• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1185
  • Dodano: 2019-08-25 / 08:19
  • Komentarzy: 1

Teatr im. Jana Kochanowskiego opanowali twórcy muzyki elektronicznej

 
 
Teatr im. Jana Kochanowskiego opanowali twórcy muzyki elektronicznej
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Opolski Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu został opanowany przez miłośników oraz twórców muzyki elektronicznej. Za nami trzecia edycja Nokta Festival.


Nokta Festival to cykliczne wydarzenie multimedialne odbywające się nieprzerwanie od 2017 r. i prezentujące nowe trendy w sztuce, rozrywce i technologii. Założeniem festiwalu jest promowanie sztuki wizualnej poprzez sety DJ-ów i muzyków z VJ-ami, AV performensy i instalacje i strefę VR.

Wyjątkowy festiwal sztuki i muzyki Nokta odbywał się 23 i 24 sierpnia w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Organizatorem festiwalu jest Nokta Studio czyli opolscy artyści multimedialni Michał Misiura, Michał Przyszlak i Jakub Kubara.

- Widać, że z roku na rok jest lepiej, festiwal idzie do przodu, zgłaszają się coraz lepsi artyści. Sądzę, że każdy miłośnik muzyki, nie tylko tej elektronicznej może znaleźć jakiś set dla siebie. Sam teatr dodatkowo dodaje smaku i klimatu temu wydarzeniu - mówi pani Katarzyna, która odwiedza Noktę już trzeci rok.

Organizatorzy oprócz dwóch dni Nokty w tym roku przygotowali także szereg imprez towarzyszących, które odbywały się w każdy sierpniowy weekend. Oprócz muzycznych klimatów przygotowano też strefę gier multimedialnych, gdzie odwiedzający mogli zetknąć się z konsolami sprzed wielu lat. Wydarzenie trwało również na placu przed teatrem, gdzie odbywały się pokazy tańca.

Koncerty zakończyły się występem m.in. gwiazdy tegorocznej edycji, Władysława Komendarka.


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-08-25 17:02:36 [83.238.147.*] id:1580379  
24mikol: Napisał postów [597], status [rozpisany/na] Reputacja
Z treści wynika, że to mega impreza. Ze zdjęć wynika, że to piknik osiedlowy.

Nick:
Treść: