• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1000
  • Dodano: 2019-03-14 / 09:30
  • Komentarzy: 0

Ruszyło głosowanie w konkursie "Niepozorny 1%"

 
 
Ruszyło głosowanie w konkursie "Niepozorny 1%"
Można już oddawać głosy na organizacje pożytku publicznego działające na rzecz mieszkańców Opola, które zgłosiły się do konkursu. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia.


Wielu podatnikom wydaje się, że 1% z ich rocznego zeznania podatkowego to niewiele i nie ma sensu przekazywać tych pieniędzy którejkolwiek z organizacji, często nawet nie zadają sobie trudu wpisania numeru KRS do zeznania podatkowego. Tymczasem organizacje walczą o niemal każdy dodatkowy grosz, a dzięki tej inicjatywie mają możliwość wypromowania się już na etapie konkursowym.

Konkurs "Niepozorny 1%" jest realizowany w ramach kampanii społecznej "1 % ZOSTAWIAM W OPOLU!", przez Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola oraz portal 24opole.pl.
Zadaniem uczestników konkursu jest wypromowanie organizacji (OPP) za pomocą przesłanej pracy konkursowej, pod hasłem przewodnim "Niepozorny 1%". W konkursie przewidziano nagrody za najlepszy film, najlepsze zdjęcie z hasłem oraz tekst.

W wymienionych kategoriach najlepsze prace wyłoni komisja konkursowa składająca się z pracowników opolskiego ratusza, lokalnych dziennikarzy i przedstawiciela portalu 24Opole.pl. Nagrodę główną portalu 24opole.pl w kategorii pliku wideo otrzyma organizacja, która wygra głosowanie na portalu internetowym (zbierze najwięcej głosów w formie tzw. "polubień" swojej pracy na stronie internetowej konkursu) za drugą z kolei liczbę głosów - udział w programie "Druga Kawa" emitowanym na portalu www.24opole.pl oraz na profilu społecznościowym.


"Polubienia" dla wybranych organizacji można zostawiać po wejściu w link.
Patronat 24opole
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".