• 0
  • Autor: adnaw22
  • Wyświetleń: 4878
  • Dodano: 2019-06-05 / 12:00
  • Komentarzy: 0

Hip Hop i Rock Opole 2019

 
 
Hip Hop i Rock Opole 2019

(Fot. Archiwum)

 źródło: ncpp.opole.pl

źródło: ncpp.opole.pl

 źródło: ncpp.opole.pl

źródło: ncpp.opole.pl

W daniach 07 - 08. 06. 2019 r. po raz piąty na Błoniach Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka wystąpią same gwiazdy. To wszystko w ramach imprez towarzyszących 56 KFPP. Kogo w tym roku zobaczymy na scenie w ramach Hip Hop Opole i Rock Opole 2019?

Impreza co roku cieszy się niesłabnącą popularnością, a miłośnicy zarówno ostrego brzmienia, jak i szeroko rozumianej kultury hiphopowej, zawsze znajdą coś dla siebie. Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się około godziny 18.30 i potrwa do późnych godzin nocnych.

W piątek 07.06.2019 imprezę pn. "Rock Opole" poprowadzi Piotr Stelmach - dziennikarz muzyczny i wieloletni prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia. Na scenie zobaczymy takich artystów jak:
- Dezerter
- Łąki Łan
- Happysad
- Organek

Natomiast w sobotę, 08.06.19 r., w ramach koncertów pn. "Hip Hop Opole" w rolę konferansjerów wcielą się polski raper - Waldemar Kasta vel Wall-E oraz Dj Kuart. Tego dnia usłyszymy:
- PlanBe,
- Włodi
- Zipera
- Sarius
- Kali
- Paluch

Mówi się, że ta impreza jest jednym z ważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Opola. Wystarczy więc, żeby pogoda dopisała, a o dobrą zabawę na weekend nie będziemy musieli się martwić.
Patronat 24opole
reklama
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".