• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2466
  • Dodano: 2018-07-26 / 13:08
  • Komentarzy: 1

Zmagania KPR Gwardii Opole w II rundzie pucharu EHF będziemy oglądać w TVP3

 
 
Zmagania KPR Gwardii Opole w II rundzie pucharu EHF będziemy oglądać w TVP3

(Fot. Dżacheć)

KPR Gwardia Opole będzie rywalizować w Pucharze EHF, czyli w międzynarodowych, klubowych rozgrywkach piłki ręcznej drugi sezon z rzędu. Transmisję z meczów Gwardii obejrzymy w TVP3 Opole.Ośrodek regionalny TVP 3 w Opolu przeprowadzi transmisję z obu spotkań KPR Gwardii Opole w II rundzie Pucharu EHF, a w przypadku awansu naszej drużyny także kolejne jej mecze na arenie międzynarodowej.

- W poprzednim sezonie miały miejsce wydarzenia historyczne z perspektywy klubu, a jednym z nich był debiut w europejskich pucharach, gdzie drużyna spisała się bardzo dobrze, ponieważ wywalczyliśmy przepustkę na rozgrywki w pucharze EHF w sezonie 2018/2019. Telewizja Polska zdecydowała się przeprowadzić transmisję z naszych poczynań w Lizbonie i odbiło się to szerokim echem, ludzie w całym kraju mogli zobaczyć jak wyglądają te rozgrywki. Było to też promocją nie tylko piłki ręcznej, ale i naszego klubu - informuje Marcin Sabat, prezes KPR Gwardii Opole.

- Został zabezpieczone prawa do transmisji meczu drugiej rundy. Będziemy transmitować oba mecze na żywo, w standardzie HD. W poprzednim sezonie, te 3 mecze osiągnęły łączną oglądalność 230 tysięcy widzów. Skłaniamy się do rozwiązania, że na Słowenię pojedziemy na pewno, zobaczymy jak będzie ze Skandynawią - powiedział dyrektor TVP 3 Opole Mateusz Magdziarz

- Gwardia Opole jest klubem bardzo otwartym na współpracę i wiele spraw załatwiamy błyskawicznie. Będziemy sięgać do opinii ekspertów. W zeszłym sezonie wspierał nas Artur Siódmiak, miejmy nadzieję, że i tak będzie w tym sezonie - Arkadiusz Panecki, szef redakcji sportowej TVP3 Opole.

Mecze II rundy Pucharu EHF odbędą się 6/7 października (wyjazd) oraz 13/14 października (w Opolu). KPR Gwardia zagra w tym dwumeczu z lepszym z pary Gorenje Velenje (Słowenja) - Alingsas HK (Szwecja).
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-07-28 18:48:17 [89.64.55.*] id:1559862  
Kotaro: Napisał postów [113], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
Do boju Gwardia!

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia