• 0
 
  • Autor: Martyna C.
  • Wyświetleń: 2699
  • Dodano: 2018-07-27 / 09:51
  • Komentarzy: 1

I Letnie Grand Prix Silverstone przy CH Turawa Park

 
 
I Letnie Grand Prix Silverstone przy CH Turawa Park

Facebook: Tor Kartingowy Silverstone

Już w tę niedzielę (29 lipca), odbędzie się I Letnie Grand Prix Silverstone na torze kartingowym przy Centrum Handlowym Turawa Park.

Aby wziąć udział w zawodach każdy uczestnik zobowiązany jest zapłacić wpisowe w wysokośći 89 zł. W cenie zawarty jest przejazd 2 razy po 8 minut oraz 12 okrążeń rundy finałowej. Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie wagowe. Czas trwania zawodów przywidywany jest na około 2h, może jednak ulec zmianie, w zależności od ilości uczestników. Minimalna liczba uczestników to 6 osób a maksymalnie w zawodach może wziąć udział 18 osób.

Wszyscy startujący w zawodach będą również brali udział w finale. Osoby z lepszymi czasami zostaną przydzielone do jednej grupy, a pozostali uczestnicy stworzą drugą grupę. Każdego zawodnika w wyścigu finałowym obowiązuje jeden 10 sekundowy pit stop.

Wszyscy uczestnicy, którzy zapłacili wpisowe i chcieliby potrenować przed niedzielnymi wyścigami mogą to zrobić promocyjnej cenie 28 zł.

W wyścigach może wziąć udział każdy, kto tylko chciałby spróbować swoich sił za kółkiem, poczuć dreszczyk adrenaliny i rywalizacji. Nie ważny jest wiek, jedynie uczestnicy muszą mieć powyżej 1.30m.

Zapisy trwają aż do dnia zawodów. Kto jeszcze się nie zgłosił, może zrobić to w każdej chwili osobiście, przychodząc na tor, lub telefonicznie dzwoniąc pod numer: 795 851 336

Godzina startu wyścigu zostanie wybrana w głosowaniu na facebooku na profilu Silverstone. Głosować można do piątku do godz. 20:00.
Patronat 24opole
reklama
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-07-28 07:29:39 [83.30.198.*] id:1559843  
MGIEŁKA: Napisała postów [17997], status [VIP] Reputacja
Silverstone, jakby nasza Anglia ;|

Nick:
Treść: