• 14
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1734
  • Dodano: 2019-09-10 / 19:16
  • Komentarzy: 1

Napadł na taksówkarza, usłyszał zarzuty

 
 
Napadł na taksówkarza, usłyszał zarzuty
 <i>(KWP Opole)</i>

(KWP Opole)

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna podejrzany jest o rozbój na taksówkarzu. Miał on po zakończonym kursie ogłuszyć kierowcę i zabrać mu telefon komórkowy. Po wszystkim uciekł z samochodu. Dzięki pracy opolskich śledczych, mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

10 sierpnia, nad ranem dyżurny komendy miejskiej w Opolu otrzymał zgłoszenie o ataku na taksówkarza w jednej spod opolskich miejscowości. Na miejscu policjanci ustalili, że około 5:00 rano, nieznany mężczyzna po zakończonym kursie zaatakował taksówkarza w jego samochodzie. Napastnik miał ogłuszyć mężczyznę, a następnie zabrać mu telefon komórkowy i uciec z auta. Kiedy taksówkarz doszedł do siebie, o wszystkim powiadomił policjantów. Na całe szczęście, odniósł on niewielkie obrażenia.

Pracujący przy tej sprawie kryminalni na miejscu zabezpieczyli ślady, następnie ustalili i przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli monitoring. Dzięki zebranym materiałom oraz ich pracy operacyjnej, 5 września, z samego rana zatrzymali pod Opolem 26 - letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna był zaskoczony i nie stawiał oporu. Został przewieziony do jednostki Policji.

Podejrzany przyznał się do stawianych mu zarzutów. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat więzienia
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-09-11 09:33:27 [83.238.143.*] id:1581355  
iks: Napisał postów [227], status [maniak] Reputacja
Pewnie chciał zastawić "pożyczony" telefon żeby opłacić przejazd. A mógł pojechać uberem.

Nick:
Treść: