• 0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 5073
  • Dodano: 2018-06-13 / 12:45
  • Komentarzy: 1

Przemycał autobusem ponad 2 kilogramy narkotyków, na dworcu czekała policja

 
 
Przemycał autobusem ponad 2 kilogramy narkotyków, na dworcu czekała policja

(KPP Brzeg)

Funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego Policji, wspólnie z kryminalnymi z Brzegu, zabezpieczyli blisko 3 kilogramy narkotyków. Czarnorynkowa wartość niedozwolonych substancji sięga 200 000 złotych. 50-letni mężczyzna, który miał przemycić je z Niemiec, wpadł na dworcu autobusowym w Brzegu.

Do zatrzymania 50-latka doszło 5 czerwca tuż przed godziną 8 rano na dworcu autobusowym w Brzegu. Tego dnia funkcjonariusze z dolnośląskiego Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z kryminalnymi z Brzegu postanowili sprawdzić swoje operacyjne ustalenia. Wynikało z nich, że podróżujący z Niemiec pasażer autokaru, miał posiadać znaczną ilość narkotyków.

Kiedy policjanci zauważyli na dworcu podejrzewanego mężczyznę, sprawdzili jego bagaż. Szybko się okazało, że ich przypuszczenia były trafne. 50-latek w kilku foliowych pakunkach przewoził podejrzane substancje. Badanie pokazało, że to ponad 2 kilogramy marihuany i 300 gramów kokainy. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania podejrzewanego, śledczy ujawnili kolejne kilkaset gramów marihuany. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 3 kilogramy narkotyków.

Zatrzymany usłyszał zarzuty wewnątrzwspólnotowego przewozu i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-06-15 09:10:43 [185.13.106.*] id:1557831  
dzowek: Napisał postów [45], status [rozkręca się] Reputacja
Haha na dworcu czekal policja 😂😂😂 Sprzedali ho jego koledzy. Ala Mafiozi konfidenty 😢🤣

Nick:
Treść: