• 0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4139
  • Dodano: 2019-07-22 / 19:05
  • Komentarzy: 0

Nagrodzeni za wzorową służbę

 
 
Nagrodzeni za wzorową służbę

(KWP Opole)

30 policjantów i 15 pracowników cywilnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zostało wyróżnionych przez Komendanta Głównego Policji. Nagrodę otrzymali z okazji zbliżającego się Święta Policji za profesjonalne i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Nagrody podległym policjantom i pracownikom wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta.

Z okazji zbliżającego się Święta Policji, Komendant Główny Policji wyróżnił policjantów z garnizonu opolskiego za ich profesjonalizm i ofiarność w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych na rzecz bezpieczeństwa obywateli i państwa oraz kreowanie pozytywnego wizerunku naszej formacji.

Z tej okazji, na sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz wyróżnień się funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Gratulacje i podziękowania za pracę z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadinsp. Jarosława Kalety odebrało 30 policjantów i 15 pracowników cywilnych.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji w codziennej służbie.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".