• 14
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2193
  • Dodano: 2018-12-20 / 09:44
  • Komentarzy: 0

Zapowiada się aktywny sportowy i lodowy weekend przed świętami

 
 
Zapowiada się aktywny sportowy i lodowy weekend przed świętami

(Fot. Dżacheć)

 <i>(Fot. mat.pras.)</i>

(Fot. mat.pras.)

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Miasto Opole oraz MOSiR planują aktywny weekend z wieloma zimowymi atrakcjami. Zimowe Sportowe Opole wystartuje w sobotę 22 grudnia.


Nadchodzący weekend Opolanie będą mogli na chwilę oderwać się od przedświątecznych obowiązków i spędzić czas na sportowo. Zaplanowane wydarzenia odbędą się przy lodowisku na Stawku Zamkowym. Dodatkowe atrakcje dla najmłodszych i dorosłych są bezpłatne i dostępne od soboty 22 grudnia w godzinach 12:00 - 19:00 oraz w niedzielę w godzinach 12:00 - 18:00.

- Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Opolu, mamy świadomość, że jest to weekend zaraz przed świętami, ale chcemy troszeczkę wyciągnąć Opolan z tego przedświątecznego wiru zakupów i przygotowań by mogli spędzić czas miło i aktywnie. Nie trzeba być z nami cały dzień, ale warto wpaść na 2-3 godzinki ponieważ przygotowujemy specjalne ciekawe atrakcje. Przypominamy o zniżce 10 procent na ciepłe napoje w Restauracji Nad Stawkiem - mówi Maja Kozłowska, Kierownik Działu Organizacji, Promocji i Marketingu oraz rzecznik MOSiR w Opolu.

Zaplanowanych jest wiele atrakcji m.in. Snow Fun Park czy mini strefa trenażerów, gdzie najmłodsi staną przed okazją doskonalenia swoich umiejętności w sportach zimowych. Oprócz tego, w Snow Fun Parku pojawi się okazja do sprawdzenia się w jeździe na snowboardzie. Organizatorzy podkreślają, że takiej okazji nie spotkamy w centrum Opola.

- W sobotę będzie można wziąć udział w warsztatach w rzeźbieniu w lodzie. Zostaną przywiezione specjalne bryły, będą przygotowane stanowiska. Na tę chwilę jeszcze nie wiemy ile będzie takich stanowisk, ale liczymy na duże zainteresowanie - dodaje Maja Kozłowska.

Przypominamy, że wszystkie atrakcje towarzyszące wydarzeniu są bezpłatne, wstęp na lodowisko na Stawku Zamkowym według cennika.reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".