• 0
  • Wyświetleń: 2565
  • Dodano: 2018-06-17 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Przyjdź na Błonia Politechniki Opolskiej i kibicuj biało-czerwonym. Rusza Opolska Strefa Kibica!

 
 
Przyjdź na Błonia Politechniki Opolskiej i kibicuj biało-czerwonym. Rusza Opolska Strefa Kibica!
TVP3 Opole oraz Politechnika Opolska wraz ze sponsorami zapraszają do największej w województwie, plenerowej strefy kibica podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018. Wielki ekran LED, foodtrucki, atrakcje dla najmłodszych oraz oprawa muzyczna - to tylko część atrakcji jakie czekają na widzów 19, 24 i 28 czerwca.

Jak informują główni organizatorzy Opolskiej Strefy Kibica, decyzja o jej uruchomieniu była sprawą oczywistą. - TVP3 Opole wspiera największe mundialowe strefy kibica w całym regionie. Jesteśmy obecni w Nysie, Brzegu oraz Kędzierzynie-Koźlu. Dzięki zaangażowaniu świetnych partnerów i sponsorów mogliśmy uruchomić także strefę w Opolu - mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor i redaktor naczelny TVP3 Opole. - Błonia Politechniki Opolskiej mają długą i sprawdzoną tradycję organizacji tego typu imprez. Tak naprawdę wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom społeczności studenckiej, która nosiła się z zamiarem organizacji strefy na terenie kampusu - mówi Barbara Hetmańska, kanclerz Politechniki Opolskiej.

Opolska Strefa Kibica mogąca pomieścić 2000 osób wystartuje we wtorek 19 czerwca. - Strefę otwierać będziemy zawsze na godzinę przed spotkaniem i zamykać godzinę po ostatnim gwizdku. A to ze względu na dużą ilość atrakcji towarzyszących. W strefie znajdą się specjalne sektory z foodtruckami a także miejsce relaksu z dmuchańcami, piłkarzykami i zabawkami pneumatycznymi - wylicza Anna Domańska, kierownik działu marketingu, reklamy i promocji TVP3 Opole. - W strefie obowiązują wejściówki. Można je odbierać w siedzibie TVP3 Opole przy ul. Szpitalnej 1. Będą dystrybuowane także wśród studentów. Jeśli w dniu meczu w strefie pozostaną wolne miejsca, to wejściówki będzie można odebrać także na błoniach. Obowiązuje limit 4 wejściówek na jedną osobę - dodaje.

Warto podkreślić, że organizatorzy strefy przygotowali dla widzów zarówno miejsca siedzące jak i tzw. sektor mieszany gdzie można przyjść ze swoim leżakiem bądź kocem i kibicować w bardziej piknikowych warunkach. Na przybyłych czeka wysokiej jakości obrazu ekran LED o powierzchni 25 metrów kwadratowych. Animatorem strefy będzie DJ One Brother, który podczas każdego meczu reprezentacji rozda w konkursach sporo gadżetów. Wśród nich znajdą się prawdziwe perełki - koszulki oraz piłki z podpisami Kuby Błaszczykowskiego! Organizatorzy drobnymi upominkami będą też doceniać tych kibiców, którzy wykażą się szczególnym zaangażowaniem i kreatywnością przywdziewając barwy narodowe.

Organizatorzy Opolskiej Strefy Kibica:
TVP3 Opole i Politechnika Opolska

Sponsorzy:
Grupa Azoty ZAK S.A..,
Weegree - praca dla specjalistów w Polsce i za granicą,
Plada Sp. z o.o,
Diwa Personalservice Sp. z o.o.,
JAKO Partner OPOLE,
Imex-Piechota I Sp z oo Sp. k..,
Football World Opole.

Partner techniczny:
Ragtime Technika Estradowa

Animator strefy:
ONE BROTHER, DJ

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.