• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2331
  • Dodano: 2019-01-17 / 09:49
  • Komentarzy: 1

Wybieramy "Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny 2018"

 
 
Wybieramy "Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny 2018"

(Fot. Archiwum)

TVP3 Opole zaprasza do wyboru Gola Opolszczyzny 2018 roku. To już trzecia edycja tego piłkarskiego plebiscytu. Na werdykt czeka 20 urokliwych trafień.


Plebiscyt działa według sprawdzonej już formuły. - W grudniu prowadziliśmy otwarty nabór bramek. Mógł je nadesłać każdy niezależnie od rozgrywek w jakich padł gol. Mamy więc w stawce bramki na boiskach trawiastych ale też ze zmagań futsalowych. Tak mężczyzn jak i kobiet - wylicza Mateusz Magdziarz, dyrektor i redaktor naczelny TVP3 Opole.


Głosowanie w plebiscycie potrwa do końca stycznia. W połowie lutego odbędzie się zaś gala podsumowująca plebiscyt na którą zostaną zaproszeni zarówno autorzy i autorki bramek wraz z przedstawicielami swoich klubów. - Łączna pula nagród w plebiscycie to ponad 3 tysiące złotych. Obok pierwszej trójki wybranej w głosowaniu SMS nie zabraknie też wyróżnień redakcji sportowej TVP3 Opole czy patronów plebiscytu - wyjaśnia Anna Domańska, kierownik działu reklamy i promocji opolskiego nadawcy.

Największe uznanie głosujących w roku ubiegłym zdobył Patrick Riemann z Futsal Klub Odra Opole, który w walce o zwycięski tytuł pokonał 19 innych sportowców z różnych klas rozgrywkowych. Drugie miejsce przypadło Rafałowi Gawinowi, reprezentującemu Berland Komprachcice, a na trzecim uplasowała się piłkarka Paulina Stoedter z Pogoni Prudnik.

Propozycję oraz listę nominowanych strzelców możemy zobaczyć w filmie poniżej:


Patronat 24opole
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-01-18 06:41:06 [212.160.104.*] id:1569156  
Polpha: Napisał postów [7726], status [VIP] Reputacja
Najpiękniejszego gola to strzeliłem JA

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia