• Autor: Greg
  • Wyświetleń: 9896
  • Dodano: 2017-01-10 / 11:33
  • Komentarzy: 7

Salony fryzjerskie z Opola grają na rzecz WOŚP

 
 

(Fot. mat. WOŚP)

Pieniądze za ścięcie czy pielęgnację włosów zamiast do kasy salonu fryzjerskiego wrzucimy do orkiestrowej puszki - tak będzie w najbliższą niedzielę w dwóch salonach fryzjerskich w Opolu.

- Bądźcie z nami w niedzielę, 15 stycznia! Najlepsi fryzjerzy czekają, by uczynić Was piękniejszymi! – zachęca Jurek Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ogólnopolskiej akcji bierze udział 121 salonów w całej Polsce, w tym dwa z Opola: AKAI przy ul. Powstańców Śląskich 26 oraz Montownia Fryzur przy ul. Sienkiewicza 3/2.

- Każdy sposób by pomóc jest dobry, ale nasz jest też wyjątkowo przyjemny. Poddając się zabiegom fryzjerskim: cięciu, koloryzacji, pielęgnacji czy zwykłemu czesaniu, wspiera się jednocześnie cel tegorocznego Finału WOŚP – mówi Anna Duchała, koordynująca ogólnopolską akcję pod patronatem kosmetycznej marki Kemon – To możliwe dzięki fryzjerom, którzy gotowi są przez jeden dzień pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – dodaje Duchała.

W finałową niedzielę fryzjerzy staną się wolontariuszami WOŚP i będą robić to, co potrafią najlepiej – upiększać włosy. Tego dnia goście salonów fryzjerskich równowartość wynagrodzenia za daną usługę będą wrzucać bezpośrednio do umieszczonej w salonie skarbonki WOŚP.

To już 12. fryzjerska zbiórka dla WOŚP. W ten przyjemny dla darczyńców sposób fryzjerom udało się do tej pory zebrać ponad półtora miliona złotych.

reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".