• 0
 
  • Wyświetleń: 1448
  • Dodano: 2019-09-12 / 16:30
  • Komentarzy: 3
  • Artykuł sponsorowany

Przełam bariery językowe, to prostsze niż myślisz

 
 
Przełam bariery językowe, to prostsze niż myślisz
Marzy Ci się znajomość języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, bądź francuskiego? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i usłyszałeś, że znajomość języka obcego nie spełnia oczekiwań pracodawcy? A może planujesz wyjazd za granice i chcesz przełamać bariery językowe? Mamy rozwiązanie! Nie czekaj i zapisz się już teraz do szkoły językowej Metropolitan Language Professionals w Opolu!

Obecny rynek pracy wymaga od nowego pracownika znajomości co najmniej jednego języka obcego. Wielu osobom wydaje się, że znają język obcy, jednak nie jest to takie oczywiste. Problem tkwi w znajomości języka branżowego, czy też języka w stopniu komunikatywnym, który w dzisiejszych czasach jest niezbędny. Wiele osób ma problemy z przełamaniem bariery językowej, komunikacją w innym języku, a co gorsza z językiem specjalistycznym, który jest nieodzowny na rynku pracy oraz na wielu kierunkach studiów - twierdzi Stefan Lisicki - dyrektor HR jednej z wiodących korporacji.

Centrum Metropolitan Language Professionals mieści się w Opolu przy ulicy Ozimskiej 63a (obok Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji) i oferuje korepetycje z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego z doświadczonymi lektorami i nauczycielami w Opolu.

Nasza szkoła jest w sam raz dla Ciebie! MLP ma do zaoferowania naukę języka dopasowaną do Twoich potrzeb i wieku. U Nas możesz profesjonalnie nauczyć się języka branżowego oraz przygotować się do rozmowy z potencjalnym pracodawcą, który być może zapewni Ci pracę, o której zawsze marzyłeś. A może jesteś na studiach, zbliża Ci się egzamin i potrzebujesz się podszkolić? - zapraszamy do Nas ! Jeśli jesteś maturzystą, chcesz zdać maturę z wynikiem powyżej 90% nasza szkoła Ci to zagwarantuje! Firma przygotowuje także do wyjazdów za granicę, które mają duży wpływ na rozwój Twojej kariery zawodowej. Nasze Centrum językowe to idealne miejsce dla najmłodszych, tutaj poprzez zabawę Wasze pociechy nabiorą chęci do poznawania kultury i języka innego kraju. Szkoła przekaże także  znajomość języka profesjonalistom m.in. w branży biznesowej, technicznej, medycznej, prawniczej i wielu innych.

Co więcej ! Oferta Metropolitan Language Professionals to nie tylko język biznesowy. Zajęcia prowadzone są na każdym poziomie, specjalizujemy się w lekcjach indywidualnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Konwersacje oraz przygotowanie do egzaminów 8-klasisty, maturalnych,
a także przygotowanie do egzaminów międzynarodowych FCE (First Certificate in English), CAE, IELTS,TOEFL,PET, TOEIC, BEC, CPE, TOLES, ILEC, TELC, są u Nas na porządku dziennym. Mamy do zaoferowania również profesjonalne kursy Business English. Centrum zapewnia naukę na najwyższym poziomie: tablice interaktywne, oprogramowanie multimedialne, nowoczesne pomoce dydaktyczne, w pełni wyposażone sale szkoleniowe oraz sale dla dzieci. U Nas zajęcia poprowadzą z Tobą dyplomowani lektorzy i nauczyciele. Dodatkowym atutem szkoły jest możliwość dojazdu do miejsca zamieszkania kursanta, co dla wielu osób stanowi wygodę i poczucie pewności siebie. Najważniejsze dla szkoły to zadowoleni klienci! - mówią dyrektorzy szkoły - Agnieszka Grużewska i Artur Łojewski.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do siedziby mieszczącej się przy ulicy Ozimskiej 63a, parter (biuro), kontaktu telefonicznego pod nr tel. 605250009, 796 484 801, 665 080 009, 792 382 682, bądź na stronę internetową: www.mlp.opole.pl

Artykuł sponsorowany

reklama
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.