• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1197
  • Dodano: 2019-02-13 / 09:55
  • Komentarzy: 0

Do 15 lutego można zgłaszać propozycje do konkursu o Nagrodę im. Jana Całki

 
 
Do 15 lutego można zgłaszać propozycje do konkursu o Nagrodę im. Jana Całki

(Fot. Centrum Dialogu Obywatelskiego)

Urząd Miasta Opola zachęca wszystkich społeczników oraz organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu o Nagrodę im. Jana Całki.


Już po raz trzeci zapraszamy społeczników i organizacje pozarządowe do udziału w konkursie im. Jana Całki, w którym nagrodzimy osoby i podmioty szczególnie zasłużone w działalności społecznej na rzecz Miasta Opola i jego mieszkańców. Konkurs jest jednocześnie upamiętnieniem zmarłego trzy lata temu Jana Całki, zasłużonego dla miasta Opola i regionu, aktywnego działacza społecznego, urzędnika i inicjatora wielu wspólnych inicjatyw we współpracy Miasta Opola z organizacjami pozarządowymi.

Do 15 lutego 2019 r. można zgłaszać kandydatury do konkursu im. Jana Całki za 2018 r. w następujących kategoriach:

"Lider Społeczny Roku" - nagroda za szczególne osiągnięcia w zakresie rozwoju dialogu i współpracy w Opolu,

"Pożytek Roku" - nagroda dla zadania pożytku publicznego o szczególnym znaczeniu dla mieszkańców Miasta Opola.

Wybór laureatów odbywa się w drodze konkursu. Decyzję o wyborze laureatów podejmuje Kapituła. W każdej kategorii laureaci otrzymają nagrodę w wysokości 5.000 zł.

Podmioty uprawnione do zgłaszania kandydatur to instytucje, rady dzielnic, organizacje pozarządowe, co najmniej 10 mieszkańców Opola. W konkursie do nagrody w kategorii "Lider Społeczny Roku" nie mogą brać udziału radni Miasta oraz członkowie Kapituły.

reklama
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".