• 13
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 13267
  • Dodano: 2018-09-19 / 19:41
  • Komentarzy: 11

Uwaga kierowcy, od jutra zamknięty zostanie zjazd z wiaduktu na ul. Ozimskiej

 
 
Uwaga kierowcy, od jutra zamknięty zostanie zjazd z wiaduktu na ul. Ozimskiej

(Fot. MZD Opole)

Spore utrudnienia w ruchu czekają kierowców, którzy na co dzień kierują się na ulicę Rejtana poprzez zjazd z wiaduktu na ulicy Ozimskiej. Wytyczono objazd.


Miejski Zarząd Dróg w Opolu informuje o planowanej zmianie organizacji ruchu w związku z postępem robót drogowych na przebudowie Centrum Usług Publicznych przy ul. Ozimskiej.

W dniu 20.09.2018r. w godzinach porannych zostanie zamknięty łącznik pomiędzy ulicami Ozimską i Rejtana dla ruchu kołowego i pieszego. Ruch pieszy i rowerowy odbywać się będzie drugą stroną ulicy Ozimskiej.

Autobusy komunikacji miejskiej MZK kursować będą ul. Ozimską, Kani, Kolejową i Rejtana. Skręt z ulicy Ozimskiej w ulicę Kani będzie możliwy wyłącznie dla autobusów MZK. Nie zaprojektowano tymczasowych przystanków na trasie objazdu.

Objazd dla pozostałych pojazdów do Centrum ulicami: Rejtana, 1-go Maja i Plebiscytową. Koniec objazdu przed skrzyżowaniem ulic Plebiscytowa - Ozimska. Prace na tym odcinku mają potrwać do końca października 2018 roku.

reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".