• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1361
  • Dodano: 2018-03-31 / 06:20
  • Komentarzy: 0

Ostatni dzień na zgłoszenie do konkursu "Opolskie dla Rodziny"

 
 
Ostatni dzień  na zgłoszenie do konkursu "Opolskie dla Rodziny"

(fot. materiały UMWO)

To ostatni moment na możliwość wzięcia udziału w konkursie "Opolskie dla Rodziny" organizowanym przez Zarząd Województwa Opolskiego. Inicjatywa skierowana jest do podmiotów, które są partnerami Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.


"Opolskie dla Rodziny" to program wielu różnych działań, zainicjowanych przez Zarząd Województwa Opolskiego, skierowanych do mieszkańców regionu, na każdym etapie ich życia - od tych najmłodszych aż po seniorów. W konkursie mogą wziąć udział jednostki samorządu województwa opolskiego, pracodawcy oraz partnerzy Opolskiej Karty Rodziny i Seniora.

Zachowanie równowagi między życiem zawodowym a rodzinnym ma dziś ogromne znaczenie! W naszym regionie, na różnych szczeblach, podejmowanych jest wiele ciekawych działań służących wspieraniu rodziny, o których warto mówić głośno. Chcielibyśmy również zachęcić różne podmioty życia społeczno-gospodarczego do podejmowania i propagowania działań prorodzinnych oraz prosenioralnych w województwie opolskim.

Kapituła konkursu - złożona między innymi z przedstawicieli jednostek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego oraz opolskich organizacji pozarządowych - wyłonią laureatów w kategoriach "Opolski samorząd dla rodziny" i "Opolski pracodawca dla rodziny". Z kolei posiadacze OKRiS poprzez internet i tradycyjne karty do głosowania wybiorą "Super Partnera Opolskiej Karty Rodziny i Seniora".

Laureatów poznamy podczas uroczystej gali w dniu 14 maja w Filharmonii Opolskiej. Regulamin oraz adres, na jaki należy nadsyłać zgłoszenia, dostępny jest stronie konkursu.

Harmonogram:
⦁ 1-31 III 2018 - przysyłanie zgłoszeń do Konkursu;
⦁ 1-30 IV 2018 - ocena zgłoszeń przez Kapitułę Konkursu oraz głosowanie na Partnerów Opolskiej Karty Rodziny i Seniora;
⦁ 14 V 2018 - gala podsumowująca, Międzynarodowy Dzień Rodziny.
Patronat 24opole
reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".