Znajdź wiadomość

Thursday, 24 stycznia 2017

Około godziny 19:40 na drodze krajowej numer 11 w Grodzisku pod Olesnem doszło do kolizji, której sprawcą był – najprawdopodobniej – pijany mężczyzna.

Autor: Majlan Kliknięć: 14105 Komentarzy: 32

Od dziś opolanie korzystający ze ślizgawki na Stawku Barlickiego mogą ogrzać się w Strefie Ciepła - specjalnym namiocie ulokowanym tuż przy ślizgawce pod chmurką.

Autor: Majlan Kliknięć: 14930 Komentarzy: 12

Choć studniówkowy szał jeszcze trwa, to część maturzystów już dziś, na 100 dni przed egzaminem dojrzałości, rozpoczyna do niego przygotowania.

Autor: Majlan Kliknięć: 10318 Komentarzy: 29

Budowa nowoczesnego studia nagrań oraz przebudowa ekspozycji stałej w Muzeum Polskiej Piosenki, a także remont Sali Kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki - to główne założenia projektu złożonego przez opolski ratusz w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Autor: Majlan Kliknięć: 779 Komentarzy: 4

Opolscy działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej opowiedzieli się dziś przeciwko planom Prawa i Sprawiedliwości dotyczącym zmian w ordynacji wyborczej. Przypomnijmy, rząd Beaty Szydło chce między innymi ograniczenia liczby kadencji na szczeblu samorządowym do dwóch.

Autor: Majlan Kliknięć: 3050 Komentarzy: 43

Ruszyła rekrutacja do projektu „Opolskie dla rodziców i dzieci”, w ramach którego Wojewódzki Urząd Pracy dofinansuje opiekę nad dziećmi. Głównym celem działań jest wsparcie rodziców, którzy chcą wrócić na rynek pracy po opiece nad dziećmi.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 9452 Komentarzy: 10

Skoda i seat zderzyły się na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 38, 45 oraz drogi wojewódzkiej 418. Dwie osoby trafiły do szpitali.

Autor: Greg Kliknięć: 4681 Komentarzy: 9

O marszałkowskim budżecie obywatelskim, krakowskich pomysłach na walkę ze smogiem i możliwym ograniczeniu liczby kadencji w samorządach rozmawialiśmy z członkiem zarządu województwa opolskiego – Szymonem Ogłązą.

Autor: jaceksz Kliknięć: 812 Komentarzy: 0

Pojazd leży poza drogą i nie blokuje ruchu, kierowcy nic się nie stało.

Autor: Greg Kliknięć: 14871 Komentarzy: 18