• 14
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II

zaprasza na:

PASJE - Do tych, którzy nocą śmieją się do swoich myśli, a rankiem chowają je do szuflady

17

lipca

2019

ŚRODA

Minorytów 4
77 454 80 30
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

18:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

PASJE - Do tych, którzy nocą śmieją się do swoich myśli, a rankiem chowają je do szuflady
Wernisaż wystawy
17 lipca 2019 (środa) / godz. 18:00
Fotogaleria MBP, ul. Minorytów 4

wstęp wolny

Wystawę można oglądać do 5 sierpnia 2019Chciałam pokazać światu, że to, co z pozoru szare, kolorowym jest jak padnie na nie światło. A po ludzku - przecież każdy od lat coś lubi robić oprócz codziennych obowiązków. Jedni szydełkują, malują, a inni kręcą plastikowe słomki, rzeźbią. Robią to od lat. Dla siebie. Ja tworzę zdjęcia od 10 lat, bo chciałam coś zrobić dla siebie w pewnym momencie mojego życia. Skąd pomysł na kolaż prac kilku osób? Izę znałam wcześniej a Kasię poznałam w trakcie szukania trzeciej osoby do projektu. Wpadłam na pomysł by pokazać kilka różnych osobowości, które wiodą normalne życie i nie zajmują się pasją zawodowo, a robią coś ciekawego. Chciałabym pokazać, że nie warto chować interpretacji własnego przeżywania chwil. Właśnie to nas wyróżnia.

- Krysia

Izabela Kwiatkowska - poezja

Właścicielka małej gastronomii w Opolu, której poświęca się z oddaniem. Pisanie stało się jej pasją 15 lat temu, kiedy zamykała w tekstach głównie trudne momenty swojego życia. Obecna wystawa jest zakończeniem jej twórczości. Kilkanaście lat temu wydała swój tomik poezji Na rozstaju.

Katarzyna Mogilnicka - rysunek

Ukończyła liceum konserwacji architektury. Rysowaniem zajmuje się od zawsze. Pracownik handlowy. Kocia Mama. Fotograf oraz członek Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Krystyna Gerc - fotografia

Od 20 lat zajmuje się fryzjerstwem męskim, zakochana w fotografii ulicznej, czarno - białej. Portrety zaczęła robić pewnej zimy, kiedy brakowało dłużej światła dziennego, na którym bazowała. Szczęśliwa mężatka. W Opolu mieszka od 13 lat. Również członek Opolskiego Towarzystwa Fotograficznego.