• 14
  • Wyświetleń: 1615
  • Dodano: 2018-02-13 / 08:20
  • Komentarzy: 2
  • Artykuł sponsorowany

Upoluj walentynkowy bon zakupowy w Solaris Center

 
 
Upoluj walentynkowy bon zakupowy w Solaris Center
Plany na Walentynki? Warto upolować coś w Solaris Center! Opolska galeria zaprasza wszystkich wolnych strzelców oraz tych zajętych do wspólnej zabawy. Do wygrania jest aż 350 bonów zakupowych! Wystarczy wykazać się dobrym okiem i celnością. Być może zechcesz również strzelić sobie pamiątkowe zdjęcie?

Tegoroczne święto zakochanych w Solaris Center upłynie pod hasłem "Ustrzel bon zakupowy z łuku Kupidyna!". 14 lutego, w Walentynki, zaplanowano specjalną ministrzelnicę - kolorową i bezpieczną, przypominająca te z wesołego miasteczka. Ci, którzy chcieliby sprawdzić swoje łucznicze umiejętności, będę mieli ku temu okazję, jeśli dokonają zakupów na terenie galerii za minimum 40 złotych. Im celniejsze "miłosne trafienie" tym bardziej atrakcyjna nagroda! Każdy uczestnik może spróbować swoich sił jako łucznik trzykrotnie.
Doskonałą pamiątką wspólnych walentynek będzie też zdjęcie w romantycznej walentynkowej ramce. Spośród osób, które opublikują zdjęcia na Facebooku z hasztagiem #SolarisLove zostaną rozlosowane nagrody! Solaris Center gorąco zaprasza do wspólnej zabawy!

Polowanie na Walentynki odbędzie się 14 lutego w Solaris Center. Wszystkie atrakcje dostępne będą w godzinach 12:00-19:00, na poziomie "0".

www.solariscenter.pl

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-02-14 02:32:00 [89.64.46.*] id:1551130  
Mario-Opole: Napisał postów [1155], status [stały bywalec] Reputacja
Oh ah eh! Solaris + walentynki... Tylko desperaci albo bambry pójdą na walentyki do centrów handlowych. Nastolatkom wybaczę bo wiecznie się wloką bez kasy. Desperackim twórcom tej żałosnej reklamy w żadnym wypadku nie ma co darować kreatywności... niech razem z właścicielami skisnął w tych śmiesznych centrach. Chyba ze to impreza dla 70-cio latków. Tylko ceny nie te więc to nie dla nich. Każdy facet, który nie śmierdzi wódą i fają, i nie jest burakiem - zaprosi swoją kobitę w bardziej romantyczne miejsce jak betonowy pustak...

Nick:
Treść:
2018-02-13 19:34:07 [89.78.139.*] id:1551106  
Christian Grey: Napisał postów [56], status [rozkręcił się] Reputacja
Artykuł sponsorowany i aktywne forum pod artykułem? Koniec świata...

Nick:
Treść: