitalach!

Nick:
Treść:
2019-10-09 08:04:42 [217.173.195.*] id:1582952  
wojtasoks: Napisał postów [3040], status [VIP] Reputacja
Między innymi dlatego właśnie bezpieczniej i rozsądniej jest jak oba pasy ruchu w jednym kierunku są równomierne zajmowane przez samochody przed zwężeniem do jednego pasa gdzie powinno jechać się na tzw. suwak. A jak na prawym jest korek a lewy jest pusty to niektórzy pędzą lewym i nieszczęście gotowe.

Nick:
Treść: